"С големи тумби сме всички и очакваме МАРТенски звездички!"

  • 12 061
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1
 Добро утро, моржчета! Simple Smile
 Много точно е било определението на онзи татко. И аз се придвижвам точно като морж (или патица). Тазобедрените ми стави хич ги няма и като походя по-дълго съвсем се сдухват. Как ще издържат горките още два месеца на тези килограми, нямам грам идея.
 Еля, с тази баня направо почти ме спечели за ремонтната кауза, но мисля да не я гледам повече, за да не се покваря съвсем. Grinning Grinning
 Тедсън на мен тази болка ниско долу от двете страни като че ми поотшумя. Преди месец беше най-силна. Сега определено ме боли повече отдясно, когато ме боли. Явно съм се разширила достатъчно за първокласника. Ама сега пък почва кръста, та да не ми е скучно. Ставането от леглото по гръб вече изобщо не ми се получава без чужда помощ. Сама се справям само с коремно претъркалящ стил. Grinning Накратко, припомних си защо като се роди щерката казах, че може да родя още 10 бебета, обаче да износя още едно не могат да ме навият. Grinning
 Мами, я кажете къде се продават памучни пелени- бархетни и тензухени, че ме пита една приятелка, пък аз нали съм още на вълна годишни финансови отчети и съм все така нищо некупила... Ама говоря за тези пелени от едно време- правоъгълни и квадратни.

# 31
  • София
  • Мнения: 673
Добро утро и от нас!
Да цопнеме и ние в новата тема, която както винаги е супер

# 32
  • София
  • Мнения: 5 285
За магазина Baby Bow в Люлин и аз бях писала няколко пъти, а и на лекциите също дават талонче за отстъпка за тях! Имат почти всичко на АВЕНТ, а понеже цените на АВЕНТ са еднакви навсякъде, струва си разходката за 5-те процента, ако се вземат няколко неща накуп....

Мале, само аз ли спя като пън  newsm78

Дърта маймуна, ние купихме комплект пелени: 2 тензухени, 2 бархетни (квадратна и правоъгълна) от най-обикновен бебешки магазин. Беше в Студентски град, че просто там се озовахме, но предполагам, че има навсякъде...

vily_st, моля дай указания за заведението и оставям на теб да прецениш кога точно да направиш резервацията ЗА НЕДЕЛЯ.

СОФИЙСКА СРЕЩА: КАТО ГЛЕДАМ, ОСТАВА ЗА НЕДЕЛЯ 25.01.2009 г. - 13 ч.
1) зелено човече - НЯМА ПРЕТЕНЦИИ
2) Elg - НЕДЕЛЯ
3) vily_st - НЕДЕЛЯ --> може да направи резервация в Мистър Пица, адресът (до НДК) е: ул. Неофит Рилски 44
4) vily_st - приятелка - НЕДЕЛЯ
5) Elwing
6) ? rossykv - НЯМА ПРЕТЕНЦИИ
7) ? rossykv - половинка - НЯМА ПРЕТЕНЦИИ
8 ) Айрис - НЯМА ПРЕТЕНЦИИ
9) dobro_nastroenie - НЕДЕЛЯ
10) ? veselina_s_p
11) ? sia
12) Tony_st - НЕДЕЛЯ
13) Tony_st - половинка - НЕДЕЛЯ
14) ? Polly-Wolly - НЕДЕЛЯ
15) annimm - СЪБОТА
16) annimm - приятелка - СЪБОТА

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте бременейчици, добро утро и да ви е сладко, най-ми харесват кифличките с портокалово сокче. Да се3 запиша и аз в новата темичка супер е . Днес се е показало едно хубаво слънчице Grinning, че ще има дълга разходка. Да сте чували нещо за хъркането при бременни newsm78, мъжа ми каза че си похърквам ужас Embarassed, Побутвал ме бил, направо незнам. А той никога не е хъркал. Ей март наближава и и ще си имаме по една звездичка, поне моята ще е първа. Вижда ми се много скоро а аз си мислех че дъъъъълго ще бременея, но то си е много сладко и кратко. Целувки от мен засега, по-късно след закусчица пак ще пиша. Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 1
Напа, споко, не си сама в хъркането. Аз си бича като препил касапин всяка вечер. Като отслабнем, ще спрем.
Зелено човече, благодаря! Аз просто нямам време сега да ходя по магазини и затова нямам никаква ориентация, но точно на база на предположението "навсякъде ги има" съм решила да пазарувам в последния момент. Simple Smile
Забравих да кажа за срещата, че мисля да опитам да дойда, демек съм почти сигурна, ако не ми мине котка път.

# 35
  • Мнения: 35
Добро уто и от мен, Слънце закуската изглежда страхотно eat
Тази нощ бях на оът да стана и да се откажа с опитите за спане, нищо ми нямаше, просто не можех да заспя, само в въртях ooooh!
Значи днес ще се обадя за рзервацията а 16тина човека. Ако искате с тези, които се съмняват, че ще го намерят може да се чакаме на бившото Аптека, на ъгъла на Витошка и В.Левски някъде в без 15. Това допълнително може да го уговорим.
Хайде, аз отивам да закуся, че коремчето ми така скърца... Hug

# 36
# 37
  • Мнения: 28
Danielkka Hug
Обадиха се от комисията за защита на потребителите.Баха готови да откликнат,но понеже в Метро се пазарува с с търдовска карта,аз се явявам като търговец,а не като потребител,и според "законите"не могат да ми помогнат.Ех,че каръщина!Трябва да си се примиря.

# 38
  • Мнения: 222
...но понеже в Метро се пазарува с с търдовска карта,аз се явявам като търговец,а не като потребител,и според "законите"не могат да ми помогнат.Ех,че каръщина!Трябва да си се примиря.
Ама са го измислили, хитреците, да няма защита на потребителите!!!Много ме е яд!
добре де, дори и да си търговец (щом пазаруваш с такава карта, и уж се предполага че имаш магазин...) пак си прецакан - щото има липса!Тогава търговеца от своя страна как ще го препродаде???Няма ли някакъв закон??? newsm78

# 39
  • Мнения: 1 734
Хайде и аз да цопна в новата темичка. Да ви кажа първоначално се зачудих на заглавието - `с големи тумби` , доста се посмях  Joy

kremmyto  , много кофти за това което ти се е случило. То в Метро човек трябва много да внимава като купува, техниката им не е особено качествена, по-добре от някой техномаркет да се вземе отколкото от там. Лоша работа Close, ама вече имай едно на ум!

Да ви кажа снощи какво ми се случи, имах зверски киселини направо като змеица-Горянка Mr. Green и после като започна едно повръщане, та няма спиране ви казвам. А аз съм доста шумна в тези неща и сигурно съседите от горе до долу са разбрали какво става  Embarassed  Embarassed. Лоша работа, не съм мислила че в 8-ми месец още ще повръщам  Sick
Та сега пак съм с киселини, писна ми!!!
Много ме притеснихте с този гестационен диабет! И моето бебе върви по-големичко, а аз доста сладко си хапвам. Не знам къде да се изследвам. Уж ми взимат кръв всеки месец, нищо не са ми казали, но аз по ЗК им нямам много доверие.
Е, лек и слънчев ден ви жеая   Nature Partly Sunny

# 40
  • Мнения: 361
Здравейте мамчета,
ама верно сме станали с големи тумбаци  Joy моя разсте с минути.
Добро настроение- браво заесето. Копнах сиго в папката ми за бебето.
Маймунке- като ми стане готова стаята ще ти кажа да не гледаш снимки, че сигурно Дъртия маймун ще го отнесе с ремонта. Rolling Eyes
Зори-  Hug бебока е по-важен, ще има и други срещи още по-интересни. Представяте ли си, че след няколко месеца ще си търсим градинки, където да се срещаме, че да може да си паркираме количките. Rolling Eyes
Креми-
жалко, че не могат да ти помогнат. Аз в метро купувам само хапване. Hug
Даниелка-   Hug
Нефертити ми липсва. Дано всичко с тях да е ок.

Аз още нагъвам закуската, после мисля да спретна една бисквитена торта и едни сочни бутчета, че мама и братчетата ми ще идват на гости. А иначе смятам пак да се хоризонтирам и да си пусна филмче.
Хайде от нас  Hug

# 41
  • Мнения: 69
добро утро и от мен,слънце мерси за закуската,аз тази нощ като се събудих и не можах да заспя,обвзела ме е една мисъл за тези колички че не знам каква да изберем,все пак нали всички искаме най доброто за децата си и най практичното за нас Rolling Eyes

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Добро утро и от мен, мили бъдещи мами!
Слънце, както винаги - много е красива новата ви тема!   bouquet
Прегръщам всички ви, желая леко бременеене, останалото си го знаете!  Hug  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 2 495
Добро утро  Hug
И аз снощи не спах....за първи път имах такива кошмарни киселини Tired Сега пия едно кафенце и мисля да излезна малко. Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 5 755
Привет!
Слънцето и Вихрогонче се грижат добре за ташите "талии"  Crazy Laughing
Креми, много тъпо се е получило  Confused Търговците не са ли също потребители  newsm78  Crazy Егати номера!
Гледам се оплаквате, че не може да спите. Аз също, но щото ме буди баткото поне по един път нощем.  Tired
Елг, и аз днес се сетих за Нефертити. Дано реши да се резпише някой път.

Общи условия

Активация на акаунт