Кажете нещо ефектно за много болезнен цикъл

  • 2 106
  • 17
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 14
Най-добре е да се консултираш с гинеколог. На мен лично много ми помага Аулин - на сашета, но с него не трябва да се прекалява, защото все пак е доста силно болкоуспояващо.
Дано ти мине скоро.

# 2
  • Мнения: 3 929
На мен ми действа само Аулин или Немизил на прахчета, както и течен аналгин. Обаче не е желателно да се приемат често, защото се получава зависимост и като следствие - не действат. Използвам ги в крайни случаи, когато болката е много силна и ми създава дискомфорт. Също така пия повече вит.С.
Някои казват, че им помага хомеопатията, но не съм се интересувала.

# 3
  • Мнения: 4 700
Консултирай се с гинеколога си.

# 4
  • Мнения: 3 157
За ефектно незнам,но за ефективно-Solpadein на мен ми помагаше:))))

# 5
  • Мнения: 3 634
За ефектно незнам,но за ефективно-Solpadein на мен ми помагаше:))))

Направо цялото ми тяло изтръпва и мога да легна върху пирони!  Laughing

Моя приятелка ходеше на масажист, тъй като нейната болка беше в областта на кръста. Имаше ефект само докато ходеше редовно.  Peace

# 6
  • Мнения: 3 886
femicur  n
 на билкова основа тои е точно за това

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И аз пиех Solpadein и ми помагаше. Когато бях тинейджърка майка ми вареше чай от джоджен  Crazy Откакто съм родила обаче, нямам болки  Peace

# 8
  • Мнения: 7 201
ЦИКЛОНОРМ(билкови табл.на д-р М.Тошков)-нормализира менстр. цикъл.Ограничава спазмите и болките.Премахва предменструалния синдром.Способства за правилното функциониране на женската полова с-ма. Peace

# 9
  • Мнения: 1 318
При мен само Аулинът има ефект, но гледам да не прекалявам...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 175
На мен единственото,което ми е помагало с мигновен резултат е Buskopan или Buskopan+,но не знам дали ги внасят тук.Като бях на почивка в Гърция минах през една аптека и уж на шега си взех,направо не повярвах колко са ефикасни.Накупих си няколко блистера и тук ме спасяваха,а друго не ми е действало така.

# 11
  • Мнения: 111
течен аналгин-винаги ми помага Peace

# 12
  • Мнения: 16
аулин или нимезил и затопляне на корема - не прекалено, защото може да стане кръвоизлив и горе-долу закрепям - да не съм в безсъзнание, но ако ще те успокоя - каквото и да пия, организма ми е толкова привикнал на всички лекарства, че почти няма ефект - 4 дни не знам къде съм от болки Cry

# 13
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
гимнастика  Peace
другото е спонсориране на фармацията Peace

преди по 3 дена бях на легло, припадала съм Rolling Eyes
пилатес и йога ми помогнаха Peace
сега не пия болкоуспокояващи Mr. Green

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нимезил - две прахчета през първия ден.
Иначе умирам просто  Confused

Общи условия

Активация на акаунт