HOUSE M.D. - Хю Лори, егати добрият пич! - тема 4

  • 45 016
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Прави сте момичета, че серията не беше нищо особено....а тоя Baby Born или каквото там беше "бебето" на Къди, доста тъпо  Confused

# 31
# 32
  • Мнения: 2 567
Йее, довечера ще се гледа Хауси

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
И аз не съм много очарована от серията,ама и на толкова се радвам,след такава голяма почивка.

# 34
  • Мнения: 1 491
Най-накрая и аз изгледах епизода, съжалявам само, че си пуснах субтитрите .... Много краткотрайни и определено е превеждал, някой който много е искал да има субове (напр. "cardiac arrest" в никакъв случай не е "сърдечен арест"  doh)
Медицинският случай беше интересен, но за пластмасовото бебе напълно ви подкрепям ...

# 35
  • Мнения: 93
И мен ме издразни пластамосовия бебок. Толкова ли са криви, че не могат едно дете да подържат в ръце за 1 минута, докато траят кадрите. Не е професионално. Но пък карай да върви. Дано в другият епизод видим по-интересни неща.  Hug

# 36
  • Мнения: 2 617
И мен ме издразни пластамосовия бебок. Толкова ли са криви, че не могат едно дете да подържат в ръце за 1 минута, докато траят кадрите. Не е професионално. Но пък карай да върви. Дано в другият епизод видим по-интересни неща.  Hug


Може да звучи "непрофесионално". но особено в САЩ има сурови правила в киноиндустрията, а и колко от вас си дават сметка, колко юридически процедури предполага участие на почти новоредено във филм?! И как никой досега не се възмути, колко "изкуствена" във филма е изкуствената кръв, дори понякога и на цвят не се опитват да бъде максимално достоверна Simple Smile
Серията много ми хареса, със забележка, че темата относно ремонта и проблемите с водопровода не беше изчистена и развита пълно. Имаше и известно преекспониране на някои качества на болния и семейството му, което се доближаваше до преиграване.
Хареса ми "по-спокойния" Хаус и акцентът към него, по-интровертния поглед.

# 37
  • Мнения: 1 775
Не държа изобщо почти новородено бебче да участва в серията. Издразни ме това, че не се и стараеха да прикрият, че става въпрос за кукла. По начинът, по който Къди боравеше с нея, беше повече от очевидно. Това е, което ми се вижда непрофесионално и не ми допада, а не липсата на истинско малко човече.

# 38
  • Мнения: 2 617
Не държа изобщо почти новородено бебче да участва в серията. Издразни ме това, че не се и стараеха да прикрият, че става въпрос за кукла. По начинът, по който Къди боравеше с нея, беше повече от очевидно. Това е, което ми се вижда непрофесионално и не ми допада, а не липсата на истинско малко човече.
Колкото и да ни харесва сериалът, трябва да признаем, че това далеч не е единственият случай на непрофесионализъм (както го наричаш ти) Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 029
Йее, довечера ще се гледа Хауси

да, и мен това ме чака Grinning
Обичам го тоя човек, бе Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 567
Изгледах. Хич не ми допада идеята Камерън да стане заместник на любимката ми Къди Close

# 41
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
здравейте
и аз да споделя за серията, на мен също не ми се иска Камерън да замести Къди

# 42
  • Мнения: 382
http://afisha.mail.ru/article.html?id=21072   статия за 100-ната серия на филма

# 43
  • Мнения: 11 818
На мен серията си ми хареса както винаги, дори бях нащрек за всички неща, които са ви издразнили - при мен нямаше нищо такова!
Абсолютно нормална, свежа и в типичен дух серия, с обичайните психологическо-лични препратки и интересен медицински случай! Освен съпоставката на пациента с Хаус, болката и това, че е сам, ми хареса, че продължават споделянията между двамата доктори - в случая това с опита за самоубийство и така по-много фин начин ни разкриват характерите им, какви са, какви са били, какви са сега..

Хареса ми самооценката на Къди, която доказва колко истински желае да е майка и то по-добра майка! Ще видим какво са измислил за Камерън, но смятам, че няма да заема напълно ръководни функции. Но тя много добре познава Хаус и ще е интересно! Птредставям си как Камерън е твърда с Хаус и той постоянно тича вкъщи при Къди и все още очаквам да доразвият личните им отношения. А това, което Tsugumi е писала за участието на истинско новородено и аз го знам отдавна и никога не се взирам пластмасово ли или не, просто се наслаждавам на сцените, филмите и по-дълбоките смисли, които носят!

При 13 и Форман също става интересно, макар и все още да се опитвам да ги възприема като двойка, а разбира се Хаус ги надуши моментално. Много ми хареса, че включват плацебо ефекта точно при нея! Интересно, че и Форман не знаеше, любопитно ми е как ще развият нещата!

Въобще серията си беше на ниво и не мога да ви разбера, май имаше само един положителен отзив! А уж сте все върли фенки! Wink За слаби серии и сезони е нормално да се говори, напр. за мен Prison break е вече боза и е добре да свършва, но тук всяка серия открива и доразвива нещо ново и най-важното - почти винаги научвам нещо ново!

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 10:42 от Сиси ♥♥

# 44
  • Мнения: 2 617
Споделям мнението на Сиси ♥♥
Намирам сезона за много силен (досега само една серия ми се стори по-слаба, мисля, че беше Втората). На мен също ми харесват точно препратките между постоянните участници в сериите и отделните клинични случаи (както връзката между болката на Хаус и на пациента). Както вече писах, по мое мнение, можеха да доразвият темата с водопроводната тръба Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт