Избор за бебешка количка-спешно за началото на февруари

  • 10 423
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
Какви са цените на тези колички Mutsy И от къде могат да се намерят в различни цветове.Аз знам само за Хиполенд.Но не знам цената заедно със зимният кош.
Ние купихме количката+кош за новородено+ кошче за кола+раница +дъждобран и излезе към 1400 лв (през юни тази година). А от къде - бих ти препоръчала едим магазин в Младост - до Била.
дай някакъв сайт да ги рагледам,но да има и цени и да може да се поръчва,че офицялния им нямат цени,аз мислех че със всички аксесоари излиза по - скъпо  Thinking,иначе цветовете има са супер свежи

За сега не съм виждала някъде да ги предлагат он-лайн  Rolling Eyes
абе като  се замисля и аз не съм виждала,а и на живо наблизо не ги предагат,май само в софия ги има,а кой им е вносителя знаете ли  newsm78
Аз купих моята от Варна - количка+кош за новородено+чанта и дъждобран за коша за 890лв., но това беше цената само за наличната в магазина количка иначе при поръчка беше 1100-1200лв.Сега мисля че вдигнаха цените и такава количка +кош за новородено струва около 1700лв

# 31
  • Мнения: 267
абе като  се замисля и аз не съм виждала,а и на живо наблизо не ги предагат,май само в софия ги има,а кой им е вносителя знаете ли  newsm78
Няма сайт с цени, продават се и в Пловдив, Варна, Бургас... Но за Хасково май няма. Вносите са Ивентас, вносителите на Авент (на официалният сайт на mutsy има контактите на вносителите и на някои от магаизните в България). Предполагам, че ако им се обадиш, ще ти кажат цените по телефона.

като че ли и в пловдив не съм ги виждала,а доста съм обикаляла за колички,но определено имат овеличение на цените

# 32
  • Мнения: 362
Нашата е "Cangaroo Exclusive".Отговаря на всичките ти изисквания,но не е особено лека-зимният кош тежи доста.Купихме я за 330лв. В един магазин до нас продават "ABC Desighn" и не виждам да е кой знае колко по-специална от нашата Peace

# 33
  • Мнения: 4 428
Нашата е "Cangaroo Exclusive".Отговаря на всичките ти изисквания,но не е особено лека-зимният кош тежи доста.Купихме я за 330лв. В един магазин до нас продават "ABC Desighn" и не виждам да е кой знае колко по-специална от нашата Peace

Аааа, ще ме извиниш, но Кенгуру нямат нищо общо с АВС Дизайн  Laughing
То на външен вид и Чиполино са издокарали един модел, като Пег Перего /и не само/  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 267
Нашата е "Cangaroo Exclusive".Отговаря на всичките ти изисквания,но не е особено лека-зимният кош тежи доста.Купихме я за 330лв. В един магазин до нас продават "ABC Desighn" и не виждам да е кой знае колко по-специална от нашата Peace

Аааа, ще ме извиниш, но Кенгуру нямат нищо общо с АВС Дизайн  Laughing
То на външен вид и Чиполино са издокарали един модел, като Пег Перего /и не само/  Mr. Green
Веси съгласна съм с тебе  Peace,не могат да се сравняват,качеството си е качество

# 35
  • Мнения: 362
И цената си е цена Peace

# 36
  • Мнения: 267
за цената спор няма,някои модлеи са много скъпи,даже понякога цената не отговаря на това,което предлага като удобства,но...сега гледах една презентация на Стоке - страхотна количка,но безбожно скъпа и всичко и се плаща отделно,което не го разбирам,както и за другите модели,за мен всичко трябва да се продава комплект  Naughty
Затова и аз сега се чудя много каква количка да купим,дали да се бръкнем малко повече и да земем нещо уж качествено или нещо не толкова скъпо  newsm78,абе това си е труден избор

# 37
  • Мнения: X
Взехме МАГ за да е стабилна, като стана топло мъчно се вози. В едната посока не е маневрена, но когато бебо гледа към мен си беше супер. После взехме Джордани, която иначе става И за новородено, има легнало положение. Има и чувалче и дъждобран и се води комбинирана. И струваше само 169лв. За мен коша за новородено е абсолютно безмислен.
Една приятелка имаше АВС- лятна, избута си февруарското бебе в нея, без забележки. А беше ползвана.
Друг пример- Чиковската количка, която е кобминирана, с кошница за кола е около 550лв., а без кошницата е 380лв. Има табличка и за детето и за майката, много маневрена и широка. Гумите не са малки и не е от тежките.
Друга приятелка с Чико, с кош за новородено, около 1000-1200лв. количка, много нестабилна, една такава паянтова ми е- бутала съм я. Беше и по тясна дори.
Ами, това около мен.

# 38
  • Мнения: 267
и аз нещо чикотата не ги харесвам изобщо,доста приятелки са имали такива,някои са доволни,някои не,но аз лично не ги харесвам,не си заслужават цената,за тези пари има мн по-хубави марки

# 39
  • Мнения: 156
ники за скърцането опитай с обикновен силиконов спрей Simple Smile. Има го в всички магазини за велосипеди и автомобилни части.

Успех

# 40
  • Мнения: 74
Jane slalom аз съм доволна лека,широка и маневрена,с голямо гуми.А Mutsy мисля,че я има и в магазините на Премама . Peace

# 41
  • Мнения: 1 153
А Mutsy мисля,че я има и в магазините на Премама . Peace
Не, поне миналата пролет не продаваха Mutsy.

# 42
  • Мнения: 267
А Mutsy мисля,че я има и в магазините на Премама . Peace
Не, поне миналата пролет не продаваха Mutsy.
и сега не продават  Peace

# 43
  • Мнения: 2 495

..сега гледах една презентация на Стоке - страхотна количка,но безбожно скъпа
Това пък е единствената количка, която НЕ харесвам Naughty И 100 лв да струваше пак нямаше да я купя. ooooh!

# 44
  • Мнения: 74
Вчера бях в Премаман имат Mutsy налична един от моделите,а за другите могат да ти поръчат Peace

Общи условия

Активация на акаунт