Варненска среща на юлчета 08

  • 3 307
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 367
къде е това барче бе мацки newsm78 Веси ти ако го знаещ,ще си навигатор Wink

# 31
  • Варна
  • Мнения: 289
не го знам... newsm78
утре сутрин ще дебна за урина Павката...
дано до обед свършим ...
Къде остава срещата сега последно и в колко..??

# 32
  • Мнения: 69
Дружки,
добре съм, ще дойда днес. Ели, ела в скайп да се разберем кога ще тръгнем.
Иви, детският кът в Младост се намира под Бурлекс.
 
ДЕТСКИ КЪТ МЛАДОСТ В 2 СЛЕДОБЕД, НАЛИ ТОВА ОСТАВА?
Казвайте, че трябва да готвя и да чистя.  Laughing

# 33
  • Мнения: 58
И аз не го знам.
Чакам да кажете за срещата.
А, Донето писала. А Бурлекс къде е?
И да питам там може ли да се паркира близо до барчето, щото ще съм без количка?

# 34
  • Мнения: 1 427
За който е с кола - от кръстовището на Дом Младост, подминавате Пикадили ,първата пресечка веднага след "Гумата" вдясно и излизате на нещо като пазарче.Там може да паркирате и да продължите пеша около 100м нагоре и ще излезете на площадката.Много е голяма,няма начин да не я намерите. Или ако минавате по Цар Освободител,пред кръстовището на Кауфланд,завивате вляво в някоя от пресечките и пак там ще излезете.
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=71beda74c385eaab820c3fe2a411e … &initsearch=1

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 09:48 от E.L.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 289
Не знам дали ще успея, че днес ще взимам урина на Павел и ще я нося в лаборатория  ooooh!. Ако успея ще се чуя  с Иви  Hug

# 36
  • Мнения: 367
Имаше ли там медицински център или аз бъркам пресечките?

# 37
  • Мнения: 1 427
Да,точно над Медицинския център,до у-ще Гео Милев.

# 38
  • Мнения: 66
Мен не ме бройте.  Cry Тази сутрин ми изгоря и втория телевизор в къщата и ще трябва да чакам да ми донесат друг.Ако нещо се промени къта го знам и ще дойда.

# 39
  • Мнения: 6 902
Там съм. Спортната площадка я знам, но може ли да ме ориентирате къде точно е детския кът спрямо нея?

# 40
  • Мнения: 195
За съжаление отпадам  Cry Меги сутринта беше с температура 38.2. След малко ще звъня на педиатърката да видим какво ще правим.

# 41
  • Мнения: 1 427
Там съм. Спортната площадка я знам, но може ли да ме ориентирате къде точно е детския кът спрямо нея?
Детският кът е в самата площадка-много е голям.А барчето е вътре,пада се в горния десен ъгъл,ако застанеш с гръб към Мед.център.

# 42
  • Мнения: 6 902
Между другото навремето съм ходила на училище във въпросния медицински център Laughing Разбрах те, надявам се, че ще го открия.

Киса, надявам се бързо да се оправя Меги.

# 43
  • Мнения: 69
Киса, дано е безобидно!

# 44
  • Мнения: 790
Нямам си и на представа за къде говорите. Май ще се присъединя в следващата среща. Приятно изкарване.

Общи условия

Активация на акаунт