Може ли бебе на 6 месеца да се къпе в минерален басейн?

  • 21 322
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
В Банкя имаше плуване за бебета, което беше в минерален басейн. Специално го бяха избрали, тъй като темп на водата в минералния басейн е по-висока.
Дъщеря ми от бебе я водя по басейни. До сега нищо не сме пипнали, нито тя, нито аз. Мъж ми винаги открива кусури на басейните, в които ходим, все му се струват мръсни  Rolling Eyes

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 542
В никакъв случай.  bath1

# 17
  • София
  • Мнения: 111
Много ви благодаря за отговорите! Май наистина ще се въздържа да топна бебето, въпреки че със сигурност ще му хареса. И на мен ми е гадно от тия общи басейни.

# 18
  • Мнения: 9 973
бебе на 6м. няма да пропусне нищо Grinning,така,че не рискувай

# 19
  • Мнения: 197
Категорично не ,аз поне не бих го направила Naughty ooooh! #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 305
Какъвто ще да е басейна, толкова малко дете не бих натопила, въпреки големия кеф!
За лятото мисля да купя на дъщеря ми голям надуваем басейн, пък следващото лято вече ще я водя на море. На такава възраст не рискувам... То аз самата отбягвам басейните  Peace

А защо не я заведеш още това лято на море?

# 21
  • Мнения: 4 555
Много ви благодаря за отговорите! Май наистина ще се въздържа да топна бебето, въпреки че със сигурност ще му хареса. И на мен ми е гадно от тия общи басейни.
Детето е достатъчно малко, за да се изкефи и във ваната ако го топнеш. За него няма да има особена разлика от гледна точка на кефа, така ми се струва.

# 22
  • Мнения: 9 429
Не е мнаго разумно!То за нас по-възрастните си е опасно,а какво да кажем за децата.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз съм против...  Naughty

# 24
  • Мнения: 1 155
Не, не бих, само, като си помисля тия басейни кви гадости има, в никакъв случай  Naughty. Но ти сама си прецени! Peace Като гледам детенцето ти е доста малко още.

# 25
  • Мнения: 1 473
Теоретично може, нали минералната вода се препоръчва като лековита. Не съм чувала някой да е пипнал заболяване от минерална вода. Аз бих преценила на место дали да потопя бебето си в басейна. Може да има детски басейн и там да е по подходящо къпането му. Но знам, че курсовете за плуване на бебета са много популярни тук и това ме кара да си мисля, че едва ли е толкова опасно. Моето дете не съм го вкарвала в басейн още.

# 26
  • Мнения: 1 558
бебе на 6м. няма да пропусне нищо Grinning,така,че не рискувай
Peace

# 27
  • Мнения: 1 372
Теоретично може, но аз не бих го направила.

# 28
  • Мнения: 961
И на мен детенцето ми се струва още твърде малко, за да го топваш в обща басейн. Аз на твое моясто не бих.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 476
аз не бих рискувала  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт