Какви книги четете?

  • 2 469
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
buttinsky, знам, че има достатъчно теми за книги. Знам, че темата е обща и повтаря хиляди такива. Логично беше да дадете линк към дублиращите теми. Що се отнася до мен, предпочитам да чета за литературни вкусове, отколкото за това кой кого видял в МОЛа, дефектите на Кейти Холмс, нощния грим и сексуалните мераци на псевдоплейбои.
Сийо, "Пипи..." мога да ти я цитирам цялата  Laughing

# 16
  • Мнения: 0
ЕеееееЙЙЙЙЙЙ  "ИЗЕДОХТЕ" ме Пийте човешка кръв.Нова съм . Привет на всички с остри  и не толкова остри зъбки. Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
В момента чета книгата на Миглена Ангелова "Направи си шоу". Иначе обичам 3 типа книги: биографични, тип пилешка супа за душата и всички книги на Стивън Кинг.

П.С. Добре дошла във форума Simple Smile

# 18
  • Мнения: 25
Всичко що е на Удхаус ми е любимо!!! Него го чета с удоволствие! И както видях, че някои ммами вече са споменали - много често препрочитам една готварска книга!!  newsm62

# 19
  • София
  • Мнения: 1 783
Леле, Флооооооооор!!! Да не си болна, душо? На зъболекар си била  и не ти дават да дъвчеш? Милата!
Ползвам само книжки за оцветяване. Аз ги разгръщам, Надареният оцветява.

Ако трябва да отговоря сериозно, обичам книги с добре разказана история. Дори да не ми казва нещо свръх ново.

# 20
  • Мнения: 258
ЕеееееЙЙЙЙЙЙ  "ИЗЕДОХТЕ" ме Пийте човешка кръв.Нова съм . Привет на всички с остри  и не толкова остри зъбки. Grinning Grinning Grinning

Тичай да се запишеш в темата "Как ви посрещнаха във форума?"!  Wink
Чета най-различни книги. Не се ограничавам с определен тип, но да речем, че фантастиката не ми е особено любима (с изключение на книгите на Тери Пратчет). Последно четох "Източни новели" от Маргьорит Юрсенар.

# 21
# 22
  • Мнения: 5 940
В момента Жоржи Амаду - "Пастири на нощта". През последните няколко години най-обичам да ми разказват Алиенде и Кундера.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Обичам книги, които да ме грабнат от първата страница, а не да чакам около стотната за да разбера за какво става дума и тя книгата почти свършила. Няма значение жанра, чета всичко по много.
Сега чета "Греховете на града" - Гор Видал. Преди нея прочетох "Купено дете" - Бригита Йосифова, "Дългият път надолу" - Ник Хорнби,.... Нямат нищо общо, но ми харесват.
Допадат ми и чиклитите на Софи Кинсела и Мариан Кийс.

Общи условия

Активация на акаунт