Ноемврийчета 2005 - 24

  • 12 547
  • 217
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 818
еххо, и тук да напиша колко много се радвам, че се завърна и че снимките са невероятни, още изникват в съзнанието ми! Браво на вас!  Hug
Оздравявайте всички напълно и се гответе за ските. А Ния ходи ли на детска градина? Ще я взимате ли на ски?

Елспет, Калина е прекрасно момиче!

Милейди, миличка, дано красивите ви главички никога повече не видят подобни гадинки!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 253
Сиси благодаря за милите думи.
Ния ходи на детска градина. Миналата седмица беше 3 дена в къщи, защото се разболя. Бях я закрепила до неделя вечер, но те всички хлапета са леко хремави и явно пак си прихванахме някакви сополи. Ами да видим.
Ния на тези ски няма да идва, защото ще са в Австрия и ако дойде с нас, аз не мога да карам ски. В момента сме 1 месец без баба, майка ми беше в Щатите при сестра ми и утре се прибира. Та почти всеки уикенд сме на Боровец. Всъщност там изкарахме от 25 Дек до 4 Януари. Та от опит знам, че нямам шанс за каране на ски когато съм с Ния. Разхождаме се, пързаляме се с шейни, моткаме се.
Обаче за 1 седмица в годината мога и аз да се поглезя Simple Smile))

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Еххо, радвам се, че си тук , определено ми липсваше Hug

Росен от снощи е с лека хрема, както и с надути сливици с налепи, но ням засега Т; говорих с педи и тя каза да му давам нурофен и тантум верде+ стеримар; а иначе също забелязах, че това се случи при стоене вкъщи; може би и организма му отслабва катояде само варени картофи и сухари; днес дадох пилешки бульон и детето беше много щастливо;
надявам се да се закрепим; мазах гърлото и с мед и сода

хубава вечер на всички
отивам да гледам снимки на Еххо

# 33
  • Мнения: 1 608
Еххо,  Hug! Страхотни снимки!
Чакам с нетърпение и твоя пътепис!
С какъв Олимпус снимаш?

# 34
  • Мнения: 9 902
eххо, разгеле, най-сетне  Hug

Елспет, много е красива Калина с тази дълга руса коса!
 моята първа среща с въшките беше в 4 клас, два дни преди за пръв път да замина за чужбина с детския хор. Просто нямаше мърдане, а майка ми отсъстваше и баща ми два дни реса и пощи дългата до кръста коса  Joy

майче, по обяд се ровихме с Деян в едни пясъчници, беше такава жега, че чак замрънках да се прибираме, може към 30 градуса да е отишло...и следобяд като се изви един вятър, един джъд, един студ - сега е 13 градуса, може да падне до 11, продължава да вали и даже прибрах саксиите/засяла съм карамфили, розмарин, личи и леща, засега само лещата се държи адекватно,т.е. поникнала е/.

# 35
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
тити, синоптиците обещаха утре при нас да е по-топло отколкото в момента при вас  Mr. Green

преди малко довърих торта за рожедни яден на приятелско дете. само надписа още липсва, та да ви се изфукам
http://images.dianastoimenova.multiply.com/image/3/photos/14/400 … mp;nmid=112769106

# 36
  • Мнения: 1 541
и откъде това, Нана даже на градина не ходи.

И аз това само повтарях и попръжньосвах като дърта циганка, ама на   Tired От някое дете по клубовете сигурно- знам ли. Сега на определен период от време я преглеждам, че вече тръпки ме побиват. А и не и давам да пробва шапки и прочие истории по магазините (тъпо е и не гарантира нищо особено, ама парен каша духа).
Дано да ви подминат, макар шанса да е нищожен- май всяко дете минава през тези екстри в определен момент. С момченцата е лесно, но мацките са голяма мъка. При нас беше почти веднага след последната драма в опитите и сигурно и заради неуравновесеното ми състояние тогава някак ми остана като голям шок, макар това да са си тривиални детски истории.
ПП. Препаратите по нашите аптеки са силно токсични за хората, а и не ги убиват- имате го предвид, ако ви се наложи.

еххо, без дъх и думи съм за преживяното от вас! Завидях неблагородно, ама ще ми простиш надявам се  Embarassed  Heart Eyes Бързо да оздравявате и супер ски- почивка да изкарате. Радвам се да те "видя" пак тук  Hug

дидди, прелестен трансфер!!! Много хубава торта.
А за сметаната само да допълня- за да не ви се втечнява- не я разбивайте с миксер, а само с виличка или каквото предпочитате ръчно пособие и с минимум движения. Останалото майсторката го е казала вече  Heart Eyes

Сиси ♥♥ , голяма виртуална целувка и силна прегръдка за теб  Hug  Heart Eyes

Елспет, Калина ще разбива много мъжки сърца- дребния от сега да започва да тренира, че ще трябва много да пази сестра си! Изключително красива дъщеря имате- да ви е жива и здрава   bouquet

Ние бяхме на Сандански за два- три дни. Беше много приятно и вече може да се каже, че наистина се почива с детето,  защото тя е толкова пораснала, че е песен. Даже се съгласи да си поиграе с каката в детския център, докато мама и тати пиеха кафенце и един от тях се отдаваше на порока си с цигарка в ръка, ама не признавам да съм била аз  Whistling
Иначе продължават да ме мъчат черни мисли и за това и избягвам да се разписвам, понеже точно както сега, се изкушавам да ви мрънкам колко са ми потънали гемиите....

От понеделник сме с нова гледачка също така- наложи се да сменим другата, и сега ми е много притеснено дали не направихме грешка....

Айде стига толкова от моята мрънкаща особа- лека и спокойна нощ, мадами   bouquet



# 37
  • София
  • Мнения: 830
Еххо, ааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Бързам да потвърдя...вече с децата може да се ходи на разни места. Всичко започна, когато получих награда "вечеря със семейството". Търсих, търсих кой да гледа децата, не намерих. А имаше краен срок да представиш фактура. Реших, взимаме ги с нас, много ми се излиза. Тогава ходихме в: "При Миро" и стояхме може би 2 часа, нямаше никакви изцепки. От известно време ходим в един китайски до нас, който не е много посещаван = не е задимен. Даже снощи бяхме, абе вече е по-добре. Дето се казва, ако прериташ, може да ги помъкнеш, разбира се сами е по-гот.

Записала съм Боян на ски, ще ви кажа отзиви по-късно - за школата де.

# 38
  • Мнения: 1 253
С децата на ресторант - че ние цял месец да не мислите, че сме стояли в къщи Simple Smile особено на Боровец. Голяма веселба си беше особено като има други деца Simple Smile
Ски училище в детската градина на Ния записват за ски училище - 1ва група само ако останат места от 2р обаче се чудя. Някое наборче вече да се е престрашило?

# 39
  • Мнения: 100
Добър вечер и от мен днес не съм се отчитала.
Обещах да ви разкажа как мина при логопеда е ужасно беше, взех го по рано от градината е попътя ме побърка то не бяха вафлички не бяха сокчета ужас. И като я видя и даде назат и каза НЕ, едва го вкарах в кабинета по принцип уговорката беше да го оставя и да си го взема ама не той настоя да съм тап - тя като взе да му чете приказки е това беше капака оттегчисе веднагически и започна да рови из равтовете й за да си избере др играчка.
Логопедката като го видя взе книжка и фулмастери да оцветява е ествено бързо се оттекчи. Не обича по принцип да рисува и прибра фулмастерите на мястото им. Тя все да офка и пъшка. И да ми се кара че не съм му обръщала внимание не съм му чела приказки и не сме разглеждали книжки.
Но какво да се прави трябва да се ходи при нея е примирихсе с думите й, но бях мн бясна - решихме с мъжът ми да пробваме месец и ако няма резултат към др ще се обърнем.
 Тя ми е най близо.
Сменихме и часа, така че да не е непосредствено след градината.
Лека вечер на всички е оплаках ви се.

# 40
  • Мнения: 11 818
еххо, Честит Рожден Ден!!! Здраве, любов и още повече усмивки и незабравими мигове!   bouquet Хубав празник! Hug

# 41
  • Мнения: 752
ЕХХО, да си жива и здрава и все така позитивна!

# 42
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
охооо, без малко да пропусна.... Еххо, честит рожден ден! Желая ти много, много здраве. За всичко останало, което си пожелеш съм сигурна, че и ще направиш.   bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 392
чЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЕХХО!

# 44
  • Мнения: 1 541


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕХХО! Пожелавам ти крепко здраве, покорени житейски върхове и послушно семейство  Hug

Общи условия

Активация на акаунт