Бабин ден

  • 3 140
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Майчета, с тази тема ми се иска да благодарим на хората, с чиято помощ се радваме на дечицата си. Да са живи и здрави акушер-гинеколозите и да помагат на още много майчета за най-голямата радост в живота!
Аз искам да благодаря на д-р Констанца Илиева от Шейново, която пое за първи път моите две принцеси, и на д-р Миков, който проследи бременността ми!
Бъдете здрави!

# 1
  • Мнения: 9 973
  bouquet за всички в тази сфера

# 2
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
  bouquet за всички в тази сфера
Аз още повече зачитам този празник тъй като дъщеря ми днес е родена преди 8 год. в гр.Габрово и много се гордея че детето ми се е появило точно на този хубав ден.

# 3
  • Мнения: 5 393
Честит празник на всички, които съвестно и достойно упражняват тази професия!      bouquet
Лично аз благодаря на д-р Румяна Христова, благодарение на която се радвам на прекрасното си дете.

# 4
  • Мнения: 1 817
И аз искам да благодаря на д-р Крумовски/МЦ"Санита"/, който проследи и двете ми бременности! Hug ;Варна
Благодаря и на д-р Скочев /окр. б-ца/, за перфектната операция при раждането Hug
Честит рожден ден на дъщеричката на Tanq_mt Деси bouquet

# 5
  • Мнения: 1 155
Искам да честитя празника на всички акушер-гениколози и по специално на д-р Рени Ковачева!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 25
Честит празник на мсички лекари и акушерки, които ни помагат и ни водят по пътя да гушнем нашите мечти   bouquet

И по-специално - благодарности на д-р Динчо Георгиев от бившата Тина Киркова и на д-р Таня Тимева от клиниката на доц. Щерев, която е прекрасен човек и неуморен професионалист и с която ни предстои в най-скоро време среща с моето така чакано и обичано съкровище  Hug

БЛАГОДАРЯ, БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!!!

# 7
  • Мнения: 434
Честит празник на всички акушерки.Нека тази година да поемем в ръцете си много здрави бебчета, и донесем радост на много майки.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честит празник на всички кадърни доктори и акушерки и от менbouquet

# 9
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Поклон за всички кадърни доктори и акушерки!

# 10
  • Мнения: 336
Честит празник на лекари и акушерки!
Специални благодарности на д-р Гунев - д-р Калина Миланова   bouquet.

# 11
  • Мнения: 91
Честит празник на всички акушерки и доктори да са живи и здрави .
  bouquet
Днес сутринта в 8:30 Станах леля на момче  много съм щастлива   dancing Crazy

# 12
  • Мнения: 422
И аз искам да благодаря на  д-р Ан4ева и акушерката Валентина от габровското АГ  bouquetда са така всеотдайни винаги.И разбира се на вси4ки останали 4естит празник

# 13
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честит празник на всички баби, лекари и акушерки!
Специални благодарности на доктор ЖЕКОВА от Окръжна болница София!
Имам 2 прекрасни момиченца, за които тя много ми помогна  Hug

# 14
  • Мнения: 2 960
Благодаря от сърце newsm51  дълбок поклон на прекрасния екип на ВИП-етажа на АГ-болница Варна и лично на брилянтния доктор Мичев. newsm20Благодаря му за двете прекрасни деца ,които ми помогна да родя.  smile3525 

Общи условия

Активация на акаунт