Фирми за кухни във Варна

  • 13 698
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Може би вече е коментирано, но аз не можах да намеря и затова питам:
Можете ли да ми препоръчате фирма във Варна, която да ми изготви кухнята?Проект си имам и искам да избера фирма, на която мога да разчитам на качество при изработката и монтажа.Една моя позната така вече два месеца си трови живота и не могат да се нанесат в новият апартамент.На картинака всичко бе супер, а като взеха да я слагат бе грозна картина.

# 1
  • Мнения: 3 377
Извинявай, че се намесвам в темата не с отговор, а с още един въпрос, но искам да попитам и тук дали някой има набюдения за "Мебели Гарони" - имат магазин във Варна: http://www.mebeligaroni.com/

Интересува ме какво е съотношението "качество - цена", харесала съм си тяхна кухня...  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 632
Валиани препоръчвам аз! Peace
Работят бързо и коректно!
Аз останах много доволна от тях преди 2 години.
За сега мебелите ни правени от тях не са мръднали.

# 3
  • Мнения: 26
Kъде да ги намеря?Май нямат сайт.

# 4
  • Мнения: 1 632
Само това намирам и аз http://varna.ida.bg/valiani.htm
По-добре върви направо до магазина им.
Аз ходех в магазина им на Сливница!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 295
С вде ръце препоръчвам мебелна фирма "Солус". Магазина им е до Нептун,малко преди магазина на Паприков.Качествена изработка и монтаж.Вече пета година ползваме кухнята и детската им и една пантичка не е увиснала дори.Сега обзавеждаме къща и разчитам отново на тях. Peace

# 6
  • Мнения: 1 046
Дали не беше Солис на Нептун, не споря.
Родителите ми имат и кухня и две стаи обзаведени от тях и са доволни. Мебелите им определено добре се получиха.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Дали не беше Солис на Нептун, не споря.
Родителите ми имат и кухня и две стаи обзаведени от тях и са доволни. Мебелите им определено добре се получиха.

И аз не споря,но преписвам от стикерчето,което е на детската ми в момента " Solus"

Ето,имат и сайт дори:http://mebeli-solus.com/main.php?lang=bg

# 8
  • Мнения: 2 803
Валиани препоръчвам аз! Peace
Работят бързо и коректно!
Аз останах много доволна от тях преди 2 години.
За сега мебелите ни правени от тях не са мръднали.
те не правят кухни

# 9
  • Мнения: 1 632
Правят мисля!
Бяхме говорили с тях точно за кухня, а и 1 мама мисля се беше похвалила с кухня от тях newsm78 .

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
"Прогресо" малка фирма,но работят качествено и в срок.Ходих и в Солус,но нещо не ме впечатлиха с проект,а аз съм много боса в това отношение.

# 11
  • Мнения: 26
Солус са едните, които предварително си бях набелязъл.Чувам само добри отзиви за тях.Цените им не са ниски, но явно качеството си има цена.Може пък кризата да ги е натиснала да намалят цените.

# 12
  • Мнения: 385
Аз мога да ти дам координати на мои познати майстори, още повече щом имаш проект. Ако те интересува, свиркай   Simple Smile

# 13
  • Мнения: 26
Май предпочитам фирми с офис където мога да им вида нещата.Не искам спестявайки си примерно 1000лв., после да не съм доволен и да се карам с тях.Но благодаря за предложението.

# 14
  • Мнения: 314
Преди 2 год.поръчах кухня в Мебели класик,доволна съм от всичко.Ето снимка на кухнята ми:


барът:

Общи условия

Активация на акаунт