И Бабинден, и Св.Валентин - празнуваме в ДОБРИЧ и се веселим (52)

  • 19 300
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 774
Цоци,супер тортата Hug
Даваш ли уроци,да се нареждам Laughing

Ох,и аз се каня да разровя да видя какви материали имам за мартеници,но още нищо не съм направила.
Май ще чакам материалите пък после ще ровя остатъците Laughing

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 958
Тая година Пижовците ще са с шапки . Wink

Супер   bouquet

# 47
  • Мнения: 97
Момичета, здравейте!!! Искам да попитам къде е по подходящо за предучилищна - в ДГ или в училище newsm78 такава треска ме тресе Embarassed
Поздрави за тортата Peace

# 48
  • Мнения: 2 821
Момичета, здравейте!!! Искам да попитам къде е по подходящо за предучилищна - в ДГ или в училище newsm78 такава треска ме тресе Embarassed

Доколкото съм запозната в детските градини предучилищната е целодневна, а в училищата на половин ден.

# 49
  • Мнения: 774
Момичета, здравейте!!! Искам да попитам къде е по подходящо за предучилищна - в ДГ или в училище newsm78 такава треска ме тресе Embarassed

Доколкото съм запозната в детските градини предучилищната е целодневна, а в училищата на половин ден.
Да,така е Бори.
Макарена,аз съм за предучилищна в училище,ако имаш възможност да си гледаш детето след обяд.
Така е по-лесно за децата и свикват с режима в училище.После в първи клас им е по-лесно.
Теди кара предучилищна в училището в което учеше и сега за Ивка мисля пак да е така.
А, Коко свикна ли с градината?

# 50
  • Мнения: 377
Аз доколкото си спомням Коко и сега е до обяд . Така е както са писали Мами блю и Мари.Има някои училища като Славейкв например , които имат предучилищна цял ден , ама не мога да ти кажа подробности.
Между другото клуба , който посещава Ивет на Мари също е добър вариант , ако не искаш Коко да посещава детска градина.
Успех и дано направите правилния избор! Peace

За яслите не мога да изкажа мнение т.к. Гого не е ходил на ясла , а направо на градина.
Спинки Ивчо оправи ли се ?
Арчи пак се губиш нещо! Naughty

# 51
  • Мнения: 41
момичета да ви почерпиа че вчера малката ми хриси стана на 3 годинки,но не ми остана времеда ви почерпиа с тортичка и кафенце

# 52
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА НА МАЛКАТА ХРИСИ ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТЕ. newsm59 Tada  party023

# 53
  • Мнения: 97
Честит рожден ден ХРИСИ !!! с малко закъснение newsm51

Момичета, много ви благодаря за бързите отговори. Нямам търпение да свърши учебната година и съм решила Коко да е в училище в предучилищна.
Мари, а този клуб който посещава Ивка - малко информация newsm78

# 54
  • Мнения: 377
Хриси 06 - Честита ви рожденничка на патерица - да ви е много здрава и само да ви радва!

# 55
  • Мнения: 774
Мари, а този клуб който посещава Ивка - малко информация newsm78
Това е като мини  занималня  за деца от 4 до 6 години.Занимават ги според възрастта.
Ивка учи азбуката,числата до 10,думички на английски и работят по енциклопедиите за животните и планетите.
Там основно се учи няма много свободни занимания.
Аз съм много доволна,а да си призная критериите ми са високи LaughingИ най-важното Ивка ходи с голямо желание и със сигурност ще кара и предучилищната там Laughing

Хриси да ти е жива и здрава рожденичката!

# 56
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Да е жива и здрава Хриси и от нас, макар и със закъснение!

Момичета, имам питанка. Май не й е тук мястото, но вече направо не знам къде да търся. Става на въпрос за кошара за игра. Моят малък мъж започна да се обръща и ми се иска да го обезопася навреме. Уви, нито в продавалника, нито някъде в обяви има за Добрич. Моля ви, ако вие или ваши познати продават кошара за игра, драснете по едно ЛС.  Praynig Hug

Имам и друга питанка. И в септемврийския ни форум го споменахме, и Карпузов ми препоръча, ваксината ПРЕНАВАР. Намирам разни неща из нета, но ми се иска да чуя и отзиви от някой, който я е слагал. Нищо, че в аптеките даже не са я чували  Rolling Eyes

# 57
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Добро утро. Днес станах рано уж да готвя, а то взели че спрели водата на нашата улица. Mr. Green


Нели
, за каква точно кошара шиташ - за тези мрежените , които се сглобяват ли? Ако е такава, защо не си купиш, не са толкова скъпи. Ние много се чудехме дали да вземем, но след това не съжелявах за покупката. Сега я ползвам само при пътуване, но на нас често ни се налага. Незнам колко ще играе твоето детенце вътре, но поне ако ти се налжи да излезеш от стаята, слагаш го вътре и не мислиш за него. Общо взето тази кошара и столчето за хранене са най-използваните вещи за покупката на които не съжелявам.

За ваксините - аз съм категорично против. Naughty

Краси, добре сме вече. Незнам какво беше.

# 58
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
spinki, за тях питам. Но новите са над 100лв., а имайки предвид, че доста покупки се надъбраха (някои като столче за кола трябва задължително да са нови), и затова търся втора употреба  Blush

# 59
  • Мнения: 2 821
Нели, според мен е по-добре да си вземете сгъваемо легло. Можеш да го оставиш в него да си играе и да го ползваш за спане. Много е полезно при пътуване и гостуване на баби Wink..Не разбрах дали Спинки говори за същото или има отделно някакви кошари само. Ние имаме на Бертони, не са много скъпи, но сигурно се намират и втора употреба.

Общи условия

Активация на акаунт