Отговори
  • Мнения: 666
Здравейте мили мамита!До колкото знам по време на бременността(в следствие на хормоните може би)всяка от нас "страда" от бързо сменящи се настроения  ooooh!Сълзи,смях,раздразненост..да не кажа ярост  LaughingНе знам дали е така при всички бременни,при мен обаче на моменти е нетърпимо.Ядосвам се за най-малкото нещо,чупя,троша...проревавами се дори и да видя бездомно куче по улицата(може би защото и аз имам в нас  Thinking)Вече съм към края на бременността и малко ме отпусна лудоста(да чукам на дърво),но през изминалите 8 мес направо потроших къщата.Наложи се на купуваме ново стъкло за холната врата(старателно направено на сол от мен Crazy).Скоро както гледам ще се наложи да си купуваме също така чаши,чинии и може би една белачка за картофи,която  преди няколко седмици "изпуснах" на земята.
Не мога да си обесня защо съм толкова нервна при положение ,че мъжа ми е мн спокоен...дори да не кажа леко неебателен Rolling EyesГледа да ми помага в каквото може,сигурно миенето на чинии с 2 дена закъснение не  ми е достатъчно #2gunfire
Та въпросът ми е има ли и други "полудели" мамички и как се справят с това..повече почивка..по малко стоене в къщи или повече секс Whistling
 newsm62 / newsm45 / newsm61 / smile3511

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 17:50 от MaMa Tegu

# 1
  • Мнения: 2 270
Аз много плачех, все ми беше ревливо

Леко раждане!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 013
Май само раждането оправя проблема  Joy
Всички сме били така,останалите трябва да ни влязат в положението  bowuu

# 3
  • Мнения: 9 973
аз,аз Mr. Green
Вчера бесен скандал на свекъра,при което той остана изумен,че посегннах да го бия,виках му,крещях му  Grinning...и съм супер щастлива-олекна ми много Hug

# 4
  • Мнения: 9 390
Пустите хормони ooooh!
Как ме изтърпяха 9 месеца не знам Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 335
Като родиш ще ти мине,а може и малко след това Wink

# 6
  • Мнения: 1 428
Има много такива теми  Wink

Еми нормално е,всички са били нервни,раздразнителни.Като родиш ще ти мине.

# 7
  • Мнения: 1 632
аз,аз Mr. Green
Вчера бесен скандал на свекъра,при което той остана изумен,че посегннах да го бия,виках му,крещях му  Grinning...и съм супер щастлива-олекна ми много Hug
Е, как ще го биеш пък ти ? Joy
Забелязала съм, че и на мен ми олеква след като се поддам на емоцията! Peace
Аз ревях ако някой сърбаше докато се храни, ако пък ще да е на друга маса в заведение ooooh!
За големи глупости се сърдех Whistling .
Ама и сега преди цикъл съм с променливо настроение и изтрещявам внезапно. Crazy

# 8
  • Мнения: 9 814
Нормално е това променливо настроени, хормоните си оказват влияние.

# 9
  • Мнения: 46
Направо си е променливо настроение и аз много плача и много се смея даже мъжа ми вика че ми липсва комуникацията с извънземните затова така съм плачела за всичко и после съм избухвала в луд смях но благодарение на него вече 7 мецеца доста добре се справям нищо не ми отказва купува ми разни неща абе общо взето ми изпълнява прищявките ето онзи ден видях един лаптоп в магазина в който бяхме отишли да си търсим нов монитор за компютъра и се загледах малко и той ми каза ако това ще те прави по щастлива през деня когато аз съм на работа ще ти го купя аз му казах че си имаме компютър който си е доста добър а и един ни е достатъчен защотото той цял ден е на работа а аз си стоя на него и той на следващия ден като се прибра от работа ми го подари Simple Smile незнам дали да се радвам или да плача ама ето имам си мъж за милиони и се надявам че още два месеца ще ме изтрае Simple Smile newsm78

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
При мене ги няма тези променливи настроения. NaughtyНо като цяло характерът ми се е променил откакто съм бременна.
Станала съм по-мека и спокойна за разлика от преди.По принцип съм кибритлийка и доста раздразнителна.
Дано да си остана така,както съм сега и след раждането!

# 11
  • Мнения: 9 973
и преди,и сега много много не си мълча,а това ми харесва  Grinning

# 12
  • Мнения: 3 211
С предната бременност бях така и детето беше доста неспокойно.
Сега съм значително по-спокойна, но когато избухна е много сериозно, макар и по-рядко. Лошото е, че и мъжът ми кара тежка бременност Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 090
аз,аз Mr. Green
Вчера бесен скандал на свекъра,при което той остана изумен,че посегннах да го бия,виках му,крещях му  Grinning...и съм супер щастлива-олекна ми много Hug
newsm09 Деси,ти направо ме разби  newsm62  love001

По темата-и мен на моменти яко ме бие хормона-ту ми се беснее,ту ми се смее,ту ми се плаче от нищото...  33uu

# 14
  • Мнения: 4 187
Мъжът ми каза, че едва е оцелял през 9те месеца  Mr. Green. УжасТна съм била  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт