Хубаво е да имаш приятел по време на бременността!

  • 2 064
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 554
не си единствената,аз също нямам "приятелки" Sunglasses

# 31
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
е и аз да се присъединя към всички без приятелки. всички постепенно се отдалечиха от мен,но си мисля че ги разбирам. говорехме си за същите неща, но разликата беше че те правеха обичайните неща, докато аз  не пушех,не пиех, не ходех а се люшках като матрьошка (влачех се като охлюв) и по магазините трудно ходех,а беше лято и една жега. и така малко по малко ме оставиха. може би защото искаха да се съобразят с мен и моите различия(заради бременноста), може би защото не можеха да изкарат 2-3 часа без цигара (знам ли). мисля си че няма за какво да им се сърдя, все пак аз съм тази която се промени ,а не те. тогава защо да се тормозим взаимно? и в крайна сметка стана така че заминаха по чужбината и 1-2 пъти годишно се виждаме да пием по кафе и да си поговорим колко им е мъчно за нас и отношенията ни, за приятелството ни.какво да ти кажа и бременноста си казва своето и наистина сега си по -чувствителна и имаш нужда от внимание и опора, но пробвай наистина в отчетните теми пък може да си намериш нова приятелка с която и за напред да си говорите и споделяте не само бебешки работи Simple Smile пожелавам ти го. а като се роди детенце наистина няма да имаш време и нужда от никой. Simple Smile  bouquet

# 32
  • Мнения: 4 784
Разбирам те напълно. Позната ситуация.
Най-добрата ми приятелка по време на бременността, беше съпругът ми. Сутрин, обед и вечер споделяше с мен всички воли и неволи, усмивки и сълзи породени от бременността и от хормоните. Всичко му споделях, дори и най-дребните неща. Може би и заради това, често се шегуваме, че и той изкара една бременност. Имаше доста от симптомите - гадене, повръщане, киселини и разбира се напълняване  Mr. Green.

# 33
  • Мнения: 4 496
А моите приятелки не ме изоставиха докато бях бременна, а след като родих.
И то защото не можех да излизам с тях.  Tired
Смятах и други неща да пиша, но ми дотежа ... Sad

# 34
  • Мнения: 46
Да и моя съпруг е до мен във всяко едно отношение и в дебелеенето и в киселините и във всичко останало но някак си не само ми е съвестно той като се прибере от работа и аз да го нападна с мойте работи как тежко ми е минал деня и е нямало с кой да приказвам ами и това че е друго да говориш с някой друг неможе вечно на съпруга и то всичко въпреки че моя е разбран ..

# 35
  • Мнения: 194
Здравей,аз като бях бременна,големите месеци,беше лято и излизах само сутрин,а следобед си прекарвах времето пред компа гледайки сериали.Изгледах всички сезони на Секса и града,Приятели,Отчаяни съпруги,и да ти кажа ,беше си ми супер.Наслаждавах се на спокойствието и си мързелувах на воля.После ,като дойди бебо,ще си постоянно навън с количката и ще си намериш други майки ,с които ще излизаш . Не изпадай в депресии,намирай начин да се разнообразяваш,ти си знаеш кое ти доставя удоволствие-дали ще са книги,филми,форуми или нещо друго,няма значение.А относно приятелите ти...ами обаждай им се ти по-често и им споделяй нуждата си от тях-ако са ти истински приятели ,ще те разберат .И се уговорете ,примерно,веднъж седмично задължително да излизате навън вечер-хапване,пийване ,приятни разговори.  bouquet

# 36
  • Мнения: 19
През цялата ми бременност съпругът ми беше моята "приятелка"; понасяше настроенията ми, и изобщо, заедно бременеехме. Нямах контакти с други бременни жени, ако имаше нещо, което ми притеснява или исках да науча, влизах във форума, затова ви благодаря, момичета!  bouquet Но честно казано се радвам се, че нито една от приятелките ми не беше бременна през този период. Излизахме и си говорехме за различни други неща, което определено ми дайстваше ободряващо. А за след раждането не се тревожи, има много майки из парковете и градинките, ще направиш нови запознанства, които са на твоята вълна! Сега просто се наслаждавай на майчинството, почивай си и мисли за хубави неща!  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 194
Rujbetta живеем в същия квартал и аз като теб нямам близки в него,така че ако искаш да се видим пиши на лични Peace

# 38
  • Мнения: 860
Като чета темата разбирам, че май всеки е самотен по свое му. И самотните мами не са малко във Варна.

Дали пък наистина не си направим среща и разходка в Морската мами - бъдещи и настоящи Rolling Eyes Поне имаме общи теми на разговор  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт