Всеки ден с наслада си говорим за Елада – 17

  • 41 056
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
на всички бонбони сам фанка.Simple Smile  bouquet

# 46
  • Мнения: 213
Добре, ето с пълнеж от кестени (такива не бях опитвала, много са полезни)  Hug
  bouquet

# 47
  • Мнения: 334
Гледам за Свети Валентин да организирам нещо, мислех за една кратка разходка до някоя европейска държава, но вече няма евтини билети. Еми в последния момент така ще е (въздиш). Дайте някоя идея за алтернатива. Като вариант си мислех за някой от родните зимни курорти, дано тракторите са си заминали да орат дотогава

# 48
  • Мнения: 130
Здравейте, момичета, нямам никакво време днес и наминавам само да ви видя  Hug
MaryJane , ако ти хрумне някоя идея сподели, че ние свети Валентин-а много не го почитаме, ама на този ден се запознахме, та имаме годишнина  Grinning
Положението с тракторите си е страшно, не се знае кога ще мога да се прибера #Crazy


черпя ви, че мъж ми току-що ми звънна, че е взел новата кола

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 14:25 от Asioula

# 49
  • Мнения: 14
Iou, за бонбоните: мъжът ми точно се върна от Lefkosia и домъкна ОГРОМНА триетажна бонбониера ръчно правени бонбони Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Заповядай да похапнеш, че аз не съм чак такъв фен на шоколада и ми дойде в повечко Sick

Всички адепти на шоколада Mr. Green да се чувстват поканени Hug Hug Hug Спасете ме Laughing

# 50
  • Мнения: 213
MaryJane, много неприятно  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Мисля, мисля.... и измислих  Wink Като говорим за родно... можеш да отскочиш до някой остров  Mr. Green Аз поне там много хубаво си почивам, пък било и само за няколко дни. Малко почивка и да си с любимия човек, какво повече ти трябва  Party Не знам къде сте ходили, може пък да отскочите и до Египет (не знам за самолетни билети). Моят като се върна оттам последния път не спря да повтаря как другия път сме заедно там.

Влюбена съм в Будапеща, така че и това е вариант. А да видя Букурещ заедно с Г-н Зиморничав покрай Дунава ми е мечта  Joy

За България... Пловдив винаги има страхотна атмосфера, пък и знам хубав хотел там пкрай командировките. Трявна е много уютна, но как е времето през февруари там  newsm78

Ще си прекарате чудесно където и да сте, сигурна съм  Hug

Спасена си, щом е за Лефкосиа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Wink И халуми няма да откажа, и малко гризини, че много сладко ще ми стане  Crazy

Asioula, благодаря за почерпката! Леко и безаварийно! и без блокади  Peace

# 51
  • Мнения: 14
MaryJane, една идея е Рим. Има изгодни самолетни билети low cost, само трябва да побързаш с резервацията online, карта VIZA electron е достатъчна. Климатът там е мек целогодишно, модерен град е - няма да скучаете, ако сте urban манияци Laughing да не говорим за красотата и романтиката: фонтана Ди Треви, изкуство, вълнуваща история, красиви хора Wink Класика за Свети Валентин (макар аз самата да не го тача този празник, лични съображения).

Лина, много си скромна, и халуми има, разбира се! Kibris helim както се казва ( Embarassed тожа беше на турски  Laughing) Аз предпочитам сиренцето пред всеки шоколад и съм се запасила.
Всеки от бонбоните е уникален! Красота е да ги гледаш, само да имах ищах... Rolling Eyes Но вие ще помогнете, както виждам

# 52
  • Мнения: 213
Много съм скромна  bowuu За кипърски неща задръжки нямам  Flutter Онзи ден пак ми звъняха да ме хокат, че скоро не съм ходила да ги видя в КипЕр моите хора  Laughing Ще донеса и аз почерпка  Hug

# 53
  • Мнения: 334
Леле какъв запас от алкохол, аз ще се почерпя с ядките, понеже от бутилките нищо познато не можах да различа Laughing Честита нова кола Аси! Приятно и безаварийно каране! В нета пише, че гранична полиция съветва да се пътува за Гърция през Капитан Петко Войвода (това пък де е?) или през Македония, обаче на друго място в нета пише, че днес щели да затворят Капитан Петко Войвода, така че май по-разумно е да не се пътува изобщо засега.

Лина мила накрая нищо няма да излезе сигурна съм, моят любим работохоличен мъж до последно не знае кога ще може да си вземе почивен ден, така че при нас пътуванията са непланирани и по най-високата тарифа уви. Завиждам на хората, дето след половин година знаят къде ще отидат, все пак живеят дълго време с тръпката на очакването. Имам приятели, които си правят страхотни пътувания, почти всеки уикенд до някой европейски град. Искаше ми се Рим или Мадрид, но за Рим си представям какво ще е, точно на Свети Валентин! Мислех си също за Банско или Боровец. Ходи ми се и до Йордания или Дубай, на другите места, които изброяваш, съм била. В Кипър също ми се ходи! Много обичам да пътувам ееех де да си имах едно самолетче да се моткам насам-натам

Selini браво мерси за предложението!!! Коя е авиокомпанията?

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 15:21 от MaryJane

# 54
  • Мнения: 213
Леле какъв запас от алкохол, аз ще се почерпя с ядките, понеже от бутилките нищо познато не можах да различа Laughing Честита нова кола Аси! Приятно и безаварийно каране! В нета пише, че гранична полиция съветва да се пътува за Гърция през Капитан Петко Войвода (това пък де е?) или през Македония, обаче на друго място в нета пише, че днес щели да затворят Капитан Петко Войвода, така че май по-разумно е да не се пътува изобщо засега.

Лина мила накрая нищо няма да излезе сигурна съм, моят любим работохоличен мъж до последно не знае кога ще може да си вземе почивен ден, така че при нас пътуванията са непланирани и по най-високата тарифа уви. Завиждам на хората, дето след половин година знаят къде ще отидат, все пак живеят дълго време с тръпката на очакването. Имам приятели, които си правят страхотни пътувания, почти всеки уикенд до някой европейски град. Искаше ми се Рим или Мадрид, но за Рим си представям какво ще е, точно на Свети Валентин! Мислех си също за Банско или Боровец. Ходи ми се и до Йордания или Дубай, на другите места, които изброяваш, съм била. В Кипър също ми се ходи! Много обичам да пътувам ееех де да си имах едно самолетче да се моткам насам-натам
Peace Запасът от алкохол е солиден ЛОЛ Трудно е с работохолиците, да. Аз в детската градина бях заявила, че ще имам хеликоптер, да си летя до Амазонка  Laughing Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 130
Лейла (така ми идва отвътре  Grinning) не се тормози, и моят мъж е същия. Нищо никога не може да се планира. Отпуска се взима в последния момент и до последно треперя даля няма да се случи нещо в хотела и да се отмени или измести. Ако знаеш колко пъти са ни се проваляли пътивуния.
Къде дават хеликоптерите, искам и аз  Laughing
Иначе ние сме планирали (разбира се както винаги много условно) Италия за май, за моя рожден ден. Само че ние на такива пътувания ходим с приятели с моторите и е голям купон. Дано да стане.
Лина, и аз обожавам Будапеща, особено за зимата е разкош
И Капитан Петко (където и да е то) е затворен вече  Sick

# 56
  • Мнения: 213
Аси, хеликоптерите са по клиповете колаборации на гръцки и БГ музиканти, с изглед към атинските магистрали  Heart Eyes
Това с ГКПП Петко Войвода е успокоително, поне не го знаем къде е  Whistling

# 57
  • Мнения: 2 149
Ей,размечтахте ме.Обожавам да пътувам и да посещавам нови места.Това ни е страст и на двамата,но наистина времето понякога не достига,иначе желанието го има Heart EyesИталия винаги ми е била мечта,някой ден ще я осъществя,само здрави да сме Wink
Да се наредя и аз за един хеликоптер Joy
Тук до нас отвори Леонидас,шоколадови изкушения,невероятни са му ш.бонбони.Снощи се заредихме,няма такава вкусотия,като магнит ме влекат,все в кухнята се мотая  Joy

# 58
  • Мнения: 2 924
Аси,
Това с ГКПП Петко Войвода е успокоително, поне не го знаем къде е  Whistling

до Капитан Андреево, само дето води към  Атина , не към Истанбул:)

# 59
  • Мнения: 213
Аси,
Това с ГКПП Петко Войвода е успокоително, поне не го знаем къде е  Whistling

до Капитан Андреево, само дето води към  Атина , не към Истанбул:)
Ясно  Wink
mery_79, ще кажа на моя като е в Атина да вземе, все пак името е семейна традиция  Wink

Общи условия

Активация на акаунт