Всеки ден с наслада си говорим за Елада – 17

  • 41 075
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 213
Asioula, стой където си, никой да не мърда (мотото на блокадата)  Mr. Green Аз на такива истории се наслушах какво хората наблюдават през нощта на пунктовете. Бременни жени натъпкани за по няколко часа в колите, пияни гуляй, след които се почиства точно преди да дойде гръцката ТВ да снима. А това с храненето на улични кучета с остатъци от храната на фермерите пред погледите на гладните хора...... #2gunfire

Моят мъж се шегува, казва ми: "Нали харесваше хората от севера?"  Laughing Laughing Laughing Е, харесвам ги, солидарността си е солидарност, но не по този начин. Отвръщам му: "Защо не болкират морската граница с Италия, а". Той се смее Joy

takuzi , добре дошла. Не знам сред нас да има бремени в момента, ама ако има бързо да си признават  Mr. Green
Точно  Laughing
Дамата, за която ви споменах, се появи  Wink

# 106
  • Мнения: 1 372
Ние още сме си в България, но като гледам още доста ще си стоим тука. Не се бяхме разбързали, но и с тези стачки с детето не тръгвам никъде.
 takuzi  привет!  Hug
Тук днес времето е чудесно и ходихме навън 3 часа, сега мъничко спи и после пак навън!!! Както казва моя мъж, все едно нямам къща! Joy Joy Joy

# 107
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета!

Нямам никакво време да се разпиша, липсвате ми. Добре, че е Лина да държи темата на първа страница.  Hug

Такузи, добре дошла! smile3525 Кажи нещо повече! Кога очаквате бебчо?


Ние до април ще останем в БГ, явно. Може само преди това да отида да видя как ще процедираме с жилището. Всъщност не сме решили къде ще учи Джой.

От известно време почнах да водя и дребната на плуване, освен баткото. Прилагам и снимка  newsm03 да я видите.

Асиула, като погледна през прозореца и тази кал, мрачно, в тъмни краски. Наистина това е което първо се набива като разлика с Гърция.

Иги, сега ти е паднало да обикаляш. Няма да се ограничаваш, я  Peace

Дано проблема с границата се реши по-бързо, защото хората се измъчиха. От друга страна винаги им правя евала на гърците, защото си отстояват правата. Винаги съм им се възхищавала за това.

Който не се е разписвал веднага да драсне по някой ред, че ви мислим  Hug

Приятна вечер!

Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 108
  • Мнения: 1 372
Браво на малката плювкиня! И на мен ми се иска да водя моята дъщеря малко като порасне.
И аз много им се възхищавам на това че си отстояват позициите, друг е въпроса че вече стана много лошо положението!

# 109
Здравейте! Преди известно време писах с молба за гинеколог. Надявам се не възразявате да се присъединя към вашата компания. Нещо не успявам да се регистрирам,но по-късно ще пробвам пак. Да ви се представя сега-казвам се Надежда на 23 години,от година съм в Атина,по професия съм акушерка,но за съжаление май нямам много шансове да работя по специалността си тук. Ще чакаме бебе края на септември живот и здраве. Още не мога да се зарадвам,защото ме е страх. Ще се радвам много да стана част от вас. Хубава вечер на всички.

# 110
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
надежда23 добре дошла,леко бременеене мила,няма от какво да е страх,наслаждавай се на всеки момент HugАко си решила да раждаш на частно мога да ти дам координатите на моя лекар,той изражда в Митера,а кабинета му е центъра на Атина,аз съм доволна Laughing
igi_toneva  браво на вас,не си губите времето в Бг,и аз като си отида не се псирам,все си мисля,че няма да успея да обикаля навсякъде Joy
Melany супер е,в басейнчето,виждам,че и на малката й харесва.И аз си го мисля като идея,но не съм се организирала още.Иги ще чакам и вие да пораснете още малко,да ги водим заедно на плуване Party
Лека вечер момичет

# 111
  • Мнения: 57
obraten vapros
tursia hotel v sofia,za dve nostufki,v 4entera..
 minalia put kato biaxme tam ostanaxme v rodina,no nesto ne ni xaresa v otnosenieto na retseptsiata...uveli4ixa i 4enite.. ooooh!

pomost?  bouquet

# 112
  • Мнения: 2 924
я вижте една занимавка:)
http://www.20q.net/index.html
Предполага се, че програмата може да познае за какъв предмет си мисли играещия.
Намисля се нещо и после се отговарят на зададени въпроси.
Моя предмет не беше познат:)
После пак ще пробвам с нещо по-леко:)
Изберете първо език. Български няма

# 113
  • Мнения: 146
Не мога да повярвам. Три пъти опитах и трите позна!!! Много е яко!

# 114
  • София
  • Мнения: 137
iou, я погледни това:
http://www.hotel-niky.com/accommodation.html
Ползвали са го наши гости неотдавна и са останали много доволни.

# 115
  • Мнения: 213
Калимера, момичета  Hug

Надежда23, добре дошла   bouquet Не се притеснявай от нищо, ти вече си част  Heart Eyes Честито! Чудесна новина!

iou, Mikki ти е дала линк, аз пък да направя конкретно предложение, за хотела, в който настанявам мои гости когато няма място вкъщи. В нашия квартал е и на 500 метра от НДК, та и на мен ми е удобно. Сега като отворих сайта, май малко са увеличили цените, но пак си е чисто, уютно и на чудесно място:

www.meg-lozenetz.com
Успех!

Мел, малката в басейна е супер! Аз съм тренирала плуване и ще последвам примера един ден  Wink
За Такузи, тя беше писала, че терминът й е на 26-и април, друго не е споделила, ако желае ще каже  Simple Smile

Я сас  Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 56
Здравейте моми4ета!
Наде 4удесна новина....не се страхувай...4акат те много хубави моменти!При Иванов ли ходи...аз при него раждах и съм много доволна...много готин 4овек е!
Мел малката е супер....дали знаеш от колко годишни ги приемат малките на плуване?Много ми се иска малкия на пролет да го водя.
Хубав ден ви пожелавам!

# 117
  • Мнения: 1 372
Наде привет и от мен! Добре дошла! Лека бременност, не се страхувай а се радвай!
Тъй като гледам ще се сформира агитка на плуващите гръцки бебета! Аз съм чувала, че колкото по-рано се заведе толкова по-добре, защото бебетата имат вроден инстинкт за плуване!
И от мен пожелания за хубав и слънчев ден!

# 118
  • Мнения: 1 178
Здравейте мами в любимата zа мен Елада,
аz и семейството ми живеем в Германия и преz лятото сме планували почивка в Гърция.
Но, моя паспорт иzтича няколко месеца преди това и въпроса ми към вас е мога ли да вляzа в Гърция само с лична карта?
Предварително благодаря zа отговорите  Hug (надявам се да има)

# 119
  • Мнения: 213
Котарана, аз пътувам по гръцките летища само с лична карта, ползвам паспорт само на влизане/излизане в/от Турция  Wink
Хубава почивка от нас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт