Отговори
# 30
  • Мнения: 2 178
Изключително много благодаря на Деси за предоставената информация!
Надявам се все пак някой да я прочете, за да не пита после. Лично за мен се изясниха доста моменти, въпреки че професията ми изисква да ги знам тези неща, но явно източниците ми до момента не са били така синтезирани /т.е. преди промените в закона/.
БХС мисля да не правя, действително има много подвеждащи резултати, ФМ е по-важна - мое мнение.  Peace

# 31
  • Мнения: 106
Относно мазилата бях питала преди месец лекарката, която ми установи бременноста, но тя каза че е още рано. Аз исках да си взема на Мустела крема, но го нямаше.Затова сега се мажа с Mamma Donna 9m на Чико и като свърши ще търся пак Мустелата.Но да кажат и мамите, които вече имат деца с какво са се мазали и от кое има реален ефект.

# 32
  • Мнения: 33
Здравейте Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Деси, на 21.08.09, Варна, 27г, първа бременност. Благодаря!
Момичета, тук сме се събрали за нещо ТОЛКОВА ХУБАВО! Вече гониме стотната бройка Wink Нормално е да има различни мнения, но не се настройвайте една срещу друга - нищо не се печели от това. Нека споделяме и се радваме една на друга и не превръщаме форума в бойно поле - и без друго животът може да се нарече така   Weary
Joanna87, добре дошла при нас и успешна бременност!
Джини, стискам палци и на краката нещата да са наред!
Приятна вечер на всички ви!

# 33
  • Мнения: 1 240
Джини, и аз мисля да не правя БХС, а само трите ФМ. Но имам още време да решавам.

jara_r, аз не съм се мазала с нищо първата бременост, нямам никакви поражения по кожата. Сега сигурно пак няма да ползвам такива мазила.

Деси, не приемай толкова лично тези забележки. В правилата пише, че темите се заключват на 20 стр., което означава, че ние сме длъжни да ги изписваме. И от друга страна - ти въобще не си длъжна да седиш и да ни чакаш, за да пуснеш тема. Естествено, че семейството е по-важно от нас, гледай си детето, а темата все ще се намери кога и кой да пусне.  Hug

# 34
  • Мнения: 179
 Hug здравейте,нещо свежо от мен. Днес в Стара Загора се родиха тризначета!Видях майката в АГ вчера и днес точно преди раждането.Моята лекарка е Цонева,която ги изражда.  Дай Боже всекиму!!!!  http://dnes.dir.bg/2009/01/21/news3883678.html

# 35
  • Мнения: 4 473
Хормоните ли си казват думата, момичета?!  Simple Smile
Аз като по-старо куче да кажа, че мотото на тези форуми е взаимопомощ и толерантност. Моля, придържайте се към него и ценете чуждият труд, особено, когато той ви е подарен.
Който желае, когато им възможност и ако разбира достатъчно - нека помага на Деси. Нелепо е да се твърди, че на нея виждате ли, и доставя кеф да пуска нови и нови теми. Предишната тема я пуснах аз, с идеята поне мъничко да помогна. Едва ли знаете колко трудоемко и изнервящо може да бъде това, ако не сте го вършили. Отделно, поне 3-4 пъти влизах да редактирам информацията по една или друга причина.

Деси, благодаря за положения труд темичката ни да е и с нов фейс, както и за ценната информация!  bouquet

Добре дошли на всички новоприсъединили се момичета! Лека и безпроблемна бременност желая!

И аз се замислям вече за мазила. На фона на толкова богат избор, пак съм в шах коя марка да предпочета. Ще потърся отзиви тези дни по-обстойно и може да споделя.
Някой знае ли в коя г.с. е по-късният скрининг? Не този ранният в периода 11-14, а следващия.

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Аз съм в петък на лекар и ще се интересувам какви ранни изследвания трябва да правя.А по въпроса за мазането аз се мажа от началото на бременността.Заредила съм се с толкова много и ги редувам!Имам на Дева и Мустела против стрии и още два хидратиращи крема.
Strelche благодаря че си ме добавила на пърата страничка Simple Smile.Лека вечер! Днес много се изморих и рано рано ще си лягам!

# 37
  • Мнения: 3 011
Мацки не мога да разбера защо вдигате такава пушилка по край тези теми, трябва ли само един да ги пуска не може ли да се редуваме и всяка от нас като е на линия и свърши предната тема да пуска друга. Щом на Деси и е трудно, не виждам проблем да и помогнем  Hug Колкото до спамовете и 4атовете в темите- безкрайно са изнервящи и неполезни, на който му се чати има хиляди варианти за това  Peace

# 38
  • Мнения: 199
Хайде добра вечер и от мен!

Съвсем нормално е при толкова различни индивидуалности събрани тук да има и неразбирателства, но нека запазим добрия тон  Peace Мога само да благодаря на Деси за труда, който полага и за полезната информация, която синтезира  Hug

А и да се отчета: днес бях на ФМ при доц.Балев във Варна, понеже още съм на гости при майка...поуспокоих се като го видях бебешора, че не бях го виждала от преди Коледа и ми беше свито. Най - важното е, че расте нормално, отговаря на седмиците си и имаме 80% вероятност за мъжко попълнение в семейството  Grinning

Относно крема против стрии: при предната бременност ползвах Мамма Дона на Чико - нямам стрии, но не съм убедена, че го дължа изцяло на крема, според мен е по - скоро до кожа - но този въпрос го обсъждахме скоро  Peace

Пожелавам ви приятна и спокойна вечер  Hug

# 39
  • Мнения: 3 011
bebe_dundi каква е тарифата за ФМ при Балев? И до коя седмица се прави?

А между другото Деси, ако можеш и когато можеш   Laughing да ме включиш в списъ4ето- на 28г. съм, от Варна, първа бременност, термин 27.08. Мерси предварително  Hug

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Стрелче, късният БХС е между 15г.с. и 19г.с.

Деси, благодаря за инфото. Не се ядосвай! Няма нужда от нерви! Надявам се да си се успокоила вече, защото малчо усеща, нали знеш ... Grinning Казвам го с добро чувство  Hug

# 41
  • Мнения: 2 178
bebe_dundi, моля те, сподели по-подробно как протече прегледа при доц.Балев. Може и на лични.

# 42
  • Мнения: 2 382
Мисля, че БХС се назначава след ехографски преглед.Имаше някаква връзка за тълкуването на резултатите, но не си спомням каква.
Естествено, че може да се направи и по желание.

# 43
  • Мнения: 466
Аз също се интересувам от Балев, моля за по-подробен разказ  Grinning
А ако имаш тел. за връзка може и него да запишеш.
При нас в Бургас има само една самозванка, купила си 4D и симулира дейност на него, но има много недоволни майки от нея, не от отношението й, а от това, което вижда и не вижда. Та затова май ще скачаме до Варна  Cry

# 44
  • Мнения: 4 473
Добро утро! Simple Smile

Hariela, благодаря за отговора. И аз така мислех, но не бях сигурна. Simple Smile

Шайн, трябва да се направят в рамките на 24 часа и двете - и изследването, и ехограф със засечени показатели, за да може да се търси синхрон, да.
Питах за късният скрининг, защото тогава ще е и време за консултация и да мога да ги съчетая.
 
Усмихнат и ползотворен ден желая на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт