Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ян. 2009, 16:19 ч.

Хайде кажете сега за жената ТЕЛЕЦ!

• 77 074
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
За приятелки са супер, за гадже - не се виждам с такава, нищо лично. Освен ако не се разчупи това рутинно мислене само за ядене и пиене на маса, което ми е крайно противно. Материалните блага не помагат за душевно щастие. Това силно привличане на противоположности не работи при мен, нещо.

# 751
  • София
За разлика от мъжете телец - жените са ми любимки - знаят си цената, не се дават лесно, не се връзват на евтини мъжки номера, имат прекрасни обноски, не цепят басма на никого.

# 752
Жените Телци ги чака цяла година ( от 10.10 т.г. до 09.11.2018 г.) предизвикателства ,голямо харчене, прекаляване
в доста неща, но и подходящи партньори в личен и бизнес аспект. Много добри клиенти,контрагенти и много нови връзки,дали ще са им полезни или не - зависи от наталната  карта.Освен това палавникът Уран ще стъпи на тяхна територия в средата на м.05 догодина и ще им обърка доста плановете ,особено на родените през първата декада на знака.Телците по принцип са най-неподатливата зодия на въздействие , затова ще им бъде трудно да понесат  непредвидимия водолейски Уран.Но ще му свикнат за 7 години  Grinning .

# 753
  • София
Освен това палавникът Уран ще стъпи на тяхна територия в средата на м.05 догодина и ще им обърка доста плановете ,особено на родените през първата декада на знака.Телците по принцип са най-неподатливата зодия на въздействие , затова ще им бъде трудно да понесат  непредвидимия водолейски Уран.Но ще му свикнат за 7 години  Grinning .
Трябва да се учим и доосъвършенстваме 😁.
Освен това, което пише в общата прогноза по отношение на връзки. Моята прогресивна Луна ще навлезе в 7-ми дом на Натала. Тази година май ще бъде голям екшън.😁 Всъщност, този екшън вече започна, поне при мен.

# 754
  • София
Май не сме интересни или на нас не ни се занимава с писане в темата и за това колко сме готини и красиви Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт