Отговори
# 150
  • Мнения: 14 483
Да се разпиша и аз с мнението за моите колички.
- първата - Маг Ингланд Принцес - като за тези пари, си беше добра количка  Simple Smile
- втората - Бебе Конфорт Алегро + - определено бях разочарована. И то, след като смених Мага с нея  Sunglasses
- третата - Джордани Чинкуи - хубава количка, но не много маневрена
- четвъртата - ТФК Бъгстър С - ИДЕАЛНА!!! Ползвах я малко миналото лято с каката. Сега я ползвам всеки ден с малката. Просто няма равна. Лека - само 7кг. Изключително маневрена! Проходима, нищо че са й по-малки колелата. Добре вози. Хубав сенник и багажник. Сравнително компактна сгъната. Това наистина е количка,с която спокойно можеш да си отгледаш детето без да се налага да купуваш други  Peace Става за новородено с кошовете на ТФК или Куини  Peace Аз я ползвах в началото с Дрийми на Куини. После си минах само на кошницата Макси Кози, защото малката не искаше да лежи вече в Дриймито. Сега сме вече с летния вариант  Peace
- петата - Пег Перего Ариа - още нямам конкретни наблюдения. Взех я за втора количка и мисля да я оставя при майка ми. Попринцип е по-лека и по-компактна сгъната от Бъгстъра, но още не знам що за количка е. Попринцип се съмнявам да ми хареса повече от Бъгстъра  Laughing

5 колички ooooh!
колко пари ти струват всички тези експерименти?

# 151
  • Мнения: 156
denica007 , vesi21 ,включвате се на време с коментарите си.Четох за Чико, но изказванията бяха много противоречиви-едни доволни, други не...но въпреки това си капарирах Трио Фор Ми.След това доста мислих дали избора ми е правилен(имах съмнения за издръжливостта на количката), но след като чета мненията ви, не мисля че е голям проблем разскърцването на колелата.
[/quo

Скърцането на количката не е огромен проблем! Но е супер дразнещ !! Среща се при по некачествени сглобки на количките.
Пробвайте с силиконов спреи донякъде облекчава проблема Simple Smile))

# 152
  • София
  • Мнения: 1 139
Нашата количка е Кангаро Даяна.
Доволна съм от нея, досега съм нямала проблеми Peace

# 153
  • Мнения: 60
Моята количка е Чиполино "Палома" ,с превъртаща се дръжка ,зимно покривало и чанта !Много съм доволна от нея ,много лесно се управлява , лека е , лесно се сгъва само с една ръка , а същевременно е широка и удобна за по-едри бебета ! Аз моята я продавам ,понеже вече сме големи , ползвана е 5 месеца ,а е като нова !Така че аз съм много доволна от този модел , много е сполучлив !Ако някой се интересува от моята количка да ми пише на ЛС!

# 154
  • Мнения: 4 428
Да се разпиша и аз с мнението за моите колички.
- първата - Маг Ингланд Принцес - като за тези пари, си беше добра количка  Simple Smile
- втората - Бебе Конфорт Алегро + - определено бях разочарована. И то, след като смених Мага с нея  Sunglasses
- третата - Джордани Чинкуи - хубава количка, но не много маневрена
- четвъртата - ТФК Бъгстър С - ИДЕАЛНА!!! Ползвах я малко миналото лято с каката. Сега я ползвам всеки ден с малката. Просто няма равна. Лека - само 7кг. Изключително маневрена! Проходима, нищо че са й по-малки колелата. Добре вози. Хубав сенник и багажник. Сравнително компактна сгъната. Това наистина е количка,с която спокойно можеш да си отгледаш детето без да се налага да купуваш други  Peace Става за новородено с кошовете на ТФК или Куини  Peace Аз я ползвах в началото с Дрийми на Куини. После си минах само на кошницата Макси Кози, защото малката не искаше да лежи вече в Дриймито. Сега сме вече с летния вариант  Peace
- петата - Пег Перего Ариа - още нямам конкретни наблюдения. Взех я за втора количка и мисля да я оставя при майка ми. Попринцип е по-лека и по-компактна сгъната от Бъгстъра, но още не знам що за количка е. Попринцип се съмнявам да ми хареса повече от Бъгстъра  Laughing

5 колички ooooh!
колко пари ти струват всички тези експерименти?

Ами не знам точно  Laughing Но те отиват в Продавалника и поне половината пари си ги връщам. Но за това пък експеримента даде нужния резултат - намирех си страхотна количка, която и на мен и на бебето е супер удобна  Peace

# 155
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Чико Кортина, /Ct0.2/ досега бях доволна, но след година ползване почнаха да й падат предните колела.
Всъщност, ако някой е имал такъв проблем и с такава количка, нека сподели как го е решил.....  Hug

# 156
  • София
  • Мнения: 44 017
ами сменят се колелата в сервиза на чико....ако ти се занимава...или просто сменяш количката.

# 157
  • Мнения: 544
ами сменят се колелата в сервиза на чико....ако ти се занимава...или просто сменяш количката.

А сама мога ли да си сменя колелата(ако тук няма сервиз и ако си поръчам резервни колела)....лесно ли става

# 158
  • Мнения: 395
На нашата количка Chicco trio 4 me й падаше задното колело. Свързах се с фирмата вносител и си купих ново колело срещу 5 лв. /бях приятно изненадана от цената и от факта, че ги поддържат в наличност/.
Ето координатите на фирмата:
АТЕКС ООД
София, ул. Златовръх 50
тел. 862 42 31, факс 962 74 12
0884 29 74 24

Ето и мейл, на който може да пишеш: office@chicco.bg

# 159
  • Мнения: 544
На нашата количка Chicco trio 4 me й падаше задното колело. Свързах се с фирмата вносител и си купих ново колело срещу 5 лв. /бях приятно изненадана от цената и от факта, че ги поддържат в наличност/.
Ето координатите на фирмата:
АТЕКС ООД
София, ул. Златовръх 50
тел. 862 42 31, факс 962 74 12
0884 29 74 24

Ето и мейл, на който може да пишеш: office@chicco.bg

Аз още нямам такъв проблем(капарирала съм трио фор ми), но чета че това е чест проблем при количките на Чико, та реших да попитам, че да съм информирана(дано не ми се налага де).
А ти като си купи колелото сами ли си го поставихте, в смисъл има ли някаква философия в смяната на колело?

# 160
  • София
  • Мнения: 44 017
няма философия просто го слагаш и щраква, но за разлика от старото спира да пада Simple Smile явно нещо въте им се износва....
аз имах такъв проблем с лятната си чиполинка....един път на седмица-две някое от предните падаше.....накрая просто я смених...че и нещо друго и се счупи. Знам, че това е чест проблем при чиполино, но ме изненадвате, че и чико са така.


честно казано, ако знам, че някой модел, конкретно има такъв проблем....бих си поръчала нещо друго.

# 161
  • Мнения: 395
А ти като си купи колелото сами ли си го поставихте, в смисъл има ли някаква философия в смяната на колело?
Много лесно се сменя колелото - има лостче, което се натиска за да се махне/постави колелото. То цялата количка е като конструктор  Grinning

# 162
  • Мнения: 544
няма философия просто го слагаш и щраква, но за разлика от старото спира да пада Simple Smile явно нещо въте им се износва....
аз имах такъв проблем с лятната си чиполинка....един път на седмица-две някое от предните падаше.....накрая просто я смених...че и нещо друго и се счупи. Знам, че това е чест проблем при чиполино, но ме изненадвате, че и чико са така.


честно казано, ако знам, че някой модел, конкретно има такъв проблем....бих си поръчала нещо друго.

Еех, ако знаеш колко я мислих тая количка- месеци наред.За мен беше голям напредък като се спрях на конкретен модел и за това реших да го капарирам, че сигурно щях да си променя мнениято.За избора може и да не съм направила най- добрия избор но се оказа, че това е модела, който покрива моите изисквания.Дано излезе читава

# 163
  • София
  • Мнения: 44 017
късмет Simple Smile дано нямаш проблеми и грижи Simple Smile

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Извинявам се че не е по темата, но бихте ли ми казали как точно да свяля колелата на Chicco Tour 4.Искам да ги почистя и евентуално да ги смажа.Има едни жълти бутончета, които регулират возенето по неравен терен и като ги дръпнеш нагоре колелета трябва да могат да се свалят, но не мога.Иначе количката за мен е перфектна.Никакви проблеми до сега.Количката е тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2756

Общи условия

Активация на акаунт