Като ядете тъпчете ли се ?

  • 1 730
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 090
Първите месеци и на двете бременности хапвах повече. Но след 7-я месец се засищах от много малко. Сега докато кърмя за мое голямо съжаление ям повече.  Embarassed

# 16
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
ами  то и аз маи така ям и то отскоро преди това от малко се наяждах. мноиго ме е срам после ама като имам нещо в чинията гледам да го омета максимално бързо ,че ей сега пак ще ми намерят някакво занимание я таткото, я синчето и знам ли кога пак ще стигна до масата.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Доста си похапвах, но не съм се тъпкала само защото съм била бременна. Често ставах да похапвам и през нощта (особено през последните месеци), което никога не правя по принцип. Blush Никой не ми е правил забележки. Twisted Evil Simple Smile

# 18
  • Временно
  • Мнения: 788
Винаги съм яла толкова,че да се почувствам сита.Случвало се е да преям,но в изключително редки случаи.
Докато бях бременна не съм имала по-голям апетит от обикновено.
 

# 19
  • София
  • Мнения: 1 476
доста нетактично се е изказал, аз бих се разсърдила доста на подобно изказване  #2gunfire
Не съм се тъпкала, не съм изпитвала нужда, но явно организма ти реагира така, не е момента да ти се правят такива забележки Naughty

# 20
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Никога не съм се тъпкала - и преди да забременея, и по време, и след това.
Даже съм на другия полюс - злояда съм откакто се помня, което също не е особено здравословно.

Обаче, ако бях чула нещо подобно от мъжа ми докато бях бременна, щеше да ми дойде на деснячката, така да се каже.
Ако човек се притеснява, че жена му яде като вълк, има други начини да го сподели.

# 21
  • Мнения: 46 511
...
Никол, евала! За първи път чувам някой, който отказва цигарите, да страда от липса на апетит. Направо ти завиждам. Аз само от спирането им качих 6 кила  Sick

Ами не знам, аз сякаш изпаднах в някакво странно състояние, може и депресия да е било - всичко около самата бременност и промяната на начина ми на живот ми дойде вповече Tired първите месеци свалих 4-5 кг., въпреки, че нито веднъж не ми стана лошо и не съм повръщала ...

# 22
  • Временно
  • Мнения: 788
....Обаче, ако бях чула нещо подобно от мъжа ми докато бях бременна, щеше да ми дойде на деснячката, така да се каже.
Ако човек се притеснява, че жена му яде като вълк, има други начини да го сподели.

Аз от всички теми,напускани от авторката и някои от мненията и оставам с впечатление,че мъжът й е доста странен индивид. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 325
Ами похапвам си все още даже Embarassed. А трябва да се отслабва...

# 24
  • Мнения: 226
До края на петия месец повръщах. Шестия се захранвах  Mr. Green
От седмия се тъпча три пъти на ден. С тази разлика че го правя бавно. Наслаждавам се на всяка хапка максимално дълго  newsm47

# 25
  • Мнения: 46
Ами той се опитваше тактично да ми го каже но ... Simple Smile аз се правя на ударена  ooooh! И имам чувството даже че в 8 вечерта като се навечерям в 11 пак съм гладна .. незнам какво да правя с този апетит Simple Smile И преди съм си хапвало но сега е доста различно

# 26
  • Мнения: 2 587
Нямах повишен апетит или странни вкусове докато бях бременна.

# 27
  • Мнения: 9 814
Не, не се тъпча.
Може би пък за това все още не ми личи, че съм бременна.

# 28
  • Мнения: 1 372
Никога през цялата бременост не изпитах неистов глад и не съм се тъпчила. Имам приятелка с която бяхме бременни почти по едно и също време и тя унищожаваше всичко което и падне и буквално се тъпчеше.

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Точно вечерите нямах апетит, наблягах на закуската.

Общи условия

Активация на акаунт