Възможно ли е да има такива мъже и жени???

  • 8 547
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Днес случайно присъствам на един разговор между колежки и от дума на дума едната колежка спомена че е купила много хубави чорапи на мъжа си. Аз естествено изразих учудването си че му е купила чорапи - той да не е малък или тя да му е майка че да му купува чорапи, а тя най-спокойно заяви че това било най-естественото нещо са света - жената да купува чорапи на мъжа си. И не само това - каза че му купувала и ризите и бельото и дънките и панталоните и пуловерите и обувките даже  Shocked Shocked И го каза толкова спокойно все едно че това е най-нормалното нещо на света.
Аз се чудя - възможно ли е според вас да има такива мъже които не знаят от кой магазин да си купят дрехи за себе си и възможно ли е да има такива жени които се грижат за мъжете си все едно че са малки деца и не могат дори едни чорапи да си купят. На мен едно време като бях малък майка ми ми купуваше дрехите защото не можех сам да кажем. Но след едно определено време един мъж като не може едни чорапи да си купи това мъж ли е или непорасло дете още. И какви са тия жени които искат да бъдат като майки за мъжете си??? Ужас...
Аз не мога да си представя че моята жена ще ми купува дрехите... Вие смятате ли че това е нормално изобщо... Да купувате на мъжа си дрехи като на малко дете?

# 1
По-стряскащо е на женен мъж майка му да му купува чорапи.

# 2
  • Мнения: 315
моят мъж сам ки купува всичко,аз не се занимавам с неговите дрехи само ми се налага да ги пера Joy

# 3
  • Мнения: 212
По-стряскащо е на женен мъж майка му да му купува чорапи.

Ми то не е ли същото. Майката в случая заменена от жената... Жената става майка за мъжа си и му купува чорапи защото той милия не знаел в кой магазин да влезе да си купи чорапи... Ужас

# 4
Лошо е когато тя(съпругата) иска да го научи да си ги купува сам, ама маман не може да преживее, че синът ще се лута из магазините и току му донесе едни чорапи,ама по-дебели, и каже:"Ето, мама,да не ти измръзнат краката.Той, моят син, е свикнал  всичко да му се купува, защото сам не може."И естествено горната реплика е придружена с жален поглед към сина и строг към снахата.
Аз на моя мъж дрехи съм му подарявала за празници, иначе си купува.

# 5
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Бельо и чорапи му купувам аз. Блузи, панталони, якета и т.н. си избира сам. Винаги е било така, без да го обсъждаме, дори не се бях замисляла до сега за това. Според мен, щом и за двамата е нормално, значи всичко е ОК и няма проблем  Wink

# 6
  • Мнения: 1 554
ами не е нормално,жена да купува дрехите на мъжа си Crazy

# 7
  • Мнения: 1 001
на мен ми се е случвало да му купувам бельо и чорапи както и на него за мен. обикновено пазаруваме заедно без значение за него или за мен .

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
възможно е.
разбрах въпроса, но учудването не.

# 9
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
И за мен е нормално, често му купувам чорапи и боксерки и тениски. След пране като ги сортирам и сгъвам и преценя, че не стават за носене ги изхвърлям, след което запълвам липсите, другите неща сам си пазари. Но като цяло пазаруваме заедно и се консултираме един с друг.

# 10
  • Мнения: 2 448
Не виждам нищо обезпокоително жената да купува на мъжа си дрехите след като ще ползва неговата кредитна (дебитна) карта.  Crazy

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз сьм му купувала чорапи,заЩото само на тях мога да уцеля размера Embarassed Дори за мен си не купувам  без да меря.
 дрехи по принцип пазаруваме винаги заедно и се консултираме един с друг.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз не намирам нищо странно в това, айде за обувки и панталони съм съгласна - трябва да се мери, ама чорапи бельо не виждам какъв е проблема. Ми ако толкова е зает да изкарва прехраната на семейството, кога да отиде? Аз лично съм купувала слипове и к'во от това. Но като се замисля пък преди да се задомя каква работа работех, дето бях по 17 часа на работа и останалите 7 ги изкарвах в сън, кой да ми купува разните му там необходимости. Все пращах някой да ми ги доставя. Ако имах мъж тогава, може би той щеше да ми пазари. Та за това си мисля, аналогично е.

# 13
  • Мнения: 4 290
Единственото, което купувам на мъжа си са боксерките. Той е по-капризен и от мен, веднъж се излъгах да го изненадам с една ленена риза без ръкави и той я облече само веднъж, предполагам, за да не ме обиди.
Иска ми мнението, но да му избирам аз дрехите - абсурд.

# 14
  • Мнения: 6 417
Ама как му ги купува, с нейни пари ли?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт