Марка хубав ориз

  • 12 765
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 197
Аз използван ориз на Крина

# 16
  • Мнения: 2 926
Аз купувам Панино и ми харесва.

# 17
  • Мнения: 106
Аз в последно време купувам бланширан ориз.Не се слепва.Доволна съм.

# 18
  • Мнения: 1 110
Аз използвам на IZZI. Харесва ми!

Като знам къде ги пакетират продуктите на Изи и като знам с каква хигиена е склада им, просто посмъртно не бих купиля тяхно нещо, мръсно и сметено от земята с всевъзможни буклуци. Случвало ми се е когато купувах в началото техни продукти оризът да е мухлясъл и да мирише отврат  ooooh! Sick Като им видях складовете и ги отписах. Naughty

Това ще да е било доста отдавна. Фирмата е с едни от най-добрите прозводства в страната.

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз използвам на IZZI. Харесва ми!

Като знам къде ги пакетират продуктите на Изи и като знам с каква хигиена е склада им, просто посмъртно не бих купиля тяхно нещо, мръсно и сметено от земята с всевъзможни буклуци. Случвало ми се е когато купувах в началото техни продукти оризът да е мухлясъл и да мирише отврат  ooooh! Sick Като им видях складовете и ги отписах. Naughty

Това ще да е било доста отдавна. Фирмата е с едни от най-добрите прозводства в страната.


Хич не е отдавна, но всеки си има право на избор, разбира се, за мен тази фирма не съществува. И не става дума за производство, а за складиране и пакетиране.

# 20
  • Мнения: 1 110
Да така е, всеки избира сам Simple Smile.
Под производство имах пред вид, че ползват добпи произвоствени практики (стандарта се нарича така). Може да си хванала момент - имаха наскоро смяна на собственика и беше един период на "безвластие", то се усети и на пазара.
Както и да е - аз ползвам техният Тай.

# 21
  • Мнения: 940
Аз вземам само басмати и тай на Крина или на Изи. Също съм много доволна и от ориза на Uncle Ben's. Като цяло купувам и някой видове бланширан. А за сърми и чушки (пълнени) ползвам обикновен бисерен на Крина.

# 22
  • Мнения: 2 000
Аз купувам от ориза, който е в пликчета по 125 гр. На Крина мисля, че беше. Харесва ми, не се слепва и много бързо се приготвя, за 15-20 минути е готов.

# 23
  • Мнения: 46
Купувам "Ризон" на "Оберон" и съм много доволна. Много е чист, но въпреки всичко го проверявам преди да го изполвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 903
Напоследък купувам само КРИНА. Не се слепва и няма почти никакви боклуци. Въпреки всичко аз го чистя винаги - не ми се ще да си счупя някой зъб от някое камъче в ориза.

Общи условия

Активация на акаунт