Косата ми хвърчи в краищата

  • 1 205
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Имам много жива коса и затова не ползвам балсами, защото става много "лигава" от тях, но пък съм филирана и то с назъбената ножица и от това косата ми леко щръква в краищата и ме дразни. Дайте идея какво да ползвам /различно от балсам/, за да не лети така  Thinking С пяна не става - много ми втърдява косата и стои пак щръкнала, но като изгорена  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 110
Аз бих се постригала изравнявайки краяна на  косъма. Иначе ,ще си купиш  продукти и косата ти пак ще хвърчи защото е филирана . Преди време бях постригана като теб и знам, че няма оправяне. Не давай така да те подстригват.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 15:20 от *Си*си*

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Опитай с кристали да загладиш краищата. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 656
Опита ли с течни кристали?

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Не давай така да те постригват.

Ооо, със сигурност няма да дам повече  Laughing

Не, с течни кристали не съм опитвала. Откъде да се снабдя?

Мислех си с вакса дали няма да стане добре. Предишната ми фризьорка като ме издухваше, ми ги приглаждаше с вакса и беше много добре, но все пак тя си използва порфесионални продукти.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 749
Ами вземи си професионална вакса тогава.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 656
Течни кристали има почти във всеки магазин за козметика, аз ползвам на Биофарма, цената е около 8-9 лв за 50 мл...слагай по съвсем мъничко, само на връхчетата, за да не ти стане косата мазна и тежка. Също така кристалите действат добре против цъфтеж и изтощаване на връхчетата.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 749
С кристали пак ще стърчи.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Течни кристали има почти във всеки магазин за козметика, аз ползвам на Биофарма, цената е около 8-9 лв за 50 мл...слагай по съвсем мъничко, само на връхчетата, за да не ти стане косата мазна и тежка. Също така кристалите действат добре против цъфтеж и изтощаване на връхчетата.

Аз не се боядисвам и косата ми не цъфти и не е изтощена, но ще пробвам обезателно  Simple Smile
А как точно се ползват - като се изкъпя ли само слагам или може и по-често?

# 9
  • София
  • Мнения: 5 656
Може не само след миене, но ако е след миене, е добре на суха коса.

Общи условия

Активация на акаунт