Кога се промени цвета на оЧиЧките на ва6ето бебе?

  • 2 427
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И двамата се родиха със сини очи. На баткото се промениха след като спрях да го кърмя на 1 г. - станаха зелени като моите.
Малкия спрях да го кърмя преди два месеца - още не са се променили, сини са като на баща му /за негова голяма радост, ама още не е много сигурно де Mr. Green.../

# 31
  • Мнения: 1 763
не са се променяли, роди се със сини и сега са му такива, може би наситеността на цвета е различен...

# 32
  • Мнения: 2 111
Дъщеря ми се роди с тъмносини очи,които постепенно взеха да потъмняват и на 2-3 месеца вече бяха с окончателният си цвят-черни като моите.

# 33
  • Мнения: 1 629
На 8 месеца  са малко по- светли от раждането. Но така като ги гледам са се избистрили и може би така ще останат.

# 34
  • гр Габрово
  • Мнения: 54
Моят син се роди със сини очи.Сега е на 9 месеца и очите му не са се променили.Сигурно ще си останат такива.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 676
Не се промениха - още от раждането бяха сиво-зелени и сега са със зеленикав оттенък- но повече приличат на пъстри
На моята приятелка детето се роди със страхотни сини очи- сега е на почти годинка и очите му са зелени- на 6 месеца започнаха да му се променят Cry

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Промениха се след като спрях да кърмя,от сини станаха като че ли пъстри.

# 37
  • Мнения: 8 999
След 6тия месец не са се променяли.

# 38
  • Мнения: 80
Знам,че след 6м. вече това е окончателния цвят на очите, въпреки ,че на Виката просто леко изсветляха иначе си останаха сини.

# 39
  • Мнения: 1 305
Дъщеря ми се роди с тъмно сини очи, и първите 2 месеца станаха по светли, сега са светло сини. Не знам дали ще се променят вече е на 1г и 3м

# 40
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми се роди с кафяви и сега са и кафяви.Иначе съм чувала че след като се спре да се кърми бебето тогава му се променяли Peace

# 41
  • Мнения: 3 268
Дъщеря ми имаше зелени очи до към 7-8-месец.Сега са кафяви.

# 42
  • Мнения: 2 803
Промениха се след като спрях да кърмя,от сини станаха като че ли пъстри.
Peace

# 43
  • Мнения: 242
Никога не са се променяли-роди се с кафяви и такива си останаха! Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 535
И дваната се родиха с тъмно сиви. След 2-3 месеца започнаха да потъмняват, въпреки кърменето. На дъщеря ми си останаха тъмни, а на малкия не вярвам да изсветлеят  Peace

Общи условия

Активация на акаунт