Коя програма за дизайн използвате?

  • 945
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета, гледам, че сами си правите проекти на спални, кухни, антрета и т.н. Споделете моля програми, с които ги правите тези неща. Мъж ми изрови една, две от нета, но нещо доста сложни излязоха, а в момента имаме нужда да си визуализираме един проект. Ако може и цветови решения да могат да се пробват с програмата ще е идеално. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 236
Room Arranger Peace

# 2
  • Мнения: 3 634
Sims 2  Laughing Не се шегувам, става дума за лично ползване, не съм професионалист.

# 3
  • Мнения: 337

от къде да я изтегля, и на мен ми трябва програма Tired

# 4
  • Мнения: 753
искам и аз Mr. Green

# 5
# 6
  • Мнения: 753
Супер!Благодаря.

Сега ще чакам мъжо да се прибере, за да каже как се работи с нея, че аз не мога.Нали мога да си вкарам размери и тя да ми даде решение?

# 7
  • Мнения: 187
Да, можеш да "вкараш" размери и да начертаеш помещението, но решението (или вариантите  на решение) със сигурност ти трябва да дадеш. Най-общо с тази програмка можеш да направиш план на стаята в мащаб и да се ориентираш как да разположиш най-рационално мебелите. 

# 8
  • Мнения: 2 803
Записвам се в темата.

# 9
  • Мнения: 258
Room arranger е безплатна за период от 30 дни. Ако искате да я ползвате повече време, ще трябва или да си я купите, или да си дръпнете "сериен номер".

# 10
  • София
  • Мнения: 1 817
Свалих си я, но сега май имам нужда от курс за работа с нея newsm78

# 11
  • Мнения: 258
Не е сложно. Аз я ползвам от 2-3 дни и вече си направих проект на жилище. Единственото, което не успях да разуча, е как да позиционирам горния ред на кухненските шкафове.

Общи условия

Активация на акаунт