107 DE: Крапфени нагъваме и за почивки умуваме

  • 12 351
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Мишке със 7 седмици. Оф, аман, направила съм някаква инфекция на мехура Confused

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мононуклеозата не разказва ли играта на всякаква имунна система? Помня, че Катя дълго пи имуностимуланти и не и даваха да излиза, да спортува, да се натоварва изобщо, абе, буквално в саксия беше едно известно време след като излезе от болницата... Чак преди няколко месеца и позволиха пак да спортува, а беше в болница Октомври 2007ма...

# 17
  • Мнения: 911
Ми zависи, Джен. Пък и лекарите тук у лекарите там са все на раzлично мнение...Абе караш на zдрав раzум и иинтуиция и се надяваш да е правилно.

# 18
  • Мнения: 1 610
Пльок
Шош, къде се провежда. Да кажеш после колко време, колко пари, едно друго. Скоро и аз трябва да ходя  Confused

# 19
# 20
  • Мнения: 1 178

Писано, нямах сили за по-хубави торти. Догодина. Важното е, че бяха вкусни.

Ти се шегуваш, тортите са страхотни, чудех се откъде си намерила време да ги направиш... респект

# 21
  • Мнения: 3 521
Мата е в испанско, Мистик не zнам и аz....Сърфи?

Мистик, вдигна ръце от темата - не може да ни насмогне Mr. Green. От февруари започва работа. Добре е.

В Робинзон не сме били, но много се двоумяхме за един техен хотел във Фуертавентура. Хубаво изглежда Peace .

ШоШи, стискам палци за теста.

# 22
  • Мнения: X
Мамуне, искрено съчувствам заради ситуацуята. Последното ни местене преди 3 месеца ще ми държи влага поне няколко години. Все още една от стаите е необитаема, пълна с кашони и чували, гардероба за нас с мъжът ми не е сглобен и не знам къде са ми 90% от дрехите. Вместо на хубавичката ни нова спалня , спим с бебето на един диван. Скоро подобрение на положението не се очертава, трябва да вземем една част за гардероба от Икеа, без кола няма да стане, а онлайн не се продава.

Сърфова, изпревари ме, точно щях да я издам Мистикова.

Вчера посещението при док с децата не донесе нищо ново - вирус, епидемия било, да продължавам с лекарствата които давам и ако няма подобрение - в понеделник пак. Децата са като парцали, 40 гр. темп. вдигат за нула време. Аз вече съм съвсем болна също, бабата и тя се пробва. Бебето засега се държи, ама докога ли?

# 23
  • Мнения: 11 314
Дзак!
Хич не ми е до почивки! Искам само да се наспя! Crazy
Миналата седмица като бяха болни беше чудно, че поне наспиването ми беше в кърпа вързано. Сега ходя като ударен самолет. А Хамлет е като скачен съд с мен. Нещо ще се озъбва май Thinking

# 24
  • Мнения: 1 190
А какво точно е крапфен - с кашкавал и шунка или нещо сладко, или пък има различни видове, казвайте, че огладнях  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 880
Тоничка, е те това е Крапфен Mr. Green

Много вкусно, със сладко вътре, идеално за поддържане на фигурата (да не заслабнем нещо) Wink Laughing

# 26
  • Мнения: 2 567
Ааа, има и с ванилов крем вътре, тях повече ги тача  Grinning
Тоничка, известни са и под името Берлинер. Wink

# 27
  • Мнения: 11 314
При нас ги водят Berliner и ги пълнят с разни глупости. Кажете, че било понички. Laughing

# 28
  • Мнения: 3 880
Не мога да се сдържа да не споделя с вас тази култова тема:
Помощ,помагайте.Много ни урочасват!!!
В началото се подхилвах само, но към края направо се разцвилих на глас Joy

# 29
  • Мнения: 3 521
Berliner е "ежедневен" Крапфен - хубавите понички са точно сега след нова година до Фашинг - с ванилов крем, с Бейлис, Ягоди и Просеко...ммм


Вечке какви зъби сега, бе ти да не си отглеждаш крокодил?! Shocked

Уха, темите за уроки/уруки и юруки са ми любими Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт