Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 ян. 2009, 23:17 ч.

Размяна на парфюми ХІІІ

• 18 639
  • 226
  •   1
Отговори
  • Варна

Темата е за размяна на парфюми, които по някаква причина не ни харесват или са ни омръзнали. За покупко-продажби се разбирайте на ЛС или в Продавалника, а не тук. Peace

Моля, освен линкове и снимки, пишете и името на парфюма и количеството. Добре ще е да се публикуват реални снимки, за да няма разочаровани и разсърдени после.

Ето линк към предната тема.

Във връзка с коментарите и "опарилите се" в последните теми, в първия пост вече ще публикувам и никовете на некоректни потребители, както и този, който ги обвинява. Нямам лично отношение към публикуваните хора, просто предавам информация, която ми е била дадена на ЛС.

1.  burq1962 ( с никове още - danuhkata и Winter fairy) е изпратила менте на CherryPie, която го е препратила на nad_tab (инфото е от nad_tab).
2. anjela801 е изпратила менте на MNG, след това е отказала да развали размяната и я е заплашвана на ЛС (инфото е от MNG)

# 1
 bowuu

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 21:53 от Ve$$elka

# 2
chockolina-Благоаря за темичката!Постарала си се даже и в този късен час  Simple Smile

# 3
Тук съм.

# 4
  • София
Ето и моето предложение  Hug

Разменям Lanvin-Rumeur 2 Rose, 100ml. нов, запечатан от Ягодка само за Lanvin-Jeanne Lanvin, DKNY-Be Delicious(зелен), Нилските градини, Omnia Amethiyste, Jasmin Noir, The Beat-Burberry. Моля, не ми предлагайте тестери!

# 5
  • София
Още разменям Boudoir
50мл., от ягодка, пробван 2 пъти.

# 6
Шалимар лайт 60 от 75 мл
тестери и аз не искам

предложения на лични Grinning

# 7
  • Варна
Аз пък с надеждата да изникне нещо, за което не съм се сетила.

# 8
а защо не искате тестери newsm78

# 9
Разменям/продавам нетестер Tocade на Rochas-от Фрагранс е оригинален,от 30мл липсват 3-4.Много ми е сладък Rolling Eyes
Линка ще ви покаже съставките и описанието-
http://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Tocade-1418.html

# 10
Чакам Виалчето от Будоар и ако тоооолкова ми хареса, ще пиша на Bettie Page! Crazy

Продължавам да разменям 100 мл ЕДТ Diorissimo   и около 30 мл. Montana Blue

# 11
запис Simple Smile

# 12
Разменям Omnia на Bvlgari

От 65 мл. са използвани около 5 мл.
Купуван от САЩ чрез ebay.
Без кутийка.
Гарантирам за оригиналността му.
При интерес мога да кача и актуална снимка.

Интересът ми определено ще събуди Addict на Dior, защото привърших моето шишенце. Но приемам и всякакви други предложения.
Не желая тестери. За ментета да не говорим Laughing

# 13
запис Hug

# 14
  • София
Чакам Виалчето от Будоар и ако тоооолкова ми хареса, ще пиша на Bettie Page! Crazy

Продължавам да разменям 100 мл ЕДТ Diorissimo   и около 30 мл. Montana Blue
Пиши, пиши, аз съм хвърлила око на Диорисимото  tooth

# 15
Запис  Flutter

# 16
Разменям SUN MOON STARS - Lagerfeld,от 100 мл. липсват 3-4 мл. Пазя и кутийката. Купуван от Ягодка Grinning

# 17
  • Варна
И моите още се разменят - явно не са много популярни и никой не може да ги намери и подуши (поне Miss Sixty). Може и за един, но да ми харесва; количествата нямат значение:

- 90 мл., пръснала съм само веднъж, купуван е от безмитен магазин и все още е в оригиналната си опаковка (без найлончето).

Ето описание:
Заредени и готови за действие с I`m going. Puma улови внезапната импулсивна енергия и създаде I’m going – два нови аромата за младите хора, които страстно обичат живота. I’m going за нея покорява с баланс от женствени флорални нотки с привкус на плодове - мандарина, сочна круша, ананас и топлите оттенъци на червен и бял жасмин, фрезия и роза.

- 30 мл., пръскано е 1-2 пъти, лятото си го купих от Канарските острови.

Eто и неговото описание:
Свеж и чувствен аромат, който създава незабравимо впечатление и вълнуващи чувстваАроматът е изграден на контрасти, уханни нотки на хелиотроп, създават усещането за провокативна женственост. Богатите и топли ароматни нотки на амбър и палисандрово дърво в основата допринасят за едно нежно, хармонично настроение.

# 18
разменям Хайку на Ейвън http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Haiku-1585.html
- 40/50 мл., не се предлага в България

търся нещо от подобен ценови клас, може и по-малко количество:
1. Ейвън
- МЧР /в оригиналната бутилка/
- Екстраординари /в оригиналната бутилка/
- Рома
2. Орифлейм - Сирийн
3. ЕА - някой вариант на Зеления чай
4. Ив Роше - Син кедър, Бамбук или Зелен чай

приемам и други предложения

# 19
предлагам все още Соу ю на Джорджо бевърли хилс - 45 от 50 мл с кутия от фрагранс - о дьо парфен
неупотребяван с кутията Блу нотте на Булгари - 50 мл - о дьо парфен от бютив
Л"ор Руж дьо Торенте - 50 мл о дьо парфен от ягода - само е пробван
мисля да се освободя и от Мюрмюр на ван Клийф енд Арпелс - 40 от 50 мл, купуван от Витошка - с кутия - о дьо туалет

предложения на лични, без тестери.

# 20
запис и от мен Hug

# 21
  • София
Цоп - и аз тук Wink

# 22
Хайде и аз да се заредя тук  Wink

Заменям Mira Bai на Chopard - 30 мл. , от които липсват 2-3 мл. С кутийка. Приемам всякакви предложения  Peace

# 23
Момичета, ще правим ли списък на некоректни потребители Rolling Eyes
Или само на мен се случват неприятни истории, отнасяш се коректно , а какво се получава....

# 24
*Jeny*-ами нали се вписват в първия пост.Пусни съобщение на chockolina , ако може да редактира поста с ника на който те е измамил.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 12:15 от emily_ska

# 25
*Jeny*-ами нали се вписват в първия пост
Уп, видях   bouquet Аз чакам парички, но май няма да го дочакам. Здраве да е .
Разменям Ангел и Демон за Армани Код или по-малко количество Коко Мадмоазел Hug

# 26
  • around the world, where the heart belongs
Моят The One е разменен ( май за съжаление).

mwraki страшно съжалявам, че не го размених с теб, поне от теб получавам добро отношение.

# 27
Jeny, какво е станало???пратила си на някой парфюм и не ти е платил ли?

# 28
Jeny, какво е станало???пратила си на някой парфюм и не ти е платил ли?
Все още нищо не  мога да кажа със сигурност ,пак ще проверя/ може пощите да са виновни/.

# 29
  • София
И моят Дона Карън-Голд си търси нов собственик -edt, 50мл. пръскано е 4 пъти.

# 30
  • Балчик
Хайде и аз в тази тема да се запиша. Време беше, при поръчки на сляпо какво друго да се очаква. Разменям ето това:
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_R-am-pid_ … 0W__products.html

Купуван е от този сайт, тесте, пръснато само за проба 2 пъти.
Дано се намери някой да го хареса, че ми призлява само като гледам шишенцето. Не ми харесва миризмата му.

# 31
Огромно благодаря на Anelianaза прекрасния парфюм!Получих 70мл лукс и много мило отношение!
Мила,да си ползваш моите с удоволствие и самочувствие! smile3501

# 32
Хайде и аз в тази тема да се запиша. Време беше, при поръчки на сляпо какво друго да се очаква. Разменям ето това:
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_R-am-pid_ … 0W__products.html

Купуван е от този сайт, тесте, пръснато само за проба 2 пъти.
Дано се намери някой да го хареса, че ми призлява само като гледам шишенцето. Не ми харесва миризмата му.
Можеш ли да опишеш аромата или дали прилича на някой друг?

# 33
  • Бургас
 Blush

# 34
       Хиляди благодарности на Winter fairy за прекрасния   парфюм! Hug Радостта от размяната е голяма, когато има толкова топли и красиви  отношения!  bouquet Wink

# 35
      Търся си това Cinema на YSL - .

Може и класическото Wink  Разменям го за нещо готино от моите парфюмчета!   chef bouquet

# 36
  • Sofia
Хипноз Ланком  едп 35/50 мл от ягодка още си търси нова притежателка!   Grinning
Разменям и U на Унгаро/Ейвън от 50 мл липсва 1 пръст.
Много ми прилича на Miracle , който не харесвам.

# 37
Нова собственичка си търсят:

- Pleasures Intense, EDP, Estee Lauder, 25 мл от 50 мл и
- Escada, Pacific Paradise, 15 мл от 30 мл

Предпочитам продажба, защото ме е налегнал Шанело-Мюглеровския вирус и имам цял списък с чакащи за придобиване изкушения  #Cussing out

Ако иде реч за размяна, в момента ми харесват цитрусово-тръпчиви, но "подплатени" ухания от типа на Hermes - Un Jardin Sur Le Nil, Chanel - Chance EDT, Gucci - Gucci by Gucci EDT.

Чакам предложения на ЛС  Peace

# 38
Мо, пиша на ЛС

# 39
Нова собственичка си търсят:

- Escada, Pacific Paradise, 15 мл от 30 мл

Предпочитам продажба, защото ме е налегнал Шанело-Мюглеровския вирус и имам цял списък с чакащи за придобиване изкушения  #Cussing out

Ако иде реч за размяна, в момента ми харесват цитрусово-тръпчиви, но "подплатени" ухания от типа на Hermes - Un Jardin Sur Le Nil, Chanel - Chance EDT, Gucci - Gucci by Gucci EDT.

Чакам предложения на ЛС  Peace

Escada, Pacific Paradise, 15 мл от 30 мл - вече не е актуален

# 40
Aз имам към 65-70 мл Love in Paris на Нина Ричи, но е тестер. Не съм сигурна още дали искам да го разменя, ще преценя според предложенията, ако има такива  Mr. Green

# 41
Разменям Петал кварц на Орифлейм, около 40 мл от 50.

Моля не ми предлагайта Ейвън, имам си, защото съм представител, а на Орифлейм харесвам малко неща.
Предпочитам нещо по-малко като количество от друга марка, без тестери.
предложения на лични  bouquet

# 42
  • Балчик

Купуван е от този сайт, тестер, пръснато само за проба 2 пъти.
Можеш ли да опишеш аромата или дали прилича на някой друг?

За съжаление никак не ме бива в описанията, но при интерес мога да пратя пробичка. Peace

# 43
Търся Burberry-London (new). Mога да предложа друго за размяна според вкуса

# 44
  • София
 Моят Дона Карън-Голд вече е резервиран bowuu

# 45
Разменям/продавам Crystal aura на Avon - 40 мл от 50 и
Rare pearls на Avon - 50 мл, нов.
за размяна търся нещо от по-висок ценови клас с доплащане от моя страна или пък и двата за един.

# 46
 Търся си ADDICT SHINE, може и малко количество.  bouquet

# 47
  • Шумен
И аз да се включа отново - търся Just Cavalli Her или Calvin Klein Truth , дори и в малки количества , че са ми влезли в главата  ooooh! . Освен това имам за размяна Bill Blass http://www.fragrantica.com/perfume/Bill-Blass/Bill-Blass-for-Women-1671.html
цветя и пак цветя - 50ml от Ягодка

# 48
  • Бургас
Здравейте! Поздравления за новата тема, дано има само успешни размени и доволни момичета   bouquet!
Аз предлагам малко над 75мл. от 100мл. тестер на Nina Ricci - "Premier Jour" - edp. Не търся нищо конкретно, защото преди 2 дни се сдобих с прекрасния Инсайд на Трусарди. Но набирам предложения на лични. Мерси предварително!

# 49
продавам,100мл    от бг сайт,но не помня кой,гарантирам за оригиналността и качеството Peace

# 50
Разменям или продавам Миднайт пойзън на Диор, 70 мл от 100, тестер, с капачка, гарантирам за качеството и оригиналността му.Предложения на лични.
Търся: Булгари-Жасмин ноар, Диор - Адикт, Кензо - Амур, Шанел - КМ ЕДТ, Герлен - Инсоленс,Живанши - Ange ou demon.Приемам и други предложения,но посочените са с приоритет!

# 51
Предлагам за продажба/размяна Sicily 50 ml минус 3-5 мл. Предпочитам  L`Instant, Safari, Habanita..

предложения на лични..

# 52
Предлагам за продажба/размяна Sicily 50 ml минус 3-5 мл. Предпочитам  L`Instant, Safari, Habanita..

предложения на лични..
парфюма разменен!

# 53
Разменям:
Trussardi Jeans - EDT, 15ml от 30ml
Carolina Herera - EDT, 40ml oт 100ml
РАЗМЕНЕНИ!!!
Този път имах късмет с коректни, готини мацки Peace
Благодаря на magika-mm, Lunen_sun и mwraki, за мен контактуването с вас беше удоволствие, момичета   bouquet bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 14:06 от Dayany

# 54
Аз да припомня, че нова собственичка си търсят:

- DKNY, Donna Karan, 15 мл от 50 мл

Ако иде реч за размяна, в момента ми харесват цитрусово-тръпчиви, но "подплатени" ухания от типа на Chanel - Chance EDT, Gucci - Gucci by Gucci EDT.

Чакам предложения на ЛС   Peace

# 55
Миднайт пойзън - ОБЕЩАН!!!

# 56
.

# 57
  Още разменям Cabochard  и ако някой иска да ми го размени с парфюмчета на Calvin Klein, Rochas или YSL, моля да заповяда на лични  bouquet  chef Wink

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 19:04 от sicily

# 58
  • София
Продавам или разменям Pure intense на Jil Sander. От 50 мл няколко пъти е пръснато, edp, оригинален, пазя и кутийката.

# 59
Разменям или продавам Envy на Gucci. Има повече от 45 мл от 50.
Май започва да ми омръзва. Изпръсках преди време една опаковка, после се позапасих, но може би няма да му видя дъното.
Купуван е от ягодка, ако се постарая мога и да открия фактура.

# 60
  • Бургас
Здравейте! Поздравления за новата тема, дано има само успешни размени и доволни момичета   bouquet!
Аз предлагам малко над 75мл. от 100мл. тестер на Nina Ricci - "Premier Jour" - edp. Не търся нищо конкретно, защото преди 2 дни се сдобих с прекрасния Инсайд на Трусарди. Но набирам предложения на лични. Мерси предварително!
Простете ми, но нямам голям опит, добавям че мога и да продам горепосочения тестер.   bouquet

# 61
Разменям/продавам  Royal Secret II, 95/100 мл. продукт, с кутия, купуван е от Ягодка - ето го  http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=73504&goChar=R#DETAIL .
Понеже не е много познат, ще си позволя да го опиша според собствените си възприятия. Богат, шлейфов аромат, изключително траен. За мен е по-скоро зимен. Намирам известно сходство с Birmane на Van Cleef&Arpels - в началото Royal Secret II e значително по-остър, но в развитие двата аромата започват да се доближават, поне на моята кожа. Само че Бирмана за мен си остава изцяло плодов и по-мек като характер, докато при RS II освен плодовете се развива ванилия и пачули, а в базисните нотки се усеща и дискретно пудрено развитие. Нотките са цитруси, цветя, ванилия, сандалово дърво и пачули.

Приемам всякакви предложения  Crazy

# 62
Разменям Amarige на Givechy, 50 мл. Пръснато е няколко пъти, колкото да не обидя "подарителя". Парфюмът е купен от летището във Виена, така че предполагам, че е съвсем оригинален. Аз съм тъмна, мургава и пуша... стои ми ужасно Simple Smile
Приемам всякакви предложения.

# 63
  • София
Все още разменям/продавам Boudoir-V. Westwood

# 64
Имам Гучи бай Гучи-75 мл -парфюм.Ако има интерси казвайте,пръскан е съвсем малко.

# 65
Имам Гучи бай Гучи-75 мл -парфюм.Ако има интерси казвайте,пръскан е съвсем малко.

Твоя парфюм кафявото шишенце ЕДП ли е или розовото шишенце ЕДТ ?  Grinning

# 66
     Ако някой има Jil sander - Bath & beauty и реши, че не му трябва, моля да ми пише на лични!  bouquet Simple Smile

# 67
Търся Ню на Ив Сен Лоран........

# 68
Заменям/продавам  J`adore na Dior , 30 мл, само веднъж пръснах да го пробвам.Купен е от Италия ,с кутията е.При интерес пращам снимки  на парфюма.

# 69
Благодаря на Elix Simple Smile, много мила и коректна а парфюмът е чудесен  bouquet

# 70
  • софия
Здравейте мами,търся си Хабанита или Sicily.Може и малки количества за да разбера дали са мой аромати,срещу заплащане защото нямам нищо за размяна.

# 71
  • София
Благодаря на Elix Simple Smile, много мила и коректна а парфюмът е чудесен  bouquet

Удоволствието е взаимно  Hug
Да си ги ползваме със здраве  bouquet!

# 72
Търся си ADDICT SHINE, може и малко количество.  bouquet

# 73
След дълго умуване  - разменям L`Or de Torrente edp. - от 50 мл. останали около 45 (не е тестер), с кутия - красив, топъл и дълбок аромат, но просто не ме заобича Peace
п.п. Кингдъм и Ейнджъл (може по -малко количество) са с предимство, иначе съм отворена за различни предложения Peace
нямам нищо против тестери, стига да са с капачки Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 18:39 от Tess d`Urberville

# 74

Твоя парфюм кафявото шишенце ЕДП ли е или розовото шишенце ЕДТ ?  Grinning
Кафяво-парфюм.

# 75
След дълго умуване  - разменям L`Or de Torrente edp. - от 50 мл. останали около 45, с кутия - красив, топъл и дълбок аромат, но просто не ме заобича Peace
п.п. Кингдъм и Ейнджъл (може по -малко количество) са с предимство, иначе съм отворена за различни предложения Peace
Ако харесваш Гучито?

# 76
Гучито е разменено!

# 77
Разменям CHIC на Carolina Herrera ...

Разменен Grinning

# 78
Разменям -

Murmure на Van Cleef & Arpels - 40 от 50 мл с кутията, купуван от парюмерия на Витошка, о дьо туолет. - цветен

So you на Giorgio Beverly Hill - 45 от 50 мл , о дьо парфен, с кутията купуван от Фрагранс. - оренталско-ванилен, но е по-свеж, отколкото сладък.

Blu Notte на Bulgari - неупотребван, абсолютно пълен (имам два, даже три, ако броим и този на дъщеря ми - все такива ни подариха и на двете , донесени от колеги от Италия и после дойде и моята поръчка от бютив) , о дьо парфен, купуван от Бютив, 40 мл, с кутията - ориенталско-цветен, но сух, не е сладкарски.

L'Or  rouge на Torrente - почти пълен, 50 мл, купуван от ягода, о дьо парфен.

Предложения на лични, без тестери.

# 79
Търся да купя L'Or на Torrente.

# 80
Привет!
Разменям Bvlgari Voile de Jasmine 

за Lanvin Eclat d'Aprege

или Chanel Allure Sensuelle

Може и нещо подобно.
Пръскала съм се с него 2 пъти, кутийката нещо не мога да я намеря.... По принцип го обожавам, но ароматът му е свързан с един човек, който искам да забравя... Sad
Ако някой прояви интерес, нека ми пише на лични.

# 81
Разменям Amarige на Givechy, 50 мл. Пръснато е няколко пъти, колкото да не обидя "подарителя". Парфюмът е купен от летището във Виена, така че предполагам, че е съвсем оригинален. Аз съм тъмна, мургава и пуша... стои ми ужасно Simple Smile
Приемам всякакви предложения.

Протъргуван  Mr. Green Тръгва за Варна!

# 82
  • софия
Моля ви кажете ми коя от мамите прави поръчки в Фрагранс,защото аз нямам карта и немога да се ориентирам.
Съгласна съм дори на предварително плащане.Харесала съм няколко вилчета и пробички,моооля Hug

# 83
Разменям Коко Мадмоазел,ЕДП-40млот 50мл,подарък ми е от Лондон,оригинално е и е бетон откъм трайност.Обичам флорални и floral woody musk,но винаги правя и изключения GrinningМоля,пишете ми на лични Hug

# 84
  • София
Разменям Donna Karan Gold, 45 от 50мл, от ягодка.

# 85
Мадмоазелката е запазена вече.

# 86
  • виртуално
Заменям/ продавам:

212 Carolina Herrera 50мл ,тестер, не е използван, купен от e-bay
25мл (30мл шише) Jacomo Paradox, син, оригинален

заменям за
D&C- Light blue или Dali - Laguna

моля предложения на ЛС   bouquet

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 14:28 от Рапунцел

# 87
напомням, че все още разменям Mexx - Fly High, 30 от 40мл, моля ви много искам да се оттърва от него...

# 88
  • София
Момичета размених със съфорумка Benetton Pure Sport Women ot 100ml. да липсват около 5, за съжаление не е моя аромат, парфюма е купен от ЦУМ, изглежда напълно оригинален! Приемам всякакви предложения  Hug
http://www.fragrantica.com/perfume/Benetton/Benetton-Pure-Sport-Women-2490.html

# 89
предлагам: - Aigner - Too Feminine, 100ml, EDP, от които са останали около 75-80 ml. с кутийка. купуван от Бьюти Зон.

- Christian Dior Eau De Dior Energisante (green) Spray-on Body Lotion. 100 мл. купуван от Салон CD Москва, ГУМ

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 21:33 от Belanka

# 90
  • Варна
След пробване и мъки да се харесаме неуспешно, разменям:

1. Escape, СK, 40 ml / 100 ml
2. Dona Karan Gold 20ml / 30 ml
3. Rikyel Rose - 80 ml / 100 ml - tester
4. Kingdom - 30 ml, нов с целуфан, само пробван.

Нямам конкретни искания, може би нещо по-свежо и лятно за топло време, че със зимни аромати съм пълна. Но все пак зависи от предложението. Не държа на същите количества.
Благодаря  bouquet

Кингдъм- запазен!

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 15:17 от moonlady71

# 91

1. Escape, KK, 40 ml / 100 ml

Нямам конкретни искания, може би нещо по-свежо и лятно за топло време, че със зимни аромати съм пълна. Но все пак зависи от предложението. Не държа на същите количества.
Благодаря  bouquet
Има Кавали Пинк-25,30 мл,ако имаш интерес пиши.

# 92
  • София
Все още разменям

Останал е половината от 50мл,купен от Бюти зоната

и

пръснато съвсем малко,от Бонжур.
Yves Rocher Ode au Rкve Ода на мечтите за жени EDT 50 ml

# 93
Разменям /Продавам:
Lanvin- Oxygen- 75ml- само 1 път е пръскан за проба
Miss Sixty- COTY- 75 мл, пръскано е 3 пъти
Bulgari BLV Notte pour femme - 60ml/ oт 75ml

и един мъжки за цвят Simple Smile
Escada pour homme- 40ml- един път е пръскан за проба

Всичките са подаръци донесени от САЩ. Не са ми по вкуса. Предпочитам по летни аромати- харесвам Givency, Moschino, Paco Rabanne, Escada и мноого други Simple Smile

На лични можем да се договорим  Peace

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 15:45 от peonia

# 94
Предлагам за размяна /продажба:

1. ЖОЛИ МАДАМ на Пиер Балмен- 40мл.от 50 с кутия- купуван от ягодка.
2. К на Криция -85 мл. от 100.
3. Кабошар-45 мл. от 100 тестер с капачка.
4. Ароматния елексир на Клиник-25-30мл. от 40.

# 95
  • София
Момичета, в подписа ми съм изброила парфюмите които имам и парфюмите които искам, ако някой го заинтересува нещо да пише ЛС.

Не разменям само Be delicious-ите  Hug

# 96
  • София
Все още разменям/продавам Boudoir-V. Westwood

Офертата не е актуална !

# 97
  • при морето
Разменям THE LILY ANGEL-Thierry Mugler-25мл.,,купуван от Ягодка,но нехаресан.
Пръснала съм 5-6пъти,колкото да "дегустирам"аромата
 и да констатирам,че не е за мен! newsm78
Обсъждам предложения на лични.
Разменям/продавам фдт Сублимайн на Жеванши-25мл.,само пробван и нехаресан,цветът е пралина бейж,получих го също от ягодка.
Понеже няма да го ползвам,приятелка ме посъветва да го пусна тук! Hug

# 98
Предлагам:
- Le Baiser du Dragon EDT- Cartier - около 45 мл, останали от 50. Без кутийка е.
- Organza Indecense - 100 ml, тестер. Пръскано е 3-4 пъти
- Armani Mania(бялата) - 50мл. Изразходвани не повече от 3-4 мл.С кутийка
- Angel - около 93-95 мл., останали от 100.Без кутийка
- Chanel 19 EDT - 50 мл. Пръскано 2-3 пъти,с кутийка 
- Agent Provocateur - 30 ml. Пръскано 3-4 пъти. С кутийка
- Prada Tendre - 80 ml тестер. Останали около 70-72 мл

Очаквам предложения на лични

# 99
Разменям Coco Mademoiselle Eau de toilette 50ml
Купен в понеделник от Beauty Zone в CCS.
Ползвала съм го два пъти, но честно казано дори не личи, то се вижда и на снимките.
Кутията все още е с целофанчето, пазя и касовата бележка издадена ми от там.

Разменям само срещу -
Приблизително същото количество Chance Eau Fraiche  или Coco Mademoiselle  EDP
Или комбинация от два парфюма от следните:
Escada S ,  Jil Sander- Style, Amor Amor , Kenzo Amour, Black XS for Her , Gucci Eau de Parfum II, Hypnotic Poison , Eclat d’Arpège , Roberto Cavalli Her , Gloria

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 18:28 от sisi_m

# 100

Scherrer 2 на Жан Луйс Шерер-50мл с кутия и целуфан.

Top notes are aldehydes, pineapple, green notes, mandarin orange, peach, anise and bergamot; middle notes are honey, tuberose, lily, orris root, jasmine, lily-of-the-valley and rose; base notes are sandalwood, amber, musk, benzoin, vanilla and heliotrope.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 13:51 от iskra72

# 101
Продавам Алиен, ТМ, 25 от 30 мл, купуван от БЗ, хвърлила съм кутийката. След като си промених вкуса си към по-леки и цитрусови аромати, преди няколко дни установих, че ме задушава  Tired

Желаещите моля на ЛС.

# 102
Предлагам за размяна /продажба:

1. ЖОЛИ МАДАМ на Пиер Балмен- 40мл.от 50 с кутия- купуван от ягодка.
2. К на Криция -85 мл. от 100.
3. Кабошар-45 мл. от 100 тестер с капачка.
4. Ароматния елексир на Клиник-25-30мл. от 40.

АРОМАТНИЯ ЕЛЕКСИР разменен!

# 103
Предлагам:
- Le Baiser du Dragon EDT- Cartier - около 45 мл, останали от 50. Без кутийка е.
- Organza Indecense - 100 ml, тестер. Пръскано е 3-4 пъти
- Armani Mania(бялата) - 50мл. Изразходвани не повече от 3-4 мл.С кутийка
- Angel - около 93-95 мл., останали от 100.Без кутийка
- Chanel 19 EDT - 50 мл. Пръскано 2-3 пъти,с кутийка 
- Agent Provocateur - 30 ml. Пръскано 3-4 пъти. С кутийка
- Prada Tendre - 80 ml тестер. Останали около 70-72 мл

Очаквам предложения на лични
Chanel 19, Armani Mania, Angel  и Agent provocateur запазени

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 13:12 от Pelagia

# 104
  • София
От предната тема -  Нина Ричи, L'Eau du Temps, EDT 100 ml, липсват не повече от 5, купувана от Ягода.

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=cqs1232552580y.jpg

Склонна съм и да я разменя вече - свикнах с мисълта, че ще трябва да се разделяме, стига да се появи нещо интересно.

# 105
Аз предлагам Hugo Boss XX 60 ml,ползвала съм го 4-5 пати,на мен ми е сладникъв
http://parfumi.org/popup_image.php?pID=1334

# 106
  • Sofia
Разменям:

Angel Innocent 10 ml
24 Fauburg Hermes 25 ml
Eau des Merveiles Elixir 10 ml
Hypnose Lancome edp 35-40 ml
Aigner Too Feminine 55 ml

Hermes не мога да нося - твърде са специчини ароматите и ме измъчват, вместо да ме радват,
останалите 3 са ми твърде сладникави.

# 107
  • София
Продавам нов в целуфан Omnia Amethyste - 65 ml. или заменям за Black Xs For Her

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 14:09 от airamber

# 108
  • София
Подарявам Christian Lacroix Rouge   на Avon - 12 ml.  в красиво червено шишенце, пръскано е към 5-6 пъти.

Ще съм благодарна ако някой ми пусне виалче на нещо интересно, не знам какво, но това не е задължително.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 16:06 от venush

# 109
  • София
Подарявам Christian Lacroix Rouge   на Avon - 12 ml.  в красиво червено шишенце, пръскано е към 5-6 пъти.

Ще съм благодарна ако някой ми пусне виалче на нещо интересно, не знам какво, но това не е задължително.

Руж обещан.

# 110
Разменям LAncome - Miracle Forever 50мл, пръснато 1 път...
търся нещо пудрено, ванилено или медно Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 16:13 от `Lost_Angel

# 111
Разменям Алиен 28мл/30мл с боди лосион с блещукалки /10мл/-не ползван,за Лолита Лемпинска/незнам,дали така се пише фамилията Crazy/

# 112
  • при морето
Аз да побутна-LILY-Thierry Mugler още не е разменен!
25мл.,рефилабл,с кутийче,от Ягодка.
Бих го заменила за Опиум,Жасмин ноар,Клое/новото/,
Ирезистибл сеншуъл,Поем,Пойзън,Инсоленс,Нилските градини,Бирман,Прада,
за тези се сещам в момента,но обсъждам и други варианти! Hug

# 113
Продължавам да търся  L'Or на Torrente. Количеството няма значение.

# 114
  • Варна

1. Escape, СK, 40 ml / 100 ml

Благодаря  bouquet

Кингдъм- обещан!
Голд- обещан!

# 115
разменям djordani white gold за after hours или го продавам на цена за консултант ( не е отварян даже)

# 116
  • Стара Загора
Разменям:

Angel Innocent 10 ml
24 Fauburg Hermes 25 ml
Eau des Merveiles Elixir 10 ml
Hypnose Lancome edp 35-40 ml
Aigner Too Feminine 55 ml

Hermes не мога да нося - твърде са специчини ароматите и ме измъчват, вместо да ме радват,
останалите 3 са ми твърде сладникави.

Здравей Карен, интересува ме на Хермес - Eau des Merveiles Elixir 10 ml. Количеството е достатъчно да го тествам. Ако не е разменен пиши какво си търсиш за него  bouquet

# 117
Търся това

давам Jasmin noir за него.  bouquet

Давам също и Eskada into the blue edp 25 мл от 50мл.за нещо друго-неопределено.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 23:50 от tsuts

# 118
  • Sofia
Здравей Карен, интересува ме на Хермес - Eau des Merveiles Elixir 10 ml. Количеството е достатъчно да го тествам. Ако не е разменен пиши какво си търсиш за него  bouquet

Angel Innocent
Eau des Merveiles Elixir

Обещани са!

# 119
Diorissimo разменен! Peace

# 120
  • на пистата
търся ако някой може да ми предложи дапише на лични

# 121
# 122

ако те интересува, имам за размяна сходна миризна - пак моноаромат на момина сълза, но на Молинар

Muguet Perfume by Molinard

http://www.molinard.com/thumb1.php?img=article_613.jpg

95/100 мл., от Фрагранс

# 123
L`Or de Torrente edp. 45 ml. от 50ml., все още очаква своята нова собственичка Heart Eyes

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 18:33 от Tess d`Urberville

# 124
# 125
  • Варна
От името на моя приятелка, която няма тук регистрация пускам следните обяви:

Предлага:
1. Initial Boucheron- 30мл/50 мл, с кутийка, купуван от фрагранс, с кутийка, отлично състояние.
2. Too much Guеrlain 48мл/50мл, с кутийка, купуван от фрагранс, с кутийка, отлично състояние.
3. Rouge Hermes Eau Delicate 40мл/50 мл, с кутийка, купуван от Швеция, с кутийка, отлично състояние.

Търси:
1. L'Instant de Guerlain около 30 мл.
2. O Oui! Lancome 30 - 50 мл.

Предложения - на лични.

Руж е обещан!
  bouquet

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 12:35 от moonlady71

# 126
    Разменям - Eau fraiche ''Destination...Caribbean'' на Bronnley 100мл и - Ode a l'amour tendrement на Yves Rocher EDT 30ml.

Очаквам всякакви предложения! Hug

# 127
Дами, спешно търся да купя , може малко количество колкото да ми мине желанието  bouquet

# 128
  • Варна
От името на моя приятелка, която няма тук регистрация пускам следните обяви:

Предлага:
1. Initial Boucheron- 30мл/50 мл, с кутийка, купуван от фрагранс, с кутийка, отлично състояние.
2. Too much Guеrlain 48мл/50мл, с кутийка, купуван от фрагранс, с кутийка, отлично състояние.
3. Rouge Hermes Eau Delicate 40мл/50 мл, с кутийка, купуван от Швеция, с кутийка, отлично състояние.

Търси:
1. L'Instant de Guerlain около 30 мл.
2. O Oui! Lancome 30 - 50 мл.

Предложения - на лични.

Руж и Бушерон са обещани!

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 23:26 от moonlady71

# 129
Разменям Boudoir by Vivienne Westwood, 70 от 75мл, ЕДП, с кутията, от Ягодка.

Само за Coco Mademoiselle, EDP, естествено по-малко количество, НО в оригинален флакон, т.е. без отливани, преливани и т.н. истории. Вече изгорях и си скъсах нервите с един такъв случай- стига ми Stop Предложения на ЛС  Hug

Освен това си търся висулчицата на Gucci by Gucci, получих го без нея и ми е някак "гол" Mr. Green Плащам си и висулката и разходите, естествено  Peace
Обявата за Boudoir - НЕВАЛИДНА, току-що си поръчах Coco Mademoiselle, EDP  Blush , но продължавам да търся висулката на Гучи  Peace

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 09:57 от Dayany

# 130
Разменям Kingdom-Al.Mcqueen 90/100 ml edp, купуван от ягодка, с кутия
Търся си Euphoria-CK, Miracle Forever-Lancome, Very Irresistible Sensual-Givenchy, Armani code-Armani

# 131
Благодаря на mirage  bouquet за страхотния парфюм Heart Eyes

# 132
Шалимар лайт 60 от 75 мл
тестери и аз не искам

предложения на лични Grinning

още се разменя Wink

# 133
Само да припомня, че :

Продавам

- Алиен, ТМ, 25 от 30 мл, купуван от БЗ, хвърлила съм кутийката. След като си промених вкуса си към по-леки и цитрусови аромати, преди няколко дни установих, че ме задушава  Tired
- Pleasures Intense, 25 от 50 мл, купуван от парфюмерия

Желаещите моля на ЛС.