Ако ви уволнят днес

  • 4 060
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нормално е да са позитивни. Противното означава да признаем, че никъде другаде не биха ни приели. И с уволнението светът свършва.

# 16
  • Мнения: 766
Ще си потърся друга работа в съвсем друга сфера - обичам разнообразието Simple Smile
А най-първо ще звънна на мъжа да го зарадвам - сигурно ще черпи наред  Mr. Green

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ооооо първо ще се наспя- ще спя по 15 часа седмица поне!  Grinning

Поле...после ще си потърся друга работа.

# 18
  • Мнения: 2 613
В първия момент ще ми стане страшно обидно и мъчно,после ще премисля новата ситуация и ще започна да си търся друга работа.

# 19
  • Мнения: 958
ами ще звънна на мъжът ми, той ще ме успокои, и след това ще ида някъде на почивка, с детето само, щото мъжът ми трябва все пак да изкарва пари, а аз имам нужда да преодолея, уволнението  Whistling
Иначе, няма как да стане на този етап, но ако някой ден стане, ще го преживея, къде къде, по-лоши неща се случват в този живот, света не свършва с това, че си си загубил работата. Ще си намеря нова, и определено ще е по-добра, защото в тази, в която са ме уволнили, просто не са ме заслужавали.  Twisted Evil

# 20
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
От кога си мечтая  Crazy
Ще почивам,много ще почивам-560 дни по закон  Party
Мечтиииииииии.............

# 21
  • Мнения: 181
Ще хапна, ще пийна, ще се наспя и на другия ден ще започна да си търся нова работа.

# 22
  • Мнения: 18
Ще ми бъде страшно обидно  Rolling Eyes
След това ще изпитам облекчение ...  Party Party Party

# 23
  • Мнения: 24
...ще ми направят страхотна услуга!

# 24
  • Мнения: 5 468
Ще си търся нова работа.
И ще ми е много мъчно за тази.

# 25
  • Мнения: 3 634
Веднъж са ме уволнявали неправомерно и си понесоха последствията. Втори път ме съкратиха защото отказах да напусна въпреки, че се постараха да ми вгорчат живота. И в двата случая първо се обадих на адвокат и след като по година живях от обезщетения "възнаградих" и двете фирми с данъчни ревизии.

Какво ли бих направила, ако ме уволнят днес?!  Mr. Green

# 26
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Може и услуга да ми направят. Това ще е повод след някой и друг ден да се разтърся за по добре платена работа.
Peace Peace Peace Peace

# 27
  • Мнения: 943
май няма да съм много отчаяна  Embarassed

# 28
  • Мнения: 123
Веднъж са ме уволнявали неправомерно и си понесоха последствията. Втори път ме съкратиха защото отказах да напусна въпреки, че се постараха да ми вгорчат живота. И в двата случая първо се обадих на адвокат и след като по година живях от обезщетения "възнаградих" и двете фирми с данъчни ревизии.

Какво ли бих направила, ако ме уволнят днес?!  Mr. Green
Все едно разказваш моята история.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 011
Ще си купя огромен шоколад и ще го изям бавно и с кеф.
Ще ми е мъчно за част от колегите. Ще си почина седмица-две и ще си намеря нова работа.

Общи условия

Активация на акаунт