Не мога да спя след среща със свеки?!

  • 4 784
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 156
 Колкото по-малко и обръщаш внимание, толкова по-добре ще бъдеш.

# 31
  • Мнения: 575
Аз бих й казала всичко, което ме дразни. Че защо да мълчиш, да не е тя по-важна?

# 32
  • Мнения: 2 556
Да кажеш на 60 годишна жена, че се дразниш от съветите й, които в крайна сметка са съвсем нормални - примерно да гладиш и да готвиш Thinking Даваш й повод да се обиди за вечни времена и на всичко отгоре ще искаш да ти гледа детето....

# 33
  • Мнения: 6 461

Много ме дразни таз жена бе хора, каквото и да кажа, тя все ме опонира, все ме поучава как да гледам детето, дома, мъжа и то така:
Ще гладиш, ще гладиш!
Ще му готвиш!
Да свиква с шум!
Ще го учИМ!
Ще направИМ!
Ти няма така да правиш!

И това все е от добро чувство, та да не и направя забележка #2gunfire

Все премълчавам да не я обидя, защото се страхувам,
Mr. Green
Ама твоята свекърва е майтапчийка.
....мЪлчи ,мЪлчи ....че ако си изпуснеш нервите ....ще стане бойно поле Laughing

# 34
  • Мнения: 379
Аз бих й казала всичко, което ме дразни. Че защо да мълчиш, да не е тя по-важна?
аз мога да отговоря защо аз не й казвам това което мисля - от уважение към годините й. родителите ми са ме възпитавали да се държа възпитано с по-възрастните хора. учили са ме също и когато някой не ми харесва просто да не общувам с него, но в случая със свекървата това е невъзможно - заради мъжа ми. а идея си нямате как ми се е искало да имаме отношения при които в събота или неделя я каним на обяд или следобедно кафе и си общуваме като нормални хора... е първата част от желанието ми се е случвала /канили сме я и е идвала/, но втората е невъзможна...

# 35
  • Мнения: 3 294
Проблема ти може да се реши ,като ограничите срещите и като си наемете бавачка  Peace

# 36
  • Мнения: 575
Никой не ти казва да се държиш невъзпитано. Но все пак, ако идва в твоя дом можеш да поставиш ясни граници, както ти не й казваш дали да глади или готви, така и тя няма право да ти се бърка в семейството.
Аз не бих си мълчала. Особено, ако това е за сметка на моето спокойствие. Тя не е по-важна.

# 37
  • Мнения: 1 897
В началото и а зсе дразнех и вечер дълго не можех да заспя. Знам какво е - премисляш всичко, което е направила и казала през деня и хем се дразниш, хем от "добро възпитание"(за да не я обидиш) не смееш да и направиш забележка.
В последствие започнах да ползвам тактиката на милинка и вече имам много здрав и спокоен сън. Mr. Green

П.П. Никога не сме живели заедно.

# 38
  • Мнения: 6 713
Оооо, и аз имам такива моменти!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Никакво виждане и това е! Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 473
Аз две години премълчавах всичко и все не казвах нищо, за да не я обидя, но накрая така жестоко ми писна, че й заформих един огромен скандал и й казах всичко в очите в прав текст. Бях директна, но не я обидих с епитети, просто й обясних какво ме вбесява и дразни в нейния безспирен поток от думи.  Изобщо не се виждаме вече и се чувствам пак много добре!

# 40
  • Мнения: 379
Аз две години премълчавах всичко и все не казвах нищо, за да не я обидя, но накрая така жестоко ми писна, че й заформих един огромен скандал и й казах всичко в очите в прав текст. Бях директна, но не я обидих с епитети, просто й обясних какво ме вбесява и дразни в нейния безспирен поток от думи.  Изобщо не се виждаме вече и се чувствам пак много добре!
аз не й го казах, когато се карахме, а когато се сдобрявахме с идеята, че тогава си говорим спокойно и ще ме чуе и разбере. е не разбра...

# 41
Моя съвет е-изобщо не дей да и млчиш!Така става много по-лошо.Има два начина да си кажеш свойто и да я поставиш на мястото й!Единя е тихичко-всеки път докато не вдяне за какво иде реч,а другия е когато един ден избухеш.И двата момента ще са правилни,защото ще са породени от търпението което си демонстрирала достатъчно време.Моята свекървичка я тръпях до определено време докато не почнах да прилагам метода-право куме в очите!Сега си знае-по добре да мремълчи отколкото да каже някоя простотия!Аз съм майката на детето на сина й-аз преценявам кое е най добро за него,както и за семейството ми!Не се притеснявай!Твърде е кратък и труден живота,че да робуваш на разни кукуфели!

# 42
  • Мнения: 3 394
аз пък не съм от тези, които си мълчат Wink
Като не ми харесва нещо си го казвам дори и по заобиколния начин.

# 43
  • Мнения: 707
Щом нищо не казваш, значи си съгласна с казаното от нея. Защо премълчаваш, мислейки че правиш "жертви" в името на добрите ви отношения, а тук се жалваш? Кажи на жената с какво не си съгласна. В някои отношения може и да има право  Mr. Green.

# 44
  • Мнения: 1 341
София, не обръщай внимание на Мадам Х. Тя е от отбора на свекървите Mr. Green 

Абсолютно, да. И някои снахички ми приличат на пубери. Или по-скоро на 2годишния пубертет. Всичко им е накриво. Няма, не искам, мразя те. И любимият емотикон  #2gunfire
Абсолютно подкрепям Мадам Х!
Не съм свекърва и за сега не се очертава да бъда. Но някои снахи освен, че са неблагодарни, ами се вкарват в някакви собствени филми! Crazy ooooh! Като не искаш да си изнервена, а да спиш спокойно се обърни към услугите на детегледачка, другият вариант е да си го пуснаш през ушите и да не ти пука, София 13. Peace

Общи условия

Активация на акаунт