държите ли плюшени играчки в стаята на детето?

  • 6 100
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 900
Да!малки,средни,големи и огромни,всичките са в стаята му Laughing
и нашите също

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не, децата ми почти нямат плюшени играчки.За отрицателно време събират много прах, не ги харесвам.Имат достатъчно други любими и хубави играчки.

# 17
  • Мнения: 1 558
Да и повечето са на леглото му Peace

# 18
  • Мнения: 242
Да,има много по леглото ooooh!

# 19
  • Мнения: 764
Държа ги и досега не съм ги прала. Той рядко играе с тях. Не ги пера засега, защото те събират по-малко прах от библиотеката в неговата стая, която почистваме веднъж годишно.

# 20
  • Мнения: 2 334
Аз съм много против плюшените играчки и дори не давам на дъщеря ми да играе с тях(имаме подарени около 4-5) Naughty

# 21
  • Мнения: 117
Не само,че са в стаята,а и спи с тях newsm03

# 22
  • Мнения: 2 609
Като беше бебе, не, защото не проявяваше интерес към тях- играеше с гумени. Сега има няколко на леглото, който тупам през 3-4 дни.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 235
Не, не държа плюшени играчки в стаята, в която спи малката.

# 24
  • Мнения: 4 406
не, нямаме играчки в нейната стая. в стаята на баткото са

# 25
  • Мнения: 1 305
Хора, спрете да се занасяте!  ooooh!
Детските играчки да не са токсични отпадъци, бре!
И децата не са нито от захар, нито от стъкло.
За тяхното развитие е съществено важно да изградят имунитет.
А имунитет не се изгражда в стерилна среда.

# 26
  • Мнения: 14 133
Права е Dame!!!  Peace
И в Сашовата стая винаги е имало плюшени играчки. В първите му месеци стояха по-скоро за красота. Никога не съм си припадала по честото им пране. 

# 27
  • Мнения: 511
Мястото на детските играчки е в детската стая(когато има такава) PeaceДъщеря ми ги разнася из цялата къща, но вечер ги прибираме в нейната стая.

# 28
  • Мнения: 7 821
Разбира се, къде другаде да ги държа  Rolling Eyes , в кухнята?
Направо прекалявате в желанието си да пазите децата си, сега и от прах  #Crazy . Тупате, перете и толкова  ooooh! ...

# 29
  • Мнения: 2 960
Когато започна да ги "забелязва" и да са му интересни започнахме да му "обзавеждаме"стаята с тях.А иначе имаме много плюшени красоти в стаята на каката-тя им е фен от малка.

Общи условия

Активация на акаунт