Размяна на съпруги

  • 5 009
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 091
Каква интересна тема!  Laughing
Ноя, ти хубаво искаш да се разменяме, ама да ти кажа, че голяма бела ще си вземеш  Laughing Моят мъж така съм го разглезила, че лесно в моите обувки няма да влезеш  Laughing

# 61
  • Мнения: 3 461
Ноя, ти хубаво искаш да се разменяме, ама да ти кажа, че голяма бела ще си вземеш  Laughing Моят мъж така съм го разглезила, че лесно в моите обувки няма да влезеш  Laughing

Сакън, не съм си го и помислила. Laughing Веднага се поправих, че искам само на теб да дойда на гости, на дегустации и обмяна(само на твоя) опит. Grinning

# 62
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ихааа, голям купон тука Party Party Party...а а3 се чудя 3ащо  никой не шета и3 седмичната Grinning....

такаааа, чакай да си помисля  Thinking....

който иска да 3аповяда  Whistling- предлагат се двама ра3бойници ooooh!, един главатар  Hug( малко е болничьк в момента, но вече се оправя Peace), апартамент, кола + колело.... няма дом. любимци с и3кл. на гореи3броените Joy, много шоколад, прилични намаления и ски в Швейцарските Алпи.....

а3 искам само 2 седмици спокойствие, нямам претенции кьде.....( май много искам  hahaha Joy )

някой желаещ  newsm78 Joy

# 63
  • Мнения: 1 545
Аз пък никъде не изкам да ходя, но две седмици сама в къщи би ми дошло добре...... Тъй че някой не иска ли да му изпратя 2 броя малки мъже и 1 брой голям мъж, барабар с майка ми (мноооого добре готви, и тя и мъжо)????? Joy

# 64
  • Мнения: 7 914
И да я пипне, няма да се разбере, защото Звезди кара 10-месечни бременности  hahaha, все ще замаже положението.  Laughing
да бре да, хич няма и да замазвам-  веднага пускам една тема bowuu

# 65
  • Мнения: 3 611
ихааа, голям купон тука Party Party Party...а а3 се чудя 3ащо  никой не шета и3 седмичната Grinning....

такаааа, чакай да си помисля  Thinking....

който иска да 3аповяда  Whistling- предлагат се двама ра3бойници ooooh!, един главатар  Hug( малко е болничьк в момента, но вече се оправя Peace), апартамент, кола + колело.... няма дом. любимци с и3кл. на гореи3броените Joy, много шоколад, прилични намаления и ски в Швейцарските Алпи.....

а3 искам само 2 седмици спокойствие, нямам претенции кьде.....( май много искам  hahaha Joy )

някой желаещ  newsm78 Joy


Заповядай при мен.  Hug
Такова голямо спокойствие е, че чак да ти доскучее.  Crazy
Предлагам един брой дете, ама то е целодневно на училище, а когато не е пише домашни до откат - я по немски, я по български... при това самичко - няма да се налага да му висиш над главата...  Wink

Кажи кога да стягам куфарите, офертата с мнoгoто шоколад и изразходването на калории по пистите много ми допадна  Party

# 66
  • Мнения: 3 611
Аз пък никъде не изкам да ходя, но две седмици сама в къщи би ми дошло добре...... Тъй че някой не иска ли да му изпратя 2 броя малки мъже и 1 брой голям мъж, барабар с майка ми (мноооого добре готви, и тя и мъжо)????? Joy

А поотделно пращаш ли ги? Знаеш ли каква фенка съм на българските манджи  Wink

# 67
  • Мнения: 3 371
Аз пък никъде не изкам да ходя, но две седмици сама в къщи би ми дошло добре...... Тъй че някой не иска ли да му изпратя 2 броя малки мъже и 1 брой голям мъж, барабар с майка ми (мноооого добре готви, и тя и мъжо)????? Joy

А поотделно пращаш ли ги? Знаеш ли каква фенка съм на българските манджи  Wink
ароузка, ако ги шерва поотделно, айде с теб комбина, а? аз ще взема мъжото/италианец, все пак  Twisted Evil/, ти вземи майката - да ти готви  Mr. Green .

# 68
  • Мнения: 3 521
да разбирам ли,че няма желаещи за лондон newsm78 Mr. Green Mr. Green

Пу първа жичка за водичка!

Въпреки, че амей с шоколада не е хич за изпускане Thinking

Размяна на съпруЗи, а? Ще ви се!!!
А и темата вече вървя в Клюкарника - за изпусналите влака, сори! Mr. Green

# 69
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Заповядай при мен.  Hug
Такова голямо спокойствие е, че чак да ти доскучее.  Crazy
Предлагам един брой дете, ама то е целодневно на училище, а когато не е пише домашни до откат - я по немски, я по български... при това самичко - няма да се налага да му висиш над главата...  Wink

Кажи кога да стягам куфарите, офертата с мнoгoто шоколад и изразходването на калории по пистите много ми допадна  Party

arrows-ич Hug, стягай веднага и идвай  Hug Heart Eyes....а а3 кога да сьм готова  Whistling Hug Heart Eyes, точно това ми тряба  Peace

# 70
  • Мнения: 7 091
Сакън, не съм си го и помислила. Laughing Веднага се поправих, че искам само на теб да дойда на гости, на дегустации и обмяна(само на твоя) опит. Grinning

Ти знаеш, че когато и да дойдеш си добре дошла  Heart Eyes  bouquet

# 71
  • Italia
  • Мнения: 4 492
не е красив като другите две ,но работа създава и пове4е от тях.  Mr. Green

`ади сега, не бил хубав макдироков! нали сме го виждали на снимки, хич не е за изхвърляне момчето...

аз се сменям без да се замислям с всеки, който изяви желание, има по-малко от три деца и няма куче. топло, студено, грозни, красиви, с ток, без ток, със секс, без секс, хич не ме вълнува. само да поживея, макар и за кратко, на по-ниско ниво детски шум, по-малко шофиране до детски мероприятия, по-малко готвене и по-малко кучешки лай и да се сдобия с малко повече сън Tired...

АдаШке, стискаме ли ръце ? За мен сделката е ОК. bowuu Заповядай у нас. Ку4ета нямам ( за сега  Twisted Evil ), Ди Роков сутрин излиза,ве4ер късно се прибира и 4есто ходи в командировки.  Mr. Green Голямата Щерка от 9 до 16 е на градина та Ще ти остане само с малката да се справяШ , но тя пък е лесно за гледане дете. На мен винаги ми е било мерак за три деца , ку4е, в Хамериката не съм стъпвала пък ми се идва а и имената ни еднакви,тъкмо мъжката половина Ще бъде улеснена.  Wink

# 72
  • Мнения: 3 611
Аз пък никъде не изкам да ходя, но две седмици сама в къщи би ми дошло добре...... Тъй че някой не иска ли да му изпратя 2 броя малки мъже и 1 брой голям мъж, барабар с майка ми (мноооого добре готви, и тя и мъжо)????? Joy

А поотделно пращаш ли ги? Знаеш ли каква фенка съм на българските манджи  Wink
ароузка, ако ги шерва поотделно, айде с теб комбина, а? аз ще взема мъжото/италианец, все пак  Twisted Evil/, ти вземи майката - да ти готви  Mr. Green .

Aааа Палмирка, няма да се разберем. Naughty
 Аз мъжот й визирах, ти ме пращаш при майката. Срама нямаш ли, на?   Shocked

# 73
  • Мнения: 1 545
Аз пък никъде не изкам да ходя, но две седмици сама в къщи би ми дошло добре...... Тъй че някой не иска ли да му изпратя 2 броя малки мъже и 1 брой голям мъж, барабар с майка ми (мноооого добре готви, и тя и мъжо)????? Joy

А поотделно пращаш ли ги? Знаеш ли каква фенка съм на българските манджи  Wink
ароузка, ако ги шерва поотделно, айде с теб комбина, а? аз ще взема мъжото/италианец, все пак  Twisted Evil/, ти вземи майката - да ти готви  Mr. Green .

Aааа Палмирка, няма да се разберем. Naughty
 Аз мъжот й визирах, ти ме пращаш при майката. Срама нямаш ли, на?   Shocked

Споко бе, има за всички! Ароуз, мъжо готви супер, ама италиански манджи. Мама е по българските. Тъй че или избирай каква кухня ти се яде, или ти взимай в комплект. Само не разбрах децата кой ще ги взима?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт