4-та тема за фотокниги

  • 27 469
  • 540
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Мисля че е от извесно време е време за нова тема, така че ето я Laughing





Check out codes:
(въвеждат се при поръчк … 72;та)

PBS699 – 20 страници книга 8х8 твърди корици за $6.99 и безплатен шипинг
99DOGTAG – плочка със снимка от една страна $0.99, от двете страни $1.99

Credit&Discount codes:
виж тук

FIVE8X10AT099 - 5 фри 8 x10 снимки и $0.99 шипинг
FREE5XPBS за 5 фри книжки от 20 стр. 8х8, шипинг $7.99
FREE4XPUZZLES 4 безплатни пъзела (2 четириъгълни и 2 сърца)
FREE20ORNAMENTS 20 безплатни орнамента за елха по 4ри от всеки вид
30SCRAPBOOKPAGES 30 скрапбукинг страници

Кодове за кравичката за 30 стр книжка на Кравичката, с цена $11,99. безплатен шипинг и 50 % намаление за всяка следваща книжка.

ZPQ914Y   Mar/10/2009
ZCD6T82   Mar/10/2009
ZM9782U   Mar/10/2009
Z1R2L3T   Mar/10/2009
Z9PT5AK   Mar/10/2009
ZGBHT4S   Mar/10/2009
ZFWAN2M   Mar/10/2009
ZBQX33V   Mar/10/2009
ZRD5UBS   Mar/10/2009
ZN12ANC   Mar/10/2009
от paloma_x

Ако някой иска да даде своите кодове, да пише в темата и ще ги добавя

3 безплатни … 03;та

Ако ви трябват кодове за нещо специално от кравичката (ключодържатели, орнаменти, часовници и др.) пишете в темата и някой ще ви услужи



трите кода за безплатни книги (всички формати, твърди или меки корици до 120 страници!):

INTLSORRYJ9 - до края на Януари
MAKEUPJ9 - до края на Януари с фри шипинг до щатите
IBEXPQ109 - до края на юни

купони за намаления валидни до 30 Юни, 2009
20% оф - 2TWTYP
30% оф - MISSTHRTY2

доставката е 14.99 до България!
и инструкци& … 80;те как да си направите книжка в Инкубук

20% оф календар - JANCAL20 валиден до 31 Януари


ВАЖНО!

в Control Panel, Regional and Language options трябва да са нагласени на United States за да работи!

За книгите на Инкубук, както и другите, не забравяйте да оставяте достатъчно свободно място(1-2.5 см!) по краищата и по вътрешната страна на страницата! Фотошопските файлове трябва да са с размерите посочени за книгата и 300dpi. Готовия файл може да е JPG или PNG формат, но ако използвате PNG, прозрачните чати ще излезнат черни в Инкубук и бели в Артскау!!

Малкият квадрат 8.5х8.5 инча в Инкубук е само с меки корици!

Ако не можете да се справите с фотошопа, горещо препоръчвам Фото Фюжън


Преди да поръчате нещо, проверете RetailMeNot.com или Google за купони Peace


Само за щатите:

MyCanvas.com
winkflash.com
MYFREEBOOK – безплатна книга до 20 стр.
Picaboo.com
1PFMDB-WE – free medium size book
MyPublisher.com

Други сайтове за картички и календари
Vistaprint.com
shabbymissjenndesigns.com


Непроверени сайтове:
Albelli.com - 24-страници 7.75 x 5.75 инча, ландскейп
код: momspaceab81
albelli.com , казват, че не пращат до Европа, и препоръчват да се използват европейските им страници - на немски и нидерландски (www.albelli.nl and www.albelli.de)
smilebooks.com
smilebox.com - оттам не може да се поръчва. правиш си картинките и сам си ги печаташ, или запазваш като снимка


Готови фотошопски рамки:
QuickPages
Отстрани в менюто има и много други елементи, но конкретно рамките се водят QuickPages  Като цъкнеш на желаната рамка ти отваря страница, на която трябва да натиснеш "Download freebie from designer's website". Този линк те препраща където трябва






Специални благодарности ^Ekaterina^ и Ralfieta - за труда да систематизира информацията по темата. Също искам да благодаря на всички които пишат в тази тема, пускат нови кодове и я поддържат на първа страница! bouquet  bouquet  bouquet

Приятнo книгоправене!


Празнична  … 7;ма!

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 00:49 от Гаргамелчо

# 1
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Така, засега само ще се запиша...

# 2
  • Мнения: 917
не съм чела другите теми но искам да попитам,
някой правил ли е сватбен албум? и от кой сайт?
и ако може снимки  Blush

# 3
  • Мнения: 4
гаргамелчо децата са 18 в групата ... не съм поръчвала от кравичката досега ... но преди малко пробвах ...или незнам как става или нещо бъркам излезе ми че 18 книжки са 395 долара ....ако някоя от вас може да ме упъти как да направя кода и къде да го сложа ...пробвах с празни страници ... изнервих се ..сега пак ще опитам... #Crazy

# 4
  • Мнения: 324
И аз се запалих по фотокнижките и се хванах да правя първата.   Grinning
Благодаря ви за вдъхновението!   bouquet
Записвам се да следя темата, а и да задам един въпрос.
Чудя се дали е по-скоро за фотошопската или за фотографската тема, но понеже не знам къде да го задам, а и в момента касае изработването на книжката, затова ще питам тук.   Mr. Green
До скоро снимах с цифров Canon PowerShot A520, а от месец насам с Canon EOS 450D.
Почти винаги снимам на максималната резолюция, която позволява апарата.
Като си отворя снимка във Фотошоп обаче и погледна размерите, на тези снимани с PowerShot-а ми показва резолюция 180 ppi, а на тези с 450D - 72 ppi.  newsm78
Явно нещо ми убягва, но защо снимки с по-голям размер ми показва, че са с по-малка резолюция? 
И ако я променя /примерно чрез Image size-Auto-Best мога да я увелича/, това ще влоши ли качеството на снимката?
Мисълта ми е, че тези снимани с Canon PowerShot, като ги копирам върху документ с резолюция 300 ppi, са много малки и не мога да ги разтегна на цяла страница. А като им променя резолюцията, тогава става. Но пък не искам после, отпечатани на хартия да са много шумни   Blush

# 5
  • Мнения: 919
danisav, може аз да съм в гршка за кода. Пусни тема във форума на кравичката и помоли там за кодове за 20 стр.. сигурна съм че ще се отзоват доста хора, но добре е да ти е готова книгата защото често пусканите кодове изтичат скоро

Г-жа Шуши, имаше като че ли една книга със сватба, препоръчвам ти 11х11 инча дебели корици в Инкубук, избери лейаут уединг ако няма да си ги правиш на фотошоп Peace Виж кодовете в първия пост Peace

арабела, 180 не е чак толкова зле, за 8х8 няма и да усетиш че са по малки, за 11х11 не съм сигурна, нои там мисля ще са ок

# 6
  • Мнения: 917
Г-жа Шуши, имаше като че ли една книга със сватба, препоръчвам ти 11х11 инча дебели корици в Инкубук, избери леъаут веддинг ако няма да си ги правиш на фотошоп Peace Виж кодивете в първия пост Peace
мерси за отговора  Hug
надявам се да прочета миналите теми в неделя  Crazy

# 7
  • Мнения: 684
Момичетааа направо ме разбихте...Не се бях замислила колко е 11X11 инча, но съм убедена че съм чекнала това като размер както и всички файлове с ами в този размер....незнам как е станало, няма ли начин да погледна какъв размер е зададена?
Много ме е яд, но незнам какточно е станало #Cussing out
Аз в понеделник ще си взема картата Виза Електрон и ще си поръчвам на воляяяя Hug

# 8
  • Мнения: 2 818
Най-накрая започнах да правя книга... събрах снимки от две години, засега съм обработила само първата година... но май трябва да си дам малко зор, че не се знае после колко време ще ги качвам.
Искам да попитам тези кодове:

трите кода за безплатни книги:
INTLSORRYJ9 - до края на Януари
MAKEUPJ9 - до края на Януари с фри шипинг до щатите
IBEXPQ109 - до края на юни

за какъв размер и брой страници (120?),меки/твърди корици са? Мога ли да използвам два кода? Мога ли да поръчам няколко копия, като например едно да пътува до бг, а две до щатите?

Извинявам се, ако сте коментирали въпроса Blush

# 9
  • Мнения: 6 871
Записвам се и да ви чета Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 185
Мактуб- можеш да поръчваш до 120 страници, каквато корица си избереш. Можеш да ползваш по 1 код на акаунт...тоест всеки от кодовете можеш да го използваш от твоя акаунт, но не можеш да повтаряш код. Някои момичета си правят по няколко акаунти и нямат проблеми да плащат с една карта и да поръчват за 1 адрес ( аз имам 2 акаунта на различни мейли )

Аз трябва да довърша 2 книжки в Инку-то до края на месеца  Crazy не знам как ще стане  Rolling Eyes

г-жо Шуши в момента правя един сватбен албум- и аз ти препоръчвам 11х11 на Инку  Peace

# 11
  • Мнения: 2 818
Много благодаря, Clairette!
Сигурно ще трябва тогава пак да качвам книгата наново от другия акаунт?

# 12
  • Мнения: 2 185
Не, не трябва Grinning Имаш едно бутонче Инвайт- от там си каниш другия акаунт и поръчваш книгата  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 818
Ооо, чудничко тогава! Мерси Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 665
И аз сред вас! Чакам си снимките от кравичката  Rolling Eyes !

Общи условия

Активация на акаунт