добре бе, какви са тези хора, как се променят нещата

  • 6 726
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Stealflame колкото и жалко да звучи е така. Лубовта е до време после остават общите интереси и разбирателство, а ако ги няма почват кавгите и обвиненията.

# 31
  • Мнения: 1 226
На мен не ми изневеряват, но почти постоянно съм обиждана и обвинявана за нещо. Само за световната криза още не съм. Иска ми се, да нагазя в дълбокото, но ме е страх. Магаренце възхищавам ти се за това, че си го направила. Мен ме е страх. Колкото повече мисля, толкова повече се обърквам. А това ме смачква допълнително. Имайте хубав ден момичета. Въпреки всичко  Hug

# 32
  • Мнения: 639
На мен не ми изневеряват, но почти постоянно съм обиждана и обвинявана за нещо. Само за световната криза още не съм. Иска ми се, да нагазя в дълбокото, но ме е страх. Магаренце възхищавам ти се за това, че си го направила. Мен ме е страх. Колкото повече мисля, толкова повече се обърквам. А това ме смачква допълнително. Имайте хубав ден момичета. Въпреки всичко  Hug
Аз си мислех,че за войната в Ирак причината съм аз,но за световната криза,направо съм сигурна,че вината е изцяло моя. Joy
Казваш,че не ти изневерява,а къде спи? При майка си ли?
И моя разправяше,че ходи с приятели по кръчми и после продължавали в дом.обстановка и да не кара пил оставал там да спи.
То вярно,че новата му любов, по-скоро на мъж прилича,та имаше разни имена-Жоро,Данчо,Васко,Митко........Не,че съм му повярвала.
По едно време се замислих да не е обърнал резбата. newsm78
Приятен ден ти желая и дано нещата се оправят!

# 33
  • Мнения: 1 226
Десита все още живеем заедно. Прибира се през повечето време, но винаги късно.  Понякога остава да спи в София. Сега за уйкенда си събра багажа и замина да починел от мен. Аз така си мисля, че не ми изневерява. Но то е без значение. Няма грам уважение към мен. Чак почнах да свиквам с грубото му отношение, но това не може да продължава така, заради малката. Не искам да остава с впечатлението, че е нормално мъжете да те обиждат и да се прибират в къщи когато си искат, без обяснения.  Stop

# 34
  • София
  • Мнения: 3 648
Момичета Hug
Останалото на лични!

# 35
  • Мнения: 639
stelllla, дано не съм ти вкарала допълнителни съмнения.
Опитай се да поговориш с него,не го обвинявай, не му натяквай. Трябва двамата да откриете проблема и да го решите.
От това,което пишеш,разбирам че той бяга,не му се занимава един вид.

# 36
  • Мнения: 1 226
Десита да точно така е. Вече 3ти месец ме разиграва и не намира време да обсъдим развод или оправяне на отношенията с взаимен компромис. Не искал да се променя. Аз да правя каквото искам.Има и проблеми в бизнеса, но то кой няма вече. Като си разбие семейството, едва ли ще стане щастлив. Но отказва да говорим и това е.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 648
Подозирам, че на мъж ти просто му е харесало да есвободен и не иска да се откаже от свободата. Просто в едни момент се сещат, че им се живее и не са поживяли.

# 38
  • Мнения: 1 226
Вени ами той ми го каза в прав текст, че си иска свободата, но в същото време не може да си представи, че когато му скимне да се прибере, аз и бебс няма да сме тук. А така няма как да стане. Има кусмет, че в момента кризата ме плаши, иначе щеше са е на 100 % свободен.

# 39
  • Мнения: 3
Stellla, права си един ден като се прибере и като види, че те няма тогава ще те търси всичките са такива като видат зора и стават най-милите ама след известно време пак така.

# 40
  • Мнения: 1 226
bibata така е. Но днес четох, че се очаква кризата да продължи до 20012та. Малко грозно звучи, но май реших да изчакам до тогава. Тъкмо малката ще е на 4 годинки вече. А до тогава имам покрив над главата си. Детето ми е осигурено, ще изтърпя заради нея емоционалната самота. То още малко май, и ще спре да ми пука. При всички случаи, някой друг ще съжалява после.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 648
Стела, тъй като тук ме четат, ако искаш ми пиши на лични или най-добре на имейлите, които да си разменим на лични. Иначе моята история я има някъде назад в темата "Изневери ми, но остана в къщи....", ако искаш да се запознаеш.

# 42
  • Мнения: 3
Stellla, ти си знаеш най-добре какво е добро за теб и малката. Дано само да спре да ти пука и да се чувстваш добре. Пожелавам ти късмет. newsm10

# 43
Вече съм забравил от кога си задавам този въпрос и все по - рядко си го задавам. Винаги съм смятал жените за "пазители на семейството" - поне майка ми беше такава, пък в един момент представите ми се разбиха на пух и прах. Все по-често си отговарям на този въпрос с думите :"женска му работа'

# 44
  • Мнения: 1 226
А защо не "мъжка му работа" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт