Въпрос към майките от София

  • 2 475
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 883
Ако ще е голам магазин, задължително трябва да е с голям паркинг  Peace
Ако е на околовръстното, зависи къде точно. Ако е близо до спирка  Peace или минава маршрутка  Wink
Много са удобни магазините на Околовръстното, като са един до друг..като Комо, технополис.....
А на мен ще ми е най-удобно до Драгалевци  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 523
Аз мисля че е по-добре да е на околовръсното, даже в отсечката между драгалевци и симеоновско. Ако може да е близо до Айко ще е много сполучливо. А и мястото е много стратегическо, близо е на хората от Драгалевци, от Симеоново, от Витоша и доста други нови и скъпи квартали.

Те тия от Симеоново и Драгалевци български дрешки рядко купуват.
Според мен такъв магазин трябва да е в широк център, на равно разстояние от големите ЖК като Младост и Люлин. Щото да тръгнеш за Джъмбо от Младост  /примерно/ си е приключение.

# 17
  • Мнения: 3 993
В центъра магазини - колкото щеш...на околовръсното трябва задължително с кола....
аз бих предпочела по кварталите да има такива...ей джъмбо е мн удобен за хората живеещи там....
Не е вярно, че в центъра има магазини колкото щеш! Тъкмо обратното. Аз живея в центъра до ЦУМ и Халите и категорично заявявам, че няма такива магазини. Например, в момента няма нито един магазин за детски храни във въпросния център.  Close Писна ми да ходим на майната си за да напазаруваме елементарни неща за детето (храни, биберони, памперси и т.н.), за което губим по половин ден и повече.  Mr. Green
Магазините за бебешки дрехи са Premaman и Mothercare, които за съжаление често прекаляват с цените (даже на намаления). На Пиротска има няколко смешни магазинчета за детски дрехи/играчки, които са тип "квартални". Стоките в тях са ниско качество. Магазините по Витошка и Солунска ги знаете всички, те са по-скоро бутици. Какво още има: Crazy Kids (дрехи) - под всякаква критика, Марсел (играчки) -  продават по-скъпо от Джъмбо и другите големи магазини за играчки.
Извода е, че в центъра има крещяща нужда от голям магазин, събрал на едно място всички възможни детски стоки. Друг е въпроса на каква цена е постижимо това. Подкрепям предложенията за широк център с две ръце. Някой по-назад беше казал, че по бул. Тодор Александров има много големи терени, вярно е. Peace

# 18
  • Мнения: 2 523
В центъра магазини - колкото щеш...на околовръсното трябва задължително с кола....
аз бих предпочела по кварталите да има такива...ей джъмбо е мн удобен за хората живеещи там....
Не е вярно, че в центъра има магазини колкото щеш! Тъкмо обратното. Аз живея в центъра до ЦУМ и Халите и категорично заявявам, че няма такива магазини. Например, в момента няма нито един магазин за детски храни във въпросния център.  Close Писна ми да ходим на майната си за да напазаруваме елементарни неща за детето (храни, биберони, памперси и т.н.), за което губим по половин ден и повече.  Mr. Green
Магазините за бебешки дрехи са Premaman и Mothercare, които за съжаление често прекаляват с цените (даже на намаления). На Пиротска има няколко смешни магазинчета за детски дрехи/играчки, които са тип "квартални". Стоките в тях са ниско качество. Магазините по Витошка и Солунска ги знаете всички, те са по-скоро бутици. Какво още има: Crazy Kids (дрехи) - под всякаква критика, Марсел (играчки) -  продават по-скъпо от Джъмбо и другите големи магазини за играчки.
Извода е, че в центъра има крещяща нужда от голям магазин, събрал на едно място всички възможни детски стоки. Друг е въпроса на каква цена е постижимо това. Подкрепям предложенията за широк център с две ръце. Някой по-назад беше казал, че по бул. Тодор Александров има много големи терени, вярно е. Peace

Добро маркетингово обобщение  Peace. Бих добавила и ЦУМ с безумните цени на Адидас, Найк  и тем подобни "марки".

# 19
  • Мнения: 718
Подкрепям за голям магазин в центъра, в повечето квартали има такива. В центъра за да купиш всичко необходимо, се налага доста обикаляне.

# 20
  • Мнения: 678
Аз пък съм за Околовръстен път. Живея близо до София, но не и в нея. Съответно, когато пазарувам за децата го правя с колата - просто ми е невъзможно иначе да пренеса покупките. Логично най-удобно ще ми е на Околовръстното, където да има паркинг. Предполагам, че на това мнение ще са и много други майки живеещи около София.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Благодаря на всички за отговорите!!!Анкетата продължава.Вашите мнения са ни много полезни.  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 48
Аз нямам предпочитания къде точно ще се намира даден магазин. Стига да има паркинг и добър сайт с посочени цени - ходя и на другия край на София.
Това за сайта е много важно според мен. Бих искала магазина да е в центъра, защото тук има само разни гаражчета забутани и с доста скъпи неща в тях.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз мисля че е по-добре да е на околовръсното, даже в отсечката между драгалевци и симеоновско. Ако може да е близо до Айко ще е много сполучливо. А и мястото е много стратегическо, близо е на хората от Драгалевци, от Симеоново, от Витоша и доста други нови и скъпи квартали.
Много често местонахождението определя цените! Naughty Crossing Arms Тези от Драгалевци, Симеоново, Бояна, Банкя надали ще пазаруват в такъв магазин, те обикновено се "тежкареят" по Витошка и др. бутикови магазини  с неоправдано надути цени Crossing Arms
Ако ще е достъпен до повече потребителски групи магазин, то тогава нека бъде някъде около центъра, Тодор Александров, ок. кварталите Красна Поляна, Зоните, Люлин......Въпреки, че на Конст. Величков има Пиги'с, малко конкуренция няма да е излишна Peace

Според мен идеалния детски магазин трябва да е с:
добре организиран паркинг - подземен и външен, с навес (тип закрит)
добре оборудвана и обезопасена детска площадка - открита и закрита с подходящо лице, осигуряващо безопасност.
Да е позволено влизането с колички в магазина
Да предлага клиентска карта с различни видове отстъпки

Подкрепям идеята за сайта, но да се актуализира редовно, да позволява пазаруване чрез Интернет.

# 24
  • Мнения: 231
Ако е голям... няма шанс без паркинг Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 695
Задължително да е с голям паркинг, в Младост има нужда от такъв магазин.  Peace

# 26
  • Мнения: 4 070
В центъра магазини - колкото щеш...на околовръсното трябва задължително с кола....
аз бих предпочела по кварталите да има такива...ей джъмбо е мн удобен за хората живеещи там....
Не е вярно, че в центъра има магазини колкото щеш! Тъкмо обратното. Аз живея в центъра до ЦУМ и Халите и категорично заявявам, че няма такива магазини. Например, в момента няма нито един магазин за детски храни във въпросния център.  Close Писна ми да ходим на майната си за да напазаруваме елементарни неща за детето (храни, биберони, памперси и т.н.), за което губим по половин ден и повече.  Mr. Green
Магазините за бебешки дрехи са Premaman и Mothercare, които за съжаление често прекаляват с цените (даже на намаления). На Пиротска има няколко смешни магазинчета за детски дрехи/играчки, които са тип "квартални". Стоките в тях са ниско качество. Магазините по Витошка и Солунска ги знаете всички, те са по-скоро бутици. Какво още има: Crazy Kids (дрехи) - под всякаква критика, Марсел (играчки) -  продават по-скъпо от Джъмбо и другите големи магазини за играчки.
Извода е, че в центъра има крещяща нужда от голям магазин, събрал на едно място всички възможни детски стоки. Друг е въпроса на каква цена е постижимо това. Подкрепям предложенията за широк център с две ръце. Някой по-назад беше казал, че по бул. Тодор Александров има много големи терени, вярно е. Peace
Напълно подкрепям, живея в същия район- най- близкия ни м-н е Premaman- дрехите там са на цени по-високи и от скъпите дрехи за възръстни, има 2-3 магазинчета на Пиротка, ама асортимента е .........от всичко по едно най- много. Но всъщност проблема не е само с детските магазини- тук като цяло магазините са малко еднотипни- няма и кой знае какаво разнообразие и от маг. за ХС.

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 745
околовръстното  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 537
В Младост1-2  ни трябва такъв магазин, този квартал е толкова беден на магазини, че ние ходим в метро за детски храни, а за дрешки пътуваме до джъмбо или пигис хаус които са на другия край на София.
 Praynig Praynig Praynig Peace

# 29
  • Мнения: 3 157
В центъра магазини - колкото щеш...на околовръсното трябва задължително с кола....
аз бих предпочела по кварталите да има такива...ей джъмбо е мн удобен за хората живеещи там....
Не е вярно, че в центъра има магазини колкото щеш! Тъкмо обратното. Аз живея в центъра до ЦУМ и Халите и категорично заявявам, че няма такива магазини. Например, в момента няма нито един магазин за детски храни във въпросния център.  Close Писна ми да ходим на майната си за да напазаруваме елементарни неща за детето (храни, биберони, памперси и т.н.), за което губим по половин ден и повече.  Mr. Green
Магазините за бебешки дрехи са Premaman и Mothercare, които за съжаление често прекаляват с цените (даже на намаления). На Пиротска има няколко смешни магазинчета за детски дрехи/играчки, които са тип "квартални". Стоките в тях са ниско качество. Магазините по Витошка и Солунска ги знаете всички, те са по-скоро бутици. Какво още има: Crazy Kids (дрехи) - под всякаква критика, Марсел (играчки) -  продават по-скъпо от Джъмбо и другите големи магазини за играчки.
Извода е, че в центъра има крещяща нужда от голям магазин, събрал на едно място всички възможни детски стоки. Друг е въпроса на каква цена е постижимо това. Подкрепям предложенията за широк център с две ръце. Някой по-назад беше казал, че по бул. Тодор Александров има много големи терени, вярно е. Peace


Абсолютно вярно-аз съм в същия район и ако ми се наложи да купувам я пюре,я каша,я нещо друго трябва да си отделя поне 1час(отиване и връщане) за да стигна до бебешки магазин.не ме питайте в какви л.... газя дотам Sick

Общи условия

Активация на акаунт