Плашат ли ви се бебетата.

  • 5 106
  • 44
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Моето бебе е много страхливо при малко повече шум веднага протяга ръчички а недай боже някои да кихне след това плаче поне по 10 мин.

# 1
  • Мнения: 267
И моят син беше така,не се притеснявай ще го израстете. Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Плаши се, но в началото плачеше от крясъците на брат си.Сега само се плаши рядко, не плаче дори  и от прахосмокачката.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
И моят беше така,при кихане,кашляне направо подскачаше целия,но постепенно спря да реагира така.Сега плаче само ако някой извика силно примерно,защото не е свикнал.Скоро ни беше на гости едно детенце,което силно извика ''мама'' и моят се разплака на мига.Така че не се притеснявай излишно,всичко ще премине постепенно.

# 4
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Значи е нещо съвсем нормално. Благодаря за отговорите.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да мисля, че е нормално да се плашат бебетата. Децата са различни едни се страхуват от едно, други от друго. Моята дъщеря например изпитваше ужас от прахосмукачката. И се наложи дълго време да размятам метлата в нас. Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 537
 Мойта скица също я "биеше тока" всеки път като кихне баща и или кашля Simple Smile, от скоро го приема по-леко макар, че пак подскача обаче се обръща веднага да го търси с поглед запомнила е че това е тата      Joy

# 7
  • Мнения: 1 558
Децата могат да се плашат и от най-малкото нещо,с времето нещата се оправят Peace

# 8
  • Мнения: 4 292
Стряска се доста, да. Обикновено размахва ръчички, облещва очи, задъхва се пресекливо и след секунди надава страхотен рев. Успявам веднага да я успокоя, но се е много неприятно.

# 9
  • Мнения: 212
...и моето бебче се стряска дори и когато го кърмя, но повече ме притеснява че на сън скимти или издава разни звуци. Дали е неспокоен или е нормално?  Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 39 740
Това стряскане е нормално за малките бебета.
Алекс като спеше и като го пипнеш по гърдите веднага повдига ръце, без да се буди Simple Smile
Рефлекс е това.

# 11
  • Мнения: 961
Да, и моята бебка много се плашеше. Прахосмукачката я понасяше единствено, ако беше в мен докато чистя! Сешоара до късно беше ужасяващ уред(никога не съм го използвала за колики напр., както често се препоръчва). Кихане, кашляне, викане -  и от това пищеше. Плашеше се и от по шумни коли или мотори, кучета и др. 

# 12
  • Мнения: 1 919
Нормално е! Синът ми още се плаши от прахосмукачка.

# 13
  • Мнения: 2 197
Не, никога не се е плашила. Когато беше съвсем малко бебе се будеше само от звъна на стария ни стационарен телефон. След като го сменихме (не заради нея, просто се счупи) вече нищо не беше в състояние да я събуди. Примерно аларми, ремонти, изпускане на разни и разнообразни неща и т.н. по никакъв начин не и действаха. Детето ми, което не стои на едно място и за секунда когато е будно има изключително здрав сън. Също така не се стряскаше лесно и като бебе и като по-голямо.

# 14
  • Мнения: 9 973
моето не се плаши,даже му е забавно

Общи условия

Активация на акаунт