Колко пъти каша в седмицата???

  • 6 723
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 425
Аз давах всеки ден ,преди да го запиша на кухня

# 46
  • Мнения: 184
Давам каша всяка сутрин - много  я харесва.

# 47
  • Мнения: 1 080
На 6 месеца му давах каша почти всеки ден.

# 48
  • Мнения: 7 319
моето педи ми каза да давам само 3 пъти седмично каша поради същите съображения дебелшки сме на 6 мес сме 7700.и мисля да я послушам а кашата да заменя с плодово пюре+ АМ

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 296
Аз даже по два пъти на ден давам понякога каша, а къде късмет малко да се "понапомпаме" и ние, но уви...  Mr. Green  Едно време брашнените каши, които всеки си е приготвял в домашни условия, може би са оказвали такъв ефект върху децата, но с това, което се предлага сега на пазара мисля, че няма такава опасност... Така,че си хапвайте на воля каши и да не ви пука.  newsm10

# 50
  • София
  • Мнения: 119
И аз от както съм захранила с каша давам всеки ден - яденето в 16 часа. Редувам кашите - 2 пъти в седмицата бананова, а останалите 5 пъти млечно - плодова на Milupa.

# 51
  • Мнения: 30 964
Давах всеки ден каша и това с напомпването е пълна глупост.

# 52
  • Мнения: 3 034
синът ми ядеше по веднъж на ден (всеки ден) от 4.5 месеца до 6 и от 6-тия по два пъти на ден и не успя да се напомпа никак, все такъв кльощав си стои  Crazy

# 53
  • Мнения: 468
Започнах да давам каша около две-три седмици след като захраних с пюрета и оттогава почти няма ден да не съм дала каша. Редувам ги - млечна, безмлечна, от пюре. Изобщо не са се отразили напомпващо.

# 54
  • Мнения: 284
Давах каша всеки ден до две годишна възраст.Обичаше си я,не й се отразяваше на килограмите.

# 55
  • Мнения: 121
ми през ден ми беше казала докито ,защото иначе затлъстяват бебчовците Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 23 036
ми през ден ми беше казала докито ,защото иначе затлъстяват бебчовците Peace
По това, което ти е казала доки, съдя, че не е много в час  Wink
Дъщеричката ми яде каша по 2 пъти на ден и е 74 см и 8 кг! Кльощавка си е направо  Mr. Green Мисълта ми е, че има дечица, които са си предразположени да пълнеят повечко, независимо дали ядат каша или не.

# 57
  • Мнения: 121
ми през ден ми беше казала докито ,защото иначе затлъстяват бебчовците Peace
По това, което ти е казала доки, съдя, че не е много в час  Wink
Дъщеричката ми яде каша по 2 пъти на ден и е 74 см и 8 кг! Кльощавка си е направо  Mr. Green Мисълта ми е, че има дечица, които са си предразположени да пълнеят повечко, независимо дали ядат каша или не.
найстина си зависи от детенцето,ама то и при големите е така,едни пълнеят от въздуха други сякаш са глистяви  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 372
На възраста на дъщеря ти, моето дете го захраних и ядеше всеки ден каша. Сега давам веднаж - два пъти седмично за разнообразие на следобедната закуска.

# 59
  • Мнения: 15
Захраних сина си с оризова каша след 6-я месец и до 1 година ядеше каша в 10,00 или в 16,00 часа почти всеки ден. Наддаваше си абсолютно нормално.

Общи условия

Активация на акаунт