За интимната хигиена

  • 30 151
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 34
Интимен гел и вода

# 166
  • Мнения: 171
Роси, излекувай си гъбичките при добър гинеколог и тогава пробвай Дерком. Той е напълно натурален, никакъв мирис няма, за мен дори и не мие толкова добре, използвала съм го в един период, когато заради погрешна диагноза една луда гинеколожка ме изгори и не можех да се мия с каквото и да е, тогава Деркома спаси положението. За това ти го препоръчвам.
А за гъбичките да не забравяме, че те от въздуха не идват, нито от който и да било гел  и че трябва и партньора да се лекува, независимо, че няма видими проблеми.  Peace

В голяма заблуда си. Гъби идват и от нисък имунитет и от лечение с антибиотици, понякога без да имаш никакъв партньор. Казвам го от опит. Аз използвам интимен гел и сапун, душ гел, каквото падне. На ден съм два пъти под душа така че не виждам как точно там няма да попадне препарат. От по-възрастни жени знам, че е най-добре само с водичка. Кой както иска така да си мие гениталиите Peace

# 167
  • Мнения: 5
е неее,според мен е имала предвид като цяло защитната функция на влагалищната среда
Peace да това имах предвид  Hug

# 168
  • Мнения: 448
е неее,според мен е имала предвид като цяло защитната функция на влагалищната среда
Peace да това имах предвид  Hug

Изяснихме най-после Peace,но все пак за мен това е интересна терминология newsm78

# 169
  • Мнения: 2 448

А за гъбичките да не забравяме, че те от въздуха не идват, нито от който и да било гел  и че трябва и партньора да се лекува, независимо, че няма видими проблеми.  Peace

В голяма заблуда си. Гъби идват и от нисък имунитет и от лечение с антибиотици, понякога без да имаш никакъв партньор. Казвам го от опит. Аз използвам интимен гел и сапун, душ гел, каквото падне.
Не съм в заблуда, от където и да са дошли, имаш ли партньор, се предават и на него (без да е задължително той да има някакви оплаквания), освен, ако не практикуваш секс с презерватив. Така, че при такъв проблем, винаги се лекуват и двамата (или според броя на партньорите  Laughing). И това си го казва всеки гинеколог, не е мое мнение.

# 170
  • Мнения: 2 672
интим и вода

# 171
  • Мнения: 97
Момичета, знам че това не е тема за продажби или размени, но понеже виждам че повечето от вас предпочитат "Лактацид", а на мен не ми понася. Бях си взела преди два месеца един и съм го ползвала 3-4 пъти. Ако има някоя от Варна, която ползва, просто искам да го подаря. Не ми се изхвърлят нови неща щом някой ги харесва и ще му свършат работа, нека ми пише на лична.

# 172
  • Мнения: 3 216
Използвам Себамед,но  веднъж дневно-сутрин или вечер,през другото време ползвам само вода. Много съм доволна от гела.

Общи условия

Активация на акаунт