Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Що бе, кокосов, де го видя раздвоението? Домакините не искат да са задоволени или задоволените не домакинстват? Mr. Green

# 16
  • Мнения: 129
Явно асоциации: домакини - отчаяни - незадоволени  Laughing
А що се отнася до рекламите, за мен са досадни и говорят за липса на творчество, клише. Нямам представа до каква степен в действителност имат успех, но аз винаги си мисля, че рекламният екип е страшно бездарен. Или в крайна степен угаждат на клиентите си, които точно това искат. И май това е по-вярно.

# 17
  • Мнения: 2 448
Вярно е, че в повечето реклами се набляга на секса, но тези, в които липсва не са по добри. Най непоносимата ми е Мария бонукса.  Laughing

# 18
  • Мнения: 129
Вярно е, че в повечето реклами се набляга на секса, но тези, в които липсва не са по добри. Най непоносимата ми е Мария бонукса.  Laughing

Отвратителна лелка! Защо ли са решили, че троснат темерут, която си пъха носа навсякъде и ходи навсякъде с прах за пране е добра реклама за тъпия им препарат.

# 19
  • Мнения: 25 447
То пък оная другата, дето се разхожда с омекотител в чантата, да не е по-стока?
Като предпазна мярка срещу изнасилване ли ѝ служи, що ли?  newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да няма реклами със секс, да няма безплатни вестници, да няма любовници....накъде отива тоя свят не знам вече  Thinking

# 21
  • Мнения: 2
Що бе, кокосов, де го видя раздвоението? Домакините не искат да са задоволени или задоволените не домакинстват? Mr. Green


Предполага се, че или си домакиня или се занимаваш със секс. По-горе си направила изборът си. Ето, леля Ви Мария никога няма да видим в сатенени чаршафи с шампаско в ръка. И слава Богу.

# 22
  • Мнения: 654
А помните ли билборда на пам.В.Левски с Азис по задник- колко бързо го наритаха като бабите- реститутки от квартала крекнаха..

# 23
  • Мнения: 1 212
А помните ли билборда на пам.В.Левски с Азис по задник- колко бързо го наритаха като бабите- реститутки от квартала крекнаха..
Ох, не помня ...   ама сигурно пак не е било толкова бързо, колкото подобава 

# 24
  • Мнения: 2 229
И мен ме дразнят - плиткоумни са. Confused Посланието им е "Никаква свястна реклама не можахме да измислим, затова ето гола мацка да привлича вниманието."
Но и Мария с праха за пране не е стока. Както и тая дето не използва парфюм, а прах за пране. Sick

# 25
  • Мнения: 335
Как защо секс?
Най-достъпен и най-практикуван е.

По-достъпен от възгледите на Хегел, по-практикуван от партия шах.
Дори да не знаеш какво е сонет, ще знаеш какво е ...инет.
И да не си гледал Куросава, колко му е да видиш ... на Сава.
Няма "празно" при неговите асоциации.

Рекламата все пак е продукт.
Не продукт на своята аудитория, а на своя автор. Значи носи неговите идеи и неговите асоциации.
Нищо, че всеки автор винаги ще се оправдае, как нямало "да го разберат", ако кажел "нещо умно".

Сексът се свързва и с удоволствие, и със стремеж.
А това окрилява всякакви "автори".

Повечето разбират аудиторията си като пирамида и избират да атакуват основата й. Щото са впечатлени от това, че именно тя е най-широка.




ПП Обемът зависи и от височината, ама въпросните автори или мислят повече за секс, отколкото за формули, или нямат високо мнение за "пирамидите", които атакуват.




# 26
  • Мнения: 5 370
Да няма реклами със секс, да няма безплатни вестници, да няма любовници....накъде отива тоя свят не знам вече  Thinking
Aaaa, моля, моля, недей да тълкуваш както дявол чете Евангелието. Никъде не е казано да няма, а се пита кой, къде и защо. Еле пък за любовниците ептен не съм казвала "ДА НЯМА".
Напротив-да има, че да спре да се слага знак на равенство между злоба и незадоволена жена. Mr. Green

Кокос, значи, жената е или любовница, или домакиня, и никога комбинация от двете?
Евалата, баце. Mr. Green Средно положение не признаваш.
Стана като в "Какво му трябва на човек? Нова кола и....хубава жена".

# 27
  • Мнения: 2
Секси не кореспондира с домакиня. Може би ти си единственото изключение, което потвърждава правилото.  Hug

# 28
  • Мнения: 2 448
Секси не кореспондира с домакиня. Може би ти си единственото изключение, което потвърждава правилото.  Hug

Защо? Ева Лонгория например е много секси домакиня в "Отчаяни съпруги". Дори и секси градинар си имаше. Crazy

# 29
  • Мнения: 2
Секси не кореспондира с домакиня. Може би ти си единственото изключение, което потвърждава правилото.  Hug

Защо? Ева Лонгория например е много секси домакиня в "Отчаяни съпруги". Дори и секси градинар си имаше. Crazy

Така е. И Дядо Коледа оставя подаръците под елхата.

Общи условия

Активация на акаунт