Всички Свищовлийски мами, на раздумка тук събрани

  • 10 087
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
           

                                   

                                           Малките Свищовлийчета:

   angel_82- Янислав     
 
                                                                     
      sisi miami- Рая                                        
 

      mama mima- Калоян , Димана             
                                                                 

    Наталия- Явор                                                               
 
   slaveto-Ивайла                    

    rummi pl-     -Лили , Виктория         
 

      Нимфетка - Александър       


      Благовеста - Ралица                             
   
                                                                                   
     dididi - Иван , Дона-Мария           
 

      радос - Деян                                                  
 

       Аз съм си(irelena) - Йоанна                      


      Габинки - Дими       
 
       didish - Мариян                                             
 

      mama vili - Александра ,Белослава               

                                 
    Петя Петрова - Георги , Иван                        
                                                                         

     ttedi 80 - Криси , Дани                               
 

      MayaPetrova - Леда                      
   

     gerrita -Борислав                                                 
                                                                                       

     zorata - Маюш            

    n alex76 - Христина                                     
 
                                                     
    vh  -  Йоанка                                         
       

      chels - Мартин                  

 
      ferrara- Вики                   

                                                 
      ianushkaa - Вилияна             


                               
      marrie - Пепи
           

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 18:57 от angel_82

# 1
  • Мнения: 49
Цоп първа Laughing
По късно пак ще пиша нещо Mr. Green

# 2
  • Мнения: 11 574
Браво Мише, благодаря   bouquet

Аз да си продължа  Crazy ....  Та мисля си за тенис на корт, но не знам как стоят нещата  Thinking Май на корпус юг има, но дали е само за студенти  newsm78  Пък и някой трябва да се навие с мен  Hug

# 3
# 4
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Хайде и аз набързо в новата тема Grinning.Връщам се от родителска среща и съм леко гроги Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 22 343
Здравейте момичета. ))))

Сори за нахълтването в темичката, но имам 1-2въпроса към вас. )))))
Канехме се да празнуваме 14ти февруари в една вила до Свищов, но нещата нещо се прецакаха. )))
Та сега ме интересува дали вече всички заведения са резервирани за празника, или все още могат да се намерят места?
И също така хотел Манастира как е, аз когато бях студентка все още го нямаше, та ме интересува дали е хубаво все пак. ))) Има човек, който да провери на място и направи резервация, но все пак малко мнение от вас няма да е излишно. ))))

# 6
  • Мнения: 883
Вероятно все още има свободни места по заведенията. Сесия е и много студенти ги няма още. Хотел "Манастира" като хотел не знам как е, но като ресторант ми харесва, а също и механа "Национал" и други заведения де. Но ако мен ме питаше мъжът ми... бих избрала по-интимна обстановка, хотел, но само хотелската му стая, все пак има и рум-сървис. Това в кръга на шегата. Изчакай и други мнения.
А относно тениса - при този спорт нещо със сезоните не ми се връзва. Не е ли по-добре да си избереш нещо за цялата година, а тениса да е само за пролетно-есенно време.?!?

# 7
  • Мнения: 11 574
На мен ми харесва манастира, но не съм спала в хотела  и съм ходила само през лятото Rolling Eyes Иначе кухнята е хубава, или беше  сега не знам. Ета им сайта http://www.manastira.com/  Там правих на малките кръщенето. Ресторантът не е много голям. Не знам колко голяма компанията сте.

# 8
  • Мнения: 362
 Хайде и аз в новата тема Peace!!!!
   Мише поздравления за темата Hug
   Аз за Манастира немога нищо да кажа не съм ходила там.
 Днес може би ще изпишат Яна и Вилиянка дано вече са добре Praynig.Яна има желание да заведе Вилиянка на преглед в Плевен така че ако някой знае добър педиатър в Плевен да пише.Аз ще попитам и в темата на плевенчанки.
 Да Ви кажа че Явор яко се посра от този антибиотик-вчера 5 пъти беше рекорд Rolling EyesУж вече няма хрема,но като се затича малко повече и започва да кашля което ме притесянва.Вчера отказа да спи следобяд и заспа чак в 10 вечерта,сега още спи.
 И за капак май пак се зареждат мрачни и студени дни Confused
 За танците-има в центъра за работа с деца,знам че има мажоретен състав.Но за други какви танци има незнам.Руми май добре да идеш да питаш Thinking
      хубав ден  Hug

# 9
  • Мнения: 11 574
Добро утро и от мен   bouquet  Центъра за работа с деца, това "Полтокаловата къща" ли е? Ако е тя Лилито ходи на народни танци в градината http://orange-inside.org/

Иначе за педиатър в Плевен ходим при Българанов  Peace  Ако искате ще дам кординати  Hug

# 10
  • Мнения: 362
 Руми една колежка също ми препоръча Българанов и ми даде телефон.Ти доволна ли си?

# 11
  • Мнения: 11 574
Да, много  Hug

# 12
  • Мнения: 84
Добро утро!
Хайде да се запиша и аз в новата тема!
На мен ми свърши отпуската и пак съм от ранобудните Simple Smile
В Плевен и  аз бих препоръчала Българанов и д-р Краева. Ние сме ходили при нея много. Като си плащаш човек си получава вниманието им. Българанов е шеф на един от секторите в детското отделение, а Краева на друг сектор пак там.
Гледам коментирали сте града - ами аз смятам че Свищов не е село. Жив и буден  град си е, в сравнение с някои доста по-големи от него. Мисля че е хубаво място за живеене и за отглеждане на децата, защото е сравнително спокойно.Лошото е точно това, че няма достатъчно възможности да се развиват децата (а и ние) в разни области, където в един голям град се предлагат. На мен много ми се иска един ден да има къде Ралица да ходи да плува примерно, но тук няма къде.
В събота ходихме в Янтрата уж да поиграят децата, но имаше много хора и беше доста запушено и си тръгнахме набързо. Досега като сме ходили все е било в работни дни и нямаше хора.
За хобитата - и аз съм фен на графичния дизайн и разни ръчно направени красоти. Някой път ще кача снимки. Иначе навремето бях много запален турист и много ходех по балканите, но сега няма как.
Ето малко стари снимки от тогава. Нямах още тогава цифров фотоапарат, затова са кофти снимките. Сканиерани са.
http://www.bogygosheva.snimka.bg/album.php?album_id=334562

# 13
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте момичета   bouquet
Мише хубаво оформление  Hug
Ние сме добре. Вики беше на гости на баба си в Свищов без нас  Simple Smile Слушал е много и затова пак ще го вземат през уикенда  Grinning А пък ние с Ники ходихме на дълго планираното кино  Simple Smile абе общо взето всички са доволни  Mr. Green
Усмихнат ден на всички в това дъждовно време  Hug

# 14
  • Мнения: 362
 Боги много готини снимки ,пълни с живот Peace
   Преди малко ми се обади Яна за съжаление няма да ги изписват днес Cry,появила се е хрема и кашлица която още не минава.Яни стискаме силно палци скоро да сте здравички Praynig Praynig Hug Hug
 И ние май ще се отправяме към Николаева да го води контролно,тази сутрин не е кашлял,но все пак....
  Рали браво на вас имаме нужда от такива дни.И ние в събота оставихме Явор на баба му да се гледат . Е аз половината ден чистих,но пък си дръпнахме една хубава разходка през другата половина.

Общи условия

Активация на акаунт