каво помага за болките при никнене на първи зъбки

  • 17 537
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Трябва да опиташ няколко гелчета, докато разбереш кое помага на твоето детенце.
ние сме мазали с Калгел и Генгигел, но при силни болки давам панадол. Сега му никнат кътниците и е много трудно без панадол-а. Опитай и другите гелчета, които момичетата препоръчват, за да може като стигнете до кътниците да имаш готовност.
Желая ти по-безболезнено изникване на зъбките на бебчето ти!

# 16
  • Мнения: 2 310
Ползвала съм разни гелчета за мазане ,но не са помагали особено.Имаше и такъв момент,че не ми даваше да и бръкна в устата...
Давала съм Панадол.

# 17
  • Мнения: 2 334
Калгел и Бочко,както на моята дъщеря и помага пиенето на вода -явно се охлажда по този начин Peace

# 18
  • Мнения: 1 632
Аз мажех с Мундисал!

# 19
  • Мнения: 9 973
на 2м. вероатно е колики,не зъби

# 20
  • Мнения: 306
на 2м. вероатно е колики,не зъби
Най-вероятно Grinning
Но пък знае ли човек, всяко дете си е индивидуално, а може и въпросът да не е за нейното дете.
Пробвай с гингигел и панадол ако е много сериозно положението.

# 21
  • Мнения: 135
Аз съм много доволна от Дентокинд,те са хомеопатични хапчета.Но моя син беше неспокоен само при никненето на първите 2 зъбчета,с другите сме нямали проблеми.

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Калгел съм мазала и панадол, но по-рядко.

# 23
  • Мнения: 9 973
иначе-дентитокс

# 24
  • Мнения: 1 289
Аз също в началот мазах с Калгел,не съм имала проблеми,но сега вади горните два кътника и е  ужас,щом сам си казва,че го боли зъбче и изведнъж започва да плаче...Сега му давам Нурофен,защото от вчера и Т има,а е и болкоуспокояващ...

# 25
  • Мнения: 6 713
Дентинокс гел, понякога и нурофен

# 26
  • Мнения: 2 521
Аз давам Дентокинд,мажа и венеца с Калгел и Дентинокс.Когато мрънка много и е неспокоен давам и Панадол.Засега обаче има само 1 зъб-при нас тепърва се започва Thinking

# 27
  • Мнения: 221
При моя син никакви гелчета не помагаха - имаше временен ефект и после ставаше по-зле. Веднъж пробвах едното гелче - от него се получава леко изтръпване и явно като мине ефекта - рев ... трябваше постоянно да го мажа. А лекарства от типа на Панадол без сериозна причина не бих дала  Peace

# 28
  • Мнения: 1 477
Калгел и Дентинокс го облекчаваха.Панадол не съм давала при никнене на зъби.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 185
Мажа го с Генгигел и до сега само веднъж съм дала Панадол за болката, но положението беше наистина страшно!

Общи условия

Активация на акаунт