каво помага за болките при никнене на първи зъбки

  • 17 536
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
извинявам се ако се повтарям   bouquet но моля кажете ми какво им давахте на на вашите бебета и какво помогна при вас

# 1
  • Мнения: 132
Хммм да ти кажа и мен много ме интересува тази тема.Ние сме на 7 месеца и още нямаме зъби.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Може да облекчиш детенцето като му мажеш венците с някакъв гел - Дентинокс, Калгел, Бочко.

# 3
  • Мнения: 4 433
Дентинокс,чесалки.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Реално нищо не помага. Но за облекчаване - Дентинокс гел и когато вече много плаче Нурофен.

# 5
  • Мнения: 476
Калгел и гумени играчки, които много настървено дъвчеше.

# 6
  • Мнения: 345
Чесалки

# 7
  • Мнения: 425
В къщи винаги имам гелчета-Дентинокс напоследък купувам-не помагат обаче особено.Най -добър ефект засега има с Панадол-когато е много неспокоен ,реве,събужда се през 5 мин,единствено през ноща прибягвам до него.Естествено да не се прекалява и когато нищо друго не п Peaceомага

# 8
  • Мнения: 1 447
Калгел и гумени играчки, които много настървено дъвчеше.
И аз това ползвах,но нямаше голям ефект от Калгела.

# 9
  • Мнения: 512
Аз лично бях по-доволна от Дентинокс гел, отколкото от Калгела!

# 10
  • Мнения: 1 045
дентинокс или калгел но до 5 пъти дневно на равни интервали.
Бочко може почти нон стоп защото е на билкова основа.
Ако е много зле Нурофен или Панадол до 4 пъти на ден.
Ние в момента сме на този етап и да ти кажа май няма спасение.През деня ползвам Бочко,а вечер Дентинокс.
Питай педито може и друг съвет да ти даде и ако има ефект сподели.
П.п.Не е ли малко детето за зъбки?

# 11
  • Мнения: 15
За облекчаване на болката ползвам гел Пансорал/хомеопатичен е и няма ограничение колко често да се ползва/.Също помагат и свещичките Вибуркол Peace

# 12
  • Мнения: 1 473
Мажа венците с  Пансорал, хомеопатичен гел и давам всякакви играчки за чесане на венците. Мисля, че ефекта е частичен, но това е период който трябва да се премине. 

# 13
  • Разград
  • Мнения: 518
И аз мажа венците с Дентинокс и съм доволна - успокоява макар и за кратко  Peace

# 14
  • Мнения: 14 486
Ползвала съм калгел и пансорал, ако болката е сериозна не помагат, само болкоуспокояващо действа, веднъж досега съм давала ефералган

Общи условия

Активация на акаунт