Какво правите с децата след ДГ?

  • 3 206
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 391
През зимните месеци - същинското забавление е след вечеря:смеем се ,разказваме си разни истории ,играем заедно и едва след като я сложа да спи, се заемам с домакинската работа.Лягам си доста късно.
Винаги едното е за сметка на другото.Спомням си ,че на времето майка нямаше много време да играе с мен вечер,но къщата беше в идеално състояние ,за разлика от моята.

# 61
  • Мнения: 28
Здравейте,за прьв пьт поглеждам вашата тема.Имам 3годишно момиченце и заедно с мен бьрше прозорци,готвим двете,като шия изважда иглата и даже може да шие ,разбира се безредно,правим кекс и баници двете,реже с нож и ,маже филии.Не разбирам защо трябва ,ако детето има интерес, да му се пречи да се научи,понеже в тази еманципация все повече хора живеят сами..та да не може да си сготви, щото да не слугувала.Една жена трябва да е домакиня,нали тя гледа децата?как така на готова храна ще я оставя, тя е вредна и е смешно да не може да  сготви на децата си.
С момчетата не ми е ясно,но макар че се старая в домакинството, най-уважавам мьжете,които могат и сами да се грижат за себе си.Нали все 1 ден ще легна болна..,кой ще ми нахрани децата?А този интерес го има у някои,но и се сьздава у децата.Не забравяйте ,че утре и ние ше остареем.Кой ще ни погледне като не сме ги научили сами себе си да гледат?
Който не е сьгласен с мен, да не се ядосва.Беше само мнение.

# 62
  • Мнения: 636
През зимните месеци - същинското забавление е след вечеря:смеем се ,разказваме си разни истории ,играем заедно и едва след като я сложа да спи, се заемам с домакинската работа.Лягам си доста късно.
Винаги едното е за сметка на другото.Спомням си ,че на времето майка нямаше много време да играе с мен вечер,но къщата беше в идеално състояние ,за разлика от моята.
Твоята къща май ми харесва повече, но за съжаление съм по-скоро като майка ти. Не почвам игра докато не е изчистено и подредено. А уж в ценностната ми система детето и общуването с него са по-важни от реда и чистотата...

# 63
  • Мнения: 3 367
Вчера правихме пъзел сами по идея на баща им (това правели те с брат си като малки) -рязаха сами картинка от списание по нарисувани от мен линии  и  сглобиха/лепиха в-у по-голям лист,чак и рамка се получи. Оригамите от неделя се ползват с голям интерес от дъщеря ни,добре се справя,малечко отдуха на 3та мин при локомотивите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт