Разделно хранене-част 32

  • 22 263
  • 377
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 988
monda, добре дошла.  Wink
Мини през блога. Там сме събрали много рецепти и основна информация. И разбира се, винаги може да питаш тук.

Ние сме разделни тия дни. Обаче утре ще въртя класическа баница.  Wink Няма как - иначе се изневрям и ставам зла.  Joy

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 16:11 от Кюбит

# 181
  • Мнения: 2 724
Добро утро .
Нашата Анда днес има празник. Grinning
Честит Рожден Ден
Желая ти много обич и разбирателство ,вълшебни мигове, изживяни с най- скъпите за теб хора  Hug.
Пожелавам ти промяната, за която копнееш, да ти донесе щастието, за което не смееш да мечтаеш! Наздраве !

 

# 182
  • Мнения: 2 724
Сега по темата.
Добре дошла, monda   bouquet.
Кюбит, какво е класческа аница?
Сладкишче, как сте?
Реге ,очаквам те с безтърпение Laughing.
Мим4е ,сусамките много ги обичам, не зная със захар или с мед ги правят ,но във всички случаи е по- малкото зло от тортичка например.
Фея, браво ,продължавай само така Peace.
Тае бо е вълшебен спорт. Вчера срещнах един от треньорите ,заприказвахме се и като ме налегна една носталгия .....
Много съм им липсвала Crazy, и сега какво да правя, май по- рано ще започвам Thinking...
И у дома мога да подскачам с Били ,но в залата си е друго Wink.
Паулина, започна ли промяната? Grinning
Госпожо, Лени ,Мишенце, Сладунче, Мади, Петя, Ани, Мина ,Ками....  къде сте ? Sad Heart Eyes
Аз си имам гостенче и творя ли, творя неразделни ястия .
Но днес си го изпращам и пак си влизам в релси.
Снощи за вечеря- печено заешко ,днес -риба.
Пожелавам ви прекрасна неделя и чакам Анда да почерпи .

# 183
  • Мнения: 2 999
Добро утро момичета  smile3525

 newsm59  Gift
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНДА, ДА СИ ЗДРАВА, УСМИХНАТА И УКРИЛЕНА ОТ ЛЮБОВТА НА ХОРАТА ДО ТЕБ  newsm51

Алексче, как си мила?
Хубав ден на всички  Joy

# 184
  • Мнения: 62
Монда   bouquet, желая ти успех! И аз съм в началото, но с постоянство ще се справим Peace

Честито на рожденичката newsm5 Много любов, здраве и щастие за нея и близките й хора!

У дома днес за обяд- задушени картофки с копър и чесън, а за вечеря- печена скумрия със салатка зеле и моркови.
Лек ден, момичета!

# 185
  • Мнения: 1 227
Здравейте милички Hug
Надничам си аз във форума от време на време, но сега съм на вълна обзавеждане на детска стая, колички, креватчета и пр. Сърбят ме ръцете да почвам с пазаруването, но е прекалено рано... Иначе съм добре, къде разделна къде не съвсем. Хубавото е, че зверският ми апетит намаля и от две седмици не съм мърдала нагоре, но това са бели грижи...
Днес сме стриктно рх: закуска - портокал, обяд - пъстърва със салата, вечеря - спагети с гъбки.

Анда, честит рожден ден! Бъди много здрава и усмихната! Весел празник!  bouquet

Монда, добре дошла при нас и успех с рх Hug

На всички много  lovekiss

# 186
  • Мнения: 7 263
Честит рожден ден Анда!!!
Бъди здрава и усмихната!!!
Бъди влюбена и обичана!!!
Щастие и късмет да са винаги твои спътници!





monda, добре дошла.  Wink
 Обаче утре ще въртя класическа аница. Няма как - иначе се изневрям и ставам зла.  Joy

Хи хи хиииии Кюбит и аз така  Joy hahaha днес съм и обещала с Лъчи да правим баница. Предния път той я направи от до - аз само помагах да реди в тавата Heart Eyes

monda много ми е драго да те приветствам тук   bouquet  bouquet  bouquet на вярното място си Peace

Момичета много пишете тези дни, едвам ви изчитам!
Сега се връщам назад да допрочета менюта, и може да открадна някоя идея.

Алекс, Госпожата, Мине, Кюбит, Мише, Мимче, Мади, Сладкишче, Ками, Софи, Йонито, Поли, Дънди  Hug Hug Hug вече много станахме, ако някой неволно е пропуснат за него двойно  Hug

# 187
  • Мнения: 2 724
О, говорите си с кодове  Crossing Arms...
Не знаех, че на баницата и казвате аница Laughing/ Кюбит  love001/.
Сладурска ,добре съм, вятър ме вее на бял кон тези дни .
Лени, следващия път искам да съм сред пропуснатите, много обичам да ме гушкат и да гушкам. Hug
Мади, има страхотни неща за бебоци, вчера с една приятелка обикаляхме за подаръци, направо ми се прииска да си имам бебе/ само за момент, разбира се/.

# 188
  • Мнения: 1 849
Здравейте, мами! Смятам да се присъединя към вашите редици. Преди Нова година бях на дюкан, но мисля че ще ми е по лесно да готвя и спазвам по вашата диета.
Имам някои питания, докато четох рецептите. В някои от тях има рецепти с ядки, сложени в хляба. Ядките (слънчоглед, орехи,...) не се ли ядат разделно с протеини? Другото е сметаната, дали може да се поставя на спагети или на месо? Видях я и при двете, но е млечен протеин и би трябвало да се яде отделно или като маслото?
Извинявам се, но не съм чела всичко назад, може да е питано.
Честит празник, Анда! Желая здраве и успехи в начинанията!   bouquet

# 189
  • Мнения: 2 724
M_Nik ,добре дошла  bouquet.
Ядките не са съвместими с хляб, но те се добавят като подправка/ за подобряване на вкуса /.
От друга страна пък, имат високо съдържание на растителни мазнини.
За сметаната -тя е мазнина, kоято по принцип не се съчетава с месо, но аз не зная да има месо без мазнина/  дори и в  най- сухото бяло пилешко има.../
Тук става дума за малки количества ,по- скоро като подправки Peace.

# 190
  • Мнения: 3 988
Алекс, който спи и пише, така е.  Joy Лени веднага е разбрала обаче за какво става дума.  Wink

Анда, честит рожден ден. Да си здрава и с късмет!   bouquet

Мади, приятни вълнения около обзавеждането ти желая.  Hug

M_Nik, аз лично не смесвам ядки с хляб, става ми много, ама много зле.
Сметаната, както и маслото, ги третирам като мазнини и съответно ги комбинирам подходящо. Смесвам сметана със спагети - гъбеният сос без сметана е все едно нищо.  Wink По месо-въпросите, другите ще те ориентират по-добре. Аз нямам опит.

Поздрави на всички!

# 191
  • Мнения: 1 380
Здравейте момичета.
Не знам по-добре ли е детето или не.Нищо не яде и пие.Дано само не се наложи да ни хоспитализират.
Тя, че си е злояда е ясно, но за 1 седмица свали около 1,5 кила, при положение, че е под нормата за дете на година и половина.
Още кашля, още секрети и никакво ядене....нощем по 1 час реве и се превива от болки в корема, има газове и получава разстройство...... Rolling Eyes
Дано не е начална фаза на гастрит....
Утре пак сме по доктори....вече се отегчавам.... Tired

# 192
  • Мнения: 2 724
Сладкишче ,оставете хомеопатията ,щом до сега не е оздравяло детето, започвайте по- сериозно лечение .
Заведи я при личния лекар още сега .
 

# 193
  • Мнения: 1 380
Сладкишче ,оставете хомеопатията ,щом до сега не е оздравяло детето, започвайте по- сериозно лечение .
Заведи я при личния лекар още сега .
 
Аз я водих още в петък.Тя каза, че има много секрети в белият дроб и ни изписа също хомеопатия.Проблема е, че Калина не може да изкара секретите сама(като се издуха), и те сами си текат, а тези от белият дроб влизат направо в стомаха и и създават лъжливото чувство на ситост.Поне така ми го обясни личната.
Даже всъщност същото хомеопатично, като хомеопатката + още едно ни изписа.
Алекс мисля, че е и от зъбите, защото миналият вторник пак вдигна Т от зъбите.
И комбинацията остатъчна кашлица и хрема + зъбоникнене е направо кошмарна.
Утре ще ходя пак при двете лекарки.....
Направо абонамент да си направя..... Mr. Green

# 194
  • Мнения: 2 724
Милото дете, все трябва да има начин да се облекчи състоянието .
Дано утре нещата се изяснят Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт