Откога и други сокчета?

  • 2 029
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
 Един бърз въпрос - от кога започнахте да давате и други сокчета / Теди, Здравко, и д.р,/ освен Hipp, Gerber, Bebivita, Nestle, и т.н.? Чудя се дали да не дам на дъщеря ми да опита Теди, днес взех за проба.... newsm78

# 1
  • Мнения: 707
Щом на детето му харесват, а ти си доволна от съдържанието им (% плод, захар, консерванти) - давай.

# 2
  • Мнения: 4 001
Никога не съм купувала готови сокове. Само прясно изцедени.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз от скоро им давам Sonda и ощи едни които не мога да се сетя как се казват. Пише че са без консерванти, така че не виждам проблем.

# 4
  • Мнения: 405
А кои марки сокчета / не бебешки/ бихте препоръчали....без консерванти / което е в кръга на вероятностите, но все пак... newsm78/, добавки, оцветители и д.р тем подобни .... newsm78. Кои са най-качествени...

# 5
  • Мнения: 3 157
Никога не съм купувала готови сокове. Само прясно изцедени.


И аз така.

# 6
  • Мнения: 27 524

... и Тошо, и Гошо и подобни не бих дала никога, ама никога. На никого, камо ли на дете  Naughty Това са страшни боклуци и химии.
Купувам детски стопроцентови сокчета за деца, обогатени с витамини и желязо, но не знам в България дали продават такива.

Иначе тук му взимам стопроцентовите малки кутийки на Флорина портокал /друите малки не са 100 процента/  Peace

А конкретно откога сокчета - от след годинката  Peace

# 7
  • Мнения: 15 379
Никога не съм купувала готови сокове. Само прясно изцедени.
И аз така.
Всъщност наскоро купих 100% ябълка на Кинелла, но той не пожела изобщо да го опита. И аз го изпих. Blush

# 8
  • Мнения: 2 374
След годинката други сокчета освен познатите бебешки.

# 9
  • Мнения: 405

... и Тошо, и Гошо и подобни не бих дала никога, ама никога. На никого, камо ли на дете  Naughty Това са страшни боклуци и химии.
Купувам детски стопроцентови сокчета за деца, обогатени с витамини и желязо, но не знам в България дали продават такива.

Иначе тук му взимам стопроцентовите малки кутийки на Флорина портокал /друите малки не са 100 процента/  Peace

А конкретно откога сокчета - от след годинката  Peace
Ясно, но все пак ми се искаше да събера малко инфо относно и други марки детски сокчета. Затова и зададох така въпроса си, с цел да ме насочите към някоя определена марка/ марки  Hug. Ти кои марки сокчета би препоръчала? И изобщо тук и нормалните т.нар. "натурални ли включваме или специално само детските, които имат посочен възрастов индекс на опаковката?

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Само бебешки купувах поне до 2г/Кинела,Нестле,Бебевита,Гербер/.Сега вземам RAUCH,но рядко.

# 11
  • Мнения: 1 473
След като има достатъчно детски сокчета на пазара, не бих експериментирала с други, защото сигурно са пълни с консерванти, химикали и захар. А тези съставки са вреди даже и за възрастни.

# 12
  • Мнения: 4 001
Амилия, в едно предаване Часът на мама, гостът (педиатър ли беше, диетолог ли не помня, че гледах по диагонал) каза, че и ХИП не могат да се сравнят с прясно изцеден сок...
Не че имам за цел да те разубеждавам, просто още един аргумент против.

# 13
  • Мнения: 9 973
давам Теди,Раух, пресен сок правя,Сонда

# 14
  • Мнения: 1 512
Амилия, в едно предаване Часът на мама, гостът (педиатър ли беше, диетолог ли не помня, че гледах по диагонал) каза, че и ХИП не могат да се сравнят с прясно изцеден сок...
Не че имам за цел да те разубеждавам, просто още един аргумент против.

Естествено че прясно изцеден сок не може да се сравнява и с най-добрата марка сок на пазара.

Общи условия

Активация на акаунт