Как да изоблича безочливите си съседи?

  • 2 557
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 508
Преди 4 месеца това беше разлепено на няколко места във входа, в който ни е офиса и май свърши работа Mr. Green
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/s_.jpg?t=1222770067

# 16
Преди 4 месеца това беше разлепено на няколко места във входа, в който ни е офиса и май свърши работа Mr. Green
http://i40.photobucket.com/albums/e239/ceco_vath/s_.jpg?t=1222770067



 LaughingТова е добра идея, а сърши ли работа?

# 17
  • София
  • Мнения: 10 324
Е не е голяма драмата, храчи му се на човека - храчи. Живях доста дълго в пенсионерски блок, чистота и ред иначе, но сополи по тротоара редовно се виждаха.
Има и по-лошо. Мъжът ми навремето си е правил състезания, в детските години да уточня, по надпикаване със съседчето. Започваш от първи етаж в асансьора и кой докъдето стигне  ooooh!

И обикновено табелките помагат. Но не посочвай имена, ако не си сто процента сигурна. Преди време имаше една тема за някакви задръстени канали и другарски съд, посочил авторката за виновна. Защото имала бебе и изхвърляла памперсите в тоалетната.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Една камера в асансьора и надпис "Биг Брадър вижда всичко" #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 954
Кажете им, че трябва да се вдигнат таксите за блока - чистачката искала повече пари, заради "идиотите", които храчат/уж, не знаете кои са/

# 20
  • Мнения: 428

И обикновено табелките помагат. Но не посочвай имена, ако не си сто процента сигурна.
Права е Peace
Мен не веднъж ме набеждаваха ,чрез табелки,които залепяха на информационното табло във входа.Обвиняваха ме за всяка поразия която ставаше...от незатворената входна врата до кражбите на саксии и изтривалки Joy
Бях нова във входа...И добър повод да изкупителна жетва...
Така,че преди да сочиш с пръст ,събери още доказателства...И тогава съвсем учтиво и дискретно помоли хората да не плюят в асансьора,нито във входа....Simple Smile
Ще се учудиш,какъв ефект има кротката човешка молба:) Peace

# 21
  • Мнения: 4 399
Случая е съвсем друг ,но едни съседи вдизаха в двора ни и правеха поразии.Един ден на съпруга ми му преля,закачи една бутафорна камера на балкона ...някакъв бракуван боклук и им подметнал че записва и ще пусне записа по местната кабелна ТВ . Joy Joy Joy
Помогна за сега Peace

Общи условия

Активация на акаунт