Ей го иде малък Сечко, щурее варненскиЯ дечко!

  • 15 022
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 743
И от мен   bouquet за Кали и   bouquet за кафенцето от предната тема Wink

# 31
  • Мнения: 23
Здравейте момичета,
искам да попитам, някой срещал ли е във Варна инстантни каши на Семпер, Блевит плюс, Сънвал, Лактана, или Миласан, както и тези бисквитки с елда и ръж http://papa-bebe.com/ban/piureta/sunval51.jpg
Аз все около Чаталджа и в Чайка пазарувам, а там ги няма, а ми се ще да разнообразим малко, че колкото и рядко да давам, понякога се налага, а моята малката вече не ги харесва особено  newsm78

# 32
  • Мнения: 3 743
Здравейте момичета,
искам да попитам, някой срещал ли е във Варна инстантни каши на Семпер, Блевит плюс, Сънвал, Лактана, или Миласан, както и тези бисквитки с елда и ръж http://papa-bebe.com/ban/piureta/sunval51.jpg
Аз все около Чаталджа и в Чайка пазарувам, а там ги няма, а ми се ще да разнообразим малко, че колкото и рядко да давам, понякога се налага, а моята малката вече не ги харесва особено  newsm78

Аз само за Лактана знам, че зареждат на Штъркел Peace

# 33
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА АНИ-БАНИ   bouquet
Да си ни мнооого здрава и усмихната ....да те слушат мъжете ти и да си много обична и ухажвана  Hug
 smile3525 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041  party002 Gift  ura  bigdance2 newsm18  Party Time  costumed034  4uu Tada smile3510  party006 baloni happy bd hbday bdbaloni baloni moresmile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 893
Здравейте и добре дошли на новите мами   bouquet
аз днес бях на лекар , всичко е наред, още не е потвърдил за чурката, дребното беше заспало дълбоко - като баща си Tired отслабнала съм с 1-2 кг  Shocked

а това време как може такива номера да ми върти  #2gunfire три дена дъжд, Лора ми наду главата за разходка! вчера я оставих при свеки, че днес бях на лекар и кво - цял ден слънце и жега! и днес ако вали пак, обявявам стачка! Crossing Arms

vanila_varna мисля че и на пазара в гаражите ги има, ама момата не е ли голяма вече за тея каши? Thinking или сте алергични нещо? щото като гледам колко е голяма - вече трябва да яде обща храна  Rolling Eyes

Морска аз сериозно ще ти дам Лора на школовка  Mr. Green тя заиграе ли се сама, значи си играе с нещо забранено  Sly

ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА АНИ-БАНИ    bouquet

# 35
  • Мнения: 2 922
ani-bani, честит рожден ден!
Бъди здрава, много щастлива и усмихната!


# 36
  • Мнения: 101
Е, пак аз най-рано съм станала! Само мойто гардже ли ме вдига в 6.00 - 6.30   Angry Хайде пак кафето да е от мен .... да ви е сладко


Видях, че има рожденици! Честито!

# 37
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Добрютроооооо

айде рано рано да се опиянчим

Взех та удъртях днеска Mr. Green
да почерпя Уекинко





flower -ни съ прИтеснявай  не си единствената,мойто гардже и то толкова става Sick

# 38
  • Варна
  • Мнения: 124
 baloni Честит рожден ден Ани    baloni

# 39
  • Мнения: 617
Честит рожден ден Ани, бъди все така усмихната и лъчезарна. newsm59
Влади, да ти оправя нервите и мъжо да е мн послушен.
Мерси за почерпката   bouquet

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 08:45 от toni6a

# 40
  • Мнения: 109
честит рожден ден Ани - Бани !! да си жива и здрава !!! smile3525 newsm51

# 41
  • Мнения: 143
Честит рожден ден Ани,пожелавам ти здраве,щастие и много любов!

# 42
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning

Честит рожден ден на Ани-Бани Hug  bouquet


Верджи пращай я,ще я направя писенце Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТ ДЕН РОЖДЕН НА АНИ-БАНИ
БЪДИ НЕЖНА ,КАТО ПРОЛЕТНО КОКИЧЕ
И ПРЕКРАСНА, КАТО ТИЙН - МОМИЧЕ.

# 44
  • Мнения: 518
Ани,
Flower, и ние сме с ранните петли винаги Outta Joint Tired

Общи условия

Активация на акаунт