за пелените ЛИБЕРО

  • 6 273
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Все се чудя защо на всеки пакет пелени Либеро има зайчета, които са направени да се изрязват (също като мечетата на памперс)? Не знам да има игра на Либеро? А вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 426
аз ползвам либеро но не съм обърнала внимание на зайчетата а пък не съм и чула да имат някаква игра

# 2
  • София
  • Мнения: 1 946
Побутвам си темата.

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Пролетта и аз купувах Либеро за сина ми. Забелязах зайчетата, но не съм чувала нищо за игра.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Не съм чула да има игра със зайчетата от пакетите на Либеро. И аз забелязах, че зайчетата се изрязват, но изглежда няма игра за България.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 4
И аз ги забелязах тези зайчета. Почти сигурна съм че са игра. Няма логика да ги има иначе... Ще звънна тук-там и пак ще пиша. Peace

# 6
  • Мнения: 15 379
И аз купувам Либеро понякога (от пелените им), но почти постоянно ползвам гащичките им. Има зайчета на всички пакети (пелени и гащички), които в някои европейски страни се използват, когато се организират игри за лоялните клиенти. Досега не съм чула и видяла друга марка освен Памперс, да организира такива игри. Което е много жалко...

# 7
  • Русе
  • Мнения: 86
Има игра и то с много хубави награди, но не е за България. Най- близко май е за Русия.
http://www.libero.ru/Default.aspx?id=18390
И май като гледам вече е приключила. Преди имаше награда детски дрешки.
Сега има нова игра, но без зайчетата.

# 8
  • Мнения: 196
И ние използваме само Либеро и от доста време се каня да се поровя из интернрт за игра с тези зайчета.Но сега от вас разбирам,че за България няма SadМного жалко!

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 16:13 от desi i dido

# 9
  • Мнения: 2 522
И ние използваме само Либеро и от доста време се каня да се поровя из интернрт за игра с тези зайчета.Но сега от вас разбирам,че за България няма SadМного жалко!

Съжалявам за офф-а. Деси и Дидо, аватарът ти ми пълни душата!

# 10
  • Мнения: 1 883
А да знаете къде има Либеро №5  от пелените? В Метро няма.Има само гащички.

# 11
  • Мнения: 227
А да знаете къде има Либеро №5  от пелените? В Метро няма.Има само гащички.

Либеро 5 се намират много трудно, незнам защо, но почти никъде ги няма освен в Билла. Аз от там си ги взимах, но много малко ги ползвахме по тази причина и преминахме директно на 6-ти номер.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 883
А да знаете къде има Либеро №5  от пелените? В Метро няма.Има само гащички.

Либеро 5 се намират много трудно, незнам защо, но почти никъде ги няма освен в Билла. Аз от там си ги взимах, но много малко ги ползвахме по тази причина и преминахме директно на 6-ти номер.  Peace


Мерси!Никол е 13 кг. и 6 ще са и големи,поне засега.Ще търся други алтернативи.Иначе най съм доволна от Либеро.Хъджис също са хубави ,но по едно време постоянно ни бяха влажни дрешките и се отказахме от тях.Може пак да пробвам. ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 8 275
След първата игра на Памперс (със синът ми) им се изнервих нещо и ги смених с Либеро. Доволна съм, за дъщеря ми Памперс или нещо друго да съм изхабила мах 30 пелени.
Последната игра на памперс сметнах разликата в цените и излезе, че жирафа мога да си го купя със спестеното.
Между другото Либеро много често имат промоции. В момента пак има подарък мокри кърпи "Либеро", чиято цена е около 4 лв. (инфо от Метро днес)

# 14
  • Мнения: 105
Вярно е че има игра на Либеро, но не и за БГ. За съжаление. Ние ги ползваме за нощния сън. През деня сме със Слип енд Плей на памперс

Общи условия

Активация на акаунт