Дигитална термовизия

  • 1 617
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Здравейте!

Изследвал ли се е някой с този метод - дигитална термовизия? Надежден ли е? Ще се радвам да споделите мнение.

# 1
  • Мнения: 669
Здравей ,Ванилия.Приятелка на мой познат работи с подобен апарат.Така мисля.Усещал проблема като топлина и се появявало жълто петно на болното място.Нещо като видеозон ,но на цялото тяло.За съжаление рядко се виждам с този човек и не мога да дам актуална информация.Бях решила да се преглеждам ,но после се отказах.Той каза,че е добър.Пък и не е скъпо.

# 2
  • Мнения: 1 100
Благодаря, Аha! Simple Smile
Разбрах и от рекламата, че се показват частите на тялото в различни цветове и всеки цвят означава нещо. Безпокойството ми е свързано с това да не ми диагностицират куп болести, които да се окажат мними. Но докато се докаже това, ще се побъркам. Wink
Конкретно съм виждала реклама на такъв център във Варна, постоянно върви клипът им по една телевизия /поне за една знам/, но ми е все така странно как няма отзиви в темата.

# 3
  • Мнения: 669
Мой познат ми го препоръча по повод дх,понеже имах болки в корема.Мисля,че става въпрос за същия апарат.Имаше съмнения за хроничен апендицит,гинекологичен проблем или бъбреци.Той ми предложи да пробвам с това.Приятелката му работи с нещо такова и на скоро мисля,че вече го откриха, ще има такъв кабинет в ст з.Апарата показвал дори проблемен зъб,който може и да не те боли.Аз се смеех,че най-вероятно ще светя цялата.Мисля,че методът е сравнително нов и не популярен,но не е скъп.Поне аз знам за 30лв.Поразрових се днес и видях сходни цени затова си мисля,че става въпрос за същия апарат.Ехографа струва 20лв.Все пак нали имаш конкретни оплаквания и предположения, би могло да те насочи.Звуча като рекламен агент.Как е мъжът ти?

Общи условия

Активация на акаунт