Имате ли полза от така нашумелите СТЕПЕРИ ???

  • 15 153
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен искам да се включа с един въпрос който живо ме интересува #Shocked

Имате ли полза от така нашумелите СТЕПЕРИ ???
[/color]





аз имам ето този сладур вече от две седмици,но вместо да свалям килограми аз ги качвам smile3515
незнам на какво се дължи моля помогнете ми newsm17  Чувала съм че когато се топят мазнинки на тяхно място се оформял мускол (а той е по тежък от сланинките)

# 1
  • Мнения: 2 388
Зависи къде точно искаш да постигнеш полза.
Спокойно можеш вместо да ползваш степер да изкачаваш по няколко пъти стълбите от първия до последния етаж.

Без кардио дейност и/или правилен режим на хранене трудно ще се отървеш от сланинките.

# 2
  • Мнения: 11 747
За какво качване става въпрос? По линийката ти виждам, че си отсалбнала 1кг. Ако си върнала него, то това може да е задържана вода - от солена храна, от недостатъчно пиене на вода, от предстоящо МЦ, от период на овулация, сигурно би могло да има и още причини...
Това за мускулите е така, но мисля че при теб (двуседмичен период на диета и спорт) е рано да се говори за нещо такова. Така ми се струва.  Thinking
За отслабването по- важно е храненето, спорта по- добре го остави за момента, в който си свалила половината от желаните кг.

# 3
  • Мнения: 0
момичета целя се там където всяка една от нас newsm47 стегнати бедра и сладко коремче без мазнинка
иначе си спазвам диетка карам на мюсли и кисело мляко, а за линйката съм си сложила малко много високи цели Embarassed защото съм 172см и никога не съм била 50кг
 но нека си помечтая затова newsm39

# 4
  • Мнения: 0
pina бях свалила 2,5кг но постоянно си променям теглото +1  -0,6 и таканататък,6ше взема да се качвам по рядко на кантара пък да видим

# 5
  • Мнения: 2 388
защото съм 172см и никога не съм била 50кг
 но нека си помечтая затова newsm39

Без да съм те виждала и да знам каква точно е структурата на тялото ти, на 172 височина 50 кг ми се струват малко. Сигурна ли се, че искаш да си толкова слаба?
Аз на 1,75 съм била 55 кг. Изглеждах, като манекенка. Tired

# 6
  • Мнения: 4 678
за тези степери... newsm11

# 7
  • В страната на чудесата!!!
  • Мнения: 24
Защо? Shocked newsm78 Аз го ползвам от доста време и съм доволна, е не се отслабва много но стяга страхотно долната част.  Simple Smile Hug

# 8
  • Мнения: 47
искам да отбележа че с тези степери ефекта е почти нулев,поне за мен. в началото бях много мотивирана да отслабна с него но ефекта беше само мускулна треска и нищо повече newsm62...и прекратих тренировките.сега си стои на тавана  и никой не се сеща за него newsm11 а ефект може и да има ,но си трябва постоянство!! успех на всеки които реши да пробва newsm03

# 9
  • Мнения: 1 197
По-добре си купи велааргометър или кростренажор,отколкото степер. Peace

# 10
  • Мнения: 3
И ние с жената имаме степерче. В момента подпира лайсната на паркета. За сваляне на килограми не ни свърши работа, но след ядене правя 5-6 минути на него докато гледам телевизия и се чувствам значително по-добре с приетата храна. Отколкото да се наплюскам и да се излегна като коте Маца на дивана ,-) 

Но предполагам, че ще има ефект ако всеки ден по 30-40 минути ходим като изоглавени и спазваме определен режим. Пий повече вода и ще станат нещата.

# 11
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Така и не направих нищо сериозно с моя степер  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 47

добър ден на всички!! искам да ви попитам дали одобрявате бебе и къче да живеят заедно,заштото аз имам страшен проблем Weary моята ''СВЕКЪРВА'' има отвратителен пес,които няма да се впускам в подробности какви нечистотии прави навсякаде и как мирише cry но тя държеше повече на кучето отколкото на внука си,който беше на няколко дни... Sad и имахме страшни проблеми относно хигиената в къщата и спрямо детето ми.. преборихме се някак но не с нея ами с таткото ни да се изнесем,заштото кучето беше немислимо да се изкара от къщата,защото по неините изчисления ''ПЕСА'' щял да се травмира и депресира....ужас!!! сега детето ми е на 9 месеца и няма как да го спра да ходи при родителите на мъж ми,но като е там го прибира мръсен и омазан до ушите в косми .... дават ми на детето картофи,които смрадливото животно цяло лято препикава в градината smile3518 направо съм пред нервен сриф и незнам как да постапя..пък и не искам да наранявам мъж ми..все пак са му родители...а те застрашават здравето на детето ми Weary newsm61 ..помогнете ми да се преборя за доброто на детенцето ми,чувствам се безсилна вече smile3518

# 13
  • Мнения: 2 388
mucito   ко стана? Shocked
Качвай ги на степера всички и мир ще има.

# 14
  • Мнения: 18
има разбира се,че има.Само, че трябва постоянство,то с гледане не става http://www.bb-team.org/articles/1538/ 15 мин.на ден инензивно и бързо трениране на степер ще доведе до мнооооооого добър ефект

Общи условия

Активация на акаунт