Вие ще се подразните ли на това?

  • 5 100
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
   Заедно съм с мъжо от 11 г. , имаме дете на 4 г.-  откакто се роди едно нещо много ме дразни в него, като напоследък вече стана нетърпимо. Излиза сутрин къде за работа, къде за нещо друго  абе не казва " Чао" или "Тръгвам"- ние с детето си мислим ,че е още в къщи, примерно ако сме на 2- рия етаж не сме видяли ,че тръгва ,слизаме търсим го НЯМА ГО. Така прави и събота и неделя скимни му нещо хвани ключовете за колата и хоп изчезва-няма да каже къде, няма излизам-абе що за поведение, когато живееш с друг човек и дете имаш.  Напоследък започна да го прави и вечерно време- наумил си да пие кафе с някой или да се видят по работа по-късничко - не се обажда , че ще се прибере по- късно, все пак ако си е вкъщи мисля за вечеря и за 3- ма ни, или другият вариант е , че и аз мога да се чуя с някоя приятелка и да отидем някъде  с детето като знам ,че няма да се прибере. И последното, което ме изкара от релси- бяхме заедно почти цяла събота, не сме се разбирали да излизаме с никой обикновено ходим по ресторанти с приятели,но тази вечер се прибрахме в къщи , той отиде на фитнес, прибра се по едно време, яде, започна да чопли нещо по компютъра...... към 9 без 15 се обади на някой...... нито ми каза ,че ще излиза ,нито че са се разбрали да се видят.....облича си якето, взима си ключовете....Не издържах и му вдигнах скандал. Като тръгна той си взех детето и аз излязох.  При това нито бяхме скарани, нито нищо. Говорили сме- резултат няма.
       Толкова ме дразни това нещо.

# 1
  • Мнения: 2 401
Винаги ли го е правел, или напоследък? Щото майка ми е такава, дразнещо е, но го приемам за особеност на характера.

# 2
  • Мнения: 54
 За дразнене си е. Това да си прави, каквото си иска и да си ходи, където си иска и когато му скимне за семеен мъж не е добре. Ако не за друго говори за неуважение и безотговорност.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 16:08 от Caraline

# 3
  • Мнения: 817
Би ме дразнило- да! Това е вид неуважение към мен и детето ни.

Минзухар задава хубав въпрос - винаги ли го е правел или само напоследък?

# 4
  • Мнения: 125
Не преди време работехме заедно, излизахме и се прибирахме заедно, а и нямахме дете ходихме вечер заедно по кафета и по ресторанти- от 1 -2 години е , а за вечерното му излизане е от 6 м.-   ама не може ли да каже ,че ще излезе или ,че се е разбрал с някой да ми звънне-ами аз все пак го чакам вкъщи да се прибере.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 312
Аз на такова нещо и веднъж не бих издържала. В това отношение много държа да е ясно кой, кога, за колко.
Не ти завиждам.
Да си кажа, де, не че на другите не им минава това през акъла - друга жена?

# 6
  • Мнения: 6 461
Би ме дразнило- да! Това е вид неуважение към мен и детето ни.

Thinking

# 7
  • на майната си
  • Мнения: 425
Естествено, че е дразнещо. Моя по едно време така беше почнал: - Излизам! - и верно не си даваше сметка че не е редно. На 2-ия - 3-ия път и аз така, той: - Къде? - Ами излизам Simple Smile просто. След това му обясних, че не съм обслужващ персонал, никой не го проверява - просто да каже нещо. Научи се и сега казва Simple Smile. Поговори с него, може наистина да не се усеща.

# 8
  • Мнения: 428
А ти не би ли могла временно да копираш поведението му?
За да види как се чувстваш.Щом разговорите не помагат...
И още един въпрос...кава ли ти после с кой е бил...ако го питаш?

# 9
  • Мнения: 125
..... не е конкретно свързано с друга жена, аз му знам приятелите и го чувам ,с кого се разбира, то най- малкото, ако беше заради жена щеше да ме излъже , че излиза с еди кой си.....  по-скоро си подсигурява свободно излизане когато си поиска.....ергенува нещо.

# 10
  • Мнения: 428
Глупав въпрос..но ми хумна нещо/...
На колко е години???
Да не би да изживява кризата на средната възраст???

# 11
  • София
  • Мнения: 10 312
мда, и моят има подобни залитания, но в много по-лека форма. Обажда му се някой и нашият хуква на кафе, но и мен вика, а детето смята, че автоматично ще се гледа от баба му. Tired Ама какво сме се разбирали преди това, какви планове имаме - в миг ги забравя. Аз на това се дразня и реагирам изключително остро, а да ме остави да не знам излязъл ли е, в мазето ли е... Crazy

# 12
  • Мнения: 125
Глупав въпрос..но ми хумна нещо/...
На колко е години???
Да не би да изживява кризата на средната възраст???


На 32г.

# 13
  • Мнения: 46 492
Ще се подразня ... меко казано  newsm66

Това поведение подхожда на съквартиранти, също и на отношения гост е хотел - обслужващ персонал.

Звучи ми като човек без работа.
Има ли въобще някакви отговорности към детето поне?
Вечер никакви задължения ли няма - да сготви, да измие чиниите, да изкъпе детето, да поиграе с него, да го сложи да спи ...

Не изключвам и варианта друга.

... аз му знам приятелите и го чувам ,с кого се разбира, то най- малкото, ако беше заради жена щеше да ме излъже , че излиза с еди кой си....

Може и точно това да прави, ти не чуваш кой е на отсрещната страна на телефона, нито дали тя не е от компанията.

# 14
  • Мнения: 125
Веднъж си спомням една неделя се гласим да излизаме тримата, почти бяхме готови- и се обажда един негов приятел ,че бил наблизо и моя ни заряза и замина с него да се види при това ,че аз също се познавам много добре с човека  можеше и ние да отидем с него. После се оказа,че нямах пари за бензин и не можах да изляза дори сама.

# 15
  • София
  • Мнения: 7 986
Не бих се дразнила, ако ходи някъде след работа и не ми се обажда... Но нямаме дете, което е много съществен факт. Ако се изнизва от вкъщи като мокра връв - да, определено бих се издразнила на 5-6тия път и бих направила забележка. Ако и двамата сме вкъщи, смятам за нормално да кажеш поне нещо от сорта "Мисля да поизлезна, айде чао. След 1-2-3-5 часа съм тук."

# 16
  • Мнения: 125
    .....  оф   , колкото повече се сещам за разни подробности се дразня още повече.
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

# 17
  • Мнения: 817
    .....  оф   , колкото повече се сещам за разни подробности се дразня още повече.
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

В такъв случай, прави същото като него? Тогава? Ти също искаш да имаш личен живот.
Извинявай, но имам познат, който ги "твори" тези неща..... не са хубави там нещата...дано при вас не се окаже същото.

# 18
  • Мнения: 428
Ако има КЪДЕ Да отидеш,защо не се изнесеш за известно време,без да му казваш.....Или пък му постави  ултиматум..."или спираш да се държиш с мен като с мебел или си живей сам"Рисковано,но ще подейства...Според мен са нужни хард мерки...

# 19
  • София
  • Мнения: 7 986
Виж сега, надали тук ще се намери по-голям привърженик на личния живот от мен... Както писах сутринта и в една сходна тема, няма проблем мъжа да закъснява след работа и да не ми се обажда, аз също да закъснявам и да не се обаждам, но все пак това в рамките на нормалните граници и на уважението един към друг...Моите схващания за лична свобода са невероятно либерални, но все пак нямаме дете... А детето предполага наличие на ангажименти и отговорности, за които един родител би трябвало да си дава сметка. Моя приятелка има малко дете, на 3 год., със съпруга й също са много свободолюбива връзка. Обажда му се "Скъпи, имам намерения да излезна с еди кой си, нали ще гледаш детето тази вечер?". Или "Имам работа днес, искам да съм сама, хайде да гледаш детето". Някак си във вашия случай всичко това е много еднопосочно и като че ли ти по презумпция трябва да гледаш детето, докато той ходи някъде си... Ти реално нито го знаеш къде е, нито знаеш кога ще се прибере, нито можеш да си правиш някаква програма, което вече е съществено нарушение на личната свобода - твоята.

# 20
  • Мнения: 817
Не се изнасяй! Много радикално, чак до там не е нужно. Всъщност не знам какъв съвет да ти дам, семейството и мъжа са си твои. Ти си го познаваш, но  отговорът на твоя въпрос е : Да, дразнещо държание от негова стана. За мен си е неуважение.

# 21
  • София
  • Мнения: 746
Моят правеше така,тъкмо когато родих.Може би,защото си мислеше,че с малко дете няма къде да отида.Излизаше на по бира с приятели,не се обажда,че ще закъснее и такива ми ти работи.Като яхнах метлата,започнах да излизам с детето,той ми звъни,аз не вдигам.И така всеки ден,докато е на работа.Започвай с неговите камъни по неговата глава.Проверено е и помага.

# 22
  • Мнения: 428
ЦветеТо, наистина е радикално едно евентуално изнасяне,но предполагам,че господина трудно може да се стресне,а камоли да се промени от поредния разговор.А авторката явно е на ръба на силите си и на границата на търпението си.....
Аз имах подобни ситуации в първият си брак-и при нас бяха ежедневие...знам как се чувства момИчето....Ужасно е.
Но никой не е длъжен да изпълнява форумски съвети де...Всеки знае за най-добре за себе си,кое би било най-ефективно.
 Peace

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 14:24 от Ardea alba

# 23
  • Мнения: 125
   Аз също започнах да излизам сама, но му казвам доста по-рано за да се прибере, а и защото ми писна да стоя в къщи сама. Ама никога не съм си хващала якето късно вечер и хоп айде излизам, без да кажа абсолютно нищо.

# 24
  • София
  • Мнения: 746
Хм,аз съм излизала.Имало е случаи,той да се прибере в 23:00 от работа,при положение,че работи до 18:00.Както си дойдеше и си легне,така аз ставах,обличах се и излизах.Без обяснения.В един момент вече ти писва да говориш едно и също.

# 25
# 26
  • Мнения: 35
ще ме дразни, разбира се!Държа да ми се обажда,ако закъснява!Не защото съм властна и обсебваща,а защото с тези катастрофи и ужаси по улиците се притеснявам да не му се е случило нещо.  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 217
и Моят мъж е така.Никога не казва къде излиза или кога ще се върне.
Той даже и не поздравява като се върне от работа или да каже чао като тръгне.
Цялото им семейство е такова.Докато бяхме гаджета,родителите му изобщо незнаеха къде работи,коя е приятелката му,къде ходи.
Излиза сам с хора които и аз познавам.Ето сега в неделя е канен на прасенце и не иска да ме вземе.
Това било мъжка работа,аз какво ще правя там.

# 28
  • София
  • Мнения: 746
А ти,когато отидеш някъде сама и откажеш да го вземеш с теб,как реагира?

# 29
  • Мнения: 46 492
... Излиза сам с хора които и аз познавам.Ето сега в неделя е канен на прасенце и не иска да ме вземе.
Това било мъжка работа,аз какво ще правя там.

И защо трябва да те "вземе"? Не си куче или домашен любимец - чантичката и тръгваш, разрешение не ти трябва newsm78

...
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

Има и жени, които искат да имат личен живот, да си намери такава.
Иначе му се налага да избира - семейство или ергенлък.

# 30
  • София
  • Мнения: 38 431
Поздрав за авторката:
Да обърне внимание на текста
http://www.youtube.com/watch?v=3WkXPPLiZOY&feature=related

# 31
  • Мнения: X

...
     Искал да имал личен живот!!!!!!!!!!!

Има и жени, които искат да имат личен живот, да си намери такава.
Иначе му се налага да избира - семейство или ергенлък.


Съгласна съм на 100 %.
По темата- да, би ме дразнило страшно много, ако и моя мъж постъпваше така.

# 32
  • Мнения: 125
Благодаря за отговорите, поне исках да си сверя мнението с други жени.........чудех се дали не е нормално в днешно време това, но явно не е .Значи наистина нещата не са наред. И с която и друга жена да живееше тя нямаше да одобрява подобен вид поведение.

# 33
  • Мнения: 41
И аз бих се издразнила, даже съм се дразнила от подобен тип поведение> Не е излизал без "чао" ама имаше случаи в които се прибираше доста късно, не знам къде е, не си вдига телефона. Нито разговори помогнаха, нито подобно поведение. Едва когато се разделихме той се осъзна и сега не прави подобни неща. Абе тея мъже за какви се мислят бе? егати- като чета тук как повечето правят подобни неща и особено за "личният живот" така се дразня!

# 34
  • Мнения: 2 388
Ето сега в неделя е канен на прасенце и не иска да ме вземе.
Това било мъжка работа,аз какво ще правя там.

Точно така, какво ще правиш там.
Аз така бях излъгана от него, че жените, когато ходят на такова нещо стоят по цял ден и нищо не вършат.
Като отидох се оказа, че изобщо не е така. Close
Не ме питай как за отрицателно време сама намерих единственото кафе в града ( от селски тип ) и дали втори път отидох на прасе, въпреки, че той ме кара, а и ме канят всяка година.

# 35
  • Мнения: 937
Излизай и ти, да се прибира и да ви няма или просто се обличате двете с детето и излизате да види какво е.
А обаждаш ли му се да го питаш къде е, кога ще си дойде, можеш ли да идеш при него - когато се изниже и ти не знаеш нищо. Какво ти обяснява?

# 36
  • Мнения: 125
Излизай и ти, да се прибира и да ви няма или просто се обличате двете с детето и излизате да види какво е.
А обаждаш ли му се да го питаш къде е, кога ще си дойде, можеш ли да идеш при него - когато се изниже и ти не знаеш нищо. Какво ти обяснява?

На мен не ми се живее по този начин, постоянно да си правя планове .....абе я да видя с кого да изляза тая вечер, а утре с кого, а събота дали да не зчезна цял ден на някъде........

# 37
  • Мнения: 1 897
Благодаря за отговорите, поне исках да си сверя мнението с други жени.........чудех се дали не е нормално в днешно време това, но явно не е .Значи наистина нещата не са наред. И с която и друга жена да живееше тя нямаше да одобрява подобен вид поведение.
Няма какво да си свряваш часовника.
След като това поведение на съпруга ти е неприемливо и обидно за теб, значи си в правото си да изискваш от него да го промени.

# 38
  • Мнения: 221
Да аз бих се подразнила от подобно отношение.За мен това не са нормални взаимоотношения между съпрузи.На всеки се случва да закъснее или да иска да излезе с приятели но не и без да се обажда. За съпругът ти явно приятелите/ако изобщо става въпрос за тях/ са по-важни от семейството.Кога изобщо обръща внимание на детето,занимава ли се с него,излизате ли заедно на разходка и т.н. Или той излиза когато си поиска,а ти поемаш всички грижи по детето.

# 39
  • Мнения: 22 414
Това не би ме дразнило, а определено ще ме вбесява.
Как може при положение че има жена и дете изобщо да не се обажда и предупреждава, че излиза, а да си хваща шапката и да си излиза? Това не мога да го разбера честно казано.
Разговаряйте и се уточнете, но аз и 1месец не бих изтърпяла, камо ли 2г.

# 40
  • Мнения: 4 388
Ако попадна в такава ситуация като излезе врътвам ключа и го оставям в ключалката.И като си дойде ще го оставя да разбие вратата ако ли не да стои вън.Като си мисля че е у дома не съм длъжна да отватям на непознати дето ме безпокоят нали.Ако много съм му се ядосала може и в полицията да звънна да съобщя че ми разбиват вратата.Абе такъв цирк ще спретна че да му държи влага до живот.Но той моя си ме знае каква съм зла и не би посмял.Ще се направя и аз на ритната и да има късмета да ми развие тезата за взаимното уважение.

# 41
  • Мнения: 125
Да аз бих се подразнила от подобно отношение.За мен това не са нормални взаимоотношения между съпрузи.На всеки се случва да закъснее или да иска да излезе с приятели но не и без да се обажда. За съпругът ти явно приятелите/ако изобщо става въпрос за тях/ са по-важни от семейството.Кога изобщо обръща внимание на детето,занимава ли се с него,излизате ли заедно на разходка и т.н. Или той излиза когато си поиска,а ти поемаш всички грижи по детето.
М, не се занимава особено с детето - единственото му занимание е да я гаделичка вечер като си е вкъщи- ама да си играе нещо с нея или да и прочете приказка или да я научи на нещо ново май няма такива моменти. Понякога на макдонадс ще я заведе, горе долу с това се изчерпват занимавките.Ама хайде..приемам, че мъжете по- малко се грижат, но другите неща ме дразнят. Като цяло е с много труден характер.

# 42
  • Мнения: 125
   Не бе не казвам, че човек като се ожени да не излиза никъде сам, ама всяка седмица по 3 пъти, а в останалото време било нормално да се прибира към 21-22ч. от работа ли и аз не знам от къде. Ама насила хубост не става. Аз на пъдарин ли да се превърна? Някъде бях прочела, че една от причините за разпадането на брака е постоянната ангажираност и липсата на присъствие вкъщи.

# 43
  • Мнения: 486
Такова поведение би ме дразнило до толкова ,че ще има ултиматом.

# 44
Него чакай.
Откажи да правиш каквото и да е било за него било то мръсните му чорапи или каквото и да е било!
Престани да му ходиш по гайдата!
Отнася се към него сякаш е въздух под налягане!
Това е психика Laughing С мъжете по този начин трябва да се отнасят за да въздействаш нещо.
И ако те запита защо не е огладен или е сготвено за него?
Тогава го прати при тия с дето се среща да му сготвят и огладят newsm78  hahaha Joy

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
И аз бих се подразнила, защото ако живееш заедно с някого, се съобразяваш малко или много, а не така да изчезваш без предупреждение.

# 46
  • Мнения: 125
  Сега да не излезе, ама не искам да ми е вързан за полата, не върви пък и никъде да не излиза.Нали трябва да има авторитет пред приятелите си, иначе ще почнат да му се присмиват ,че е мъж под чехъл . Да излезе няма лошо, ама да ми каже, да ми се обади по телефона, или когато си е вкъщи да каже - разбрах се с еди кой си, ще изляза да го видя. Толкова ли много искам- НЕЗНАМ!!!

# 47
  • София
  • Мнения: 7 183
Не съм човек, който си пада по крайните изказвания, но това поведение ми се вижда направо абсурдно  Shocked
Просто става въпрос за нещо съвсем дребно и елементарно да се обадиш или да кажеш къде отиваш.
Странна работа  Thinking

# 48
Оле,тва е толкова стряскащо,че аз немога да повярвам,че може да има такова поведение. Просто неискам да съм ти на мястото.Това е не само дразнещо,но и обидно.По този начин все едно вие с детето ти не съществувате за него.Все едно сте някакви непознати от улицата,дето дори не заслужавате и поглед.Сърдечно ти желая тово да се оправи и да се оттървеш от този кошмар.

# 49
  • Мнения: 156
Всеки би се подразнил от това, излез и ти няколко пъти както прави той и после го попитай как се е чувствал.

# 50
  • Мнения: 125
Всеки би се подразнил от това, излез и ти няколко пъти както прави той и после го попитай как се е чувствал.
Ами понеже той иска да излиза, няма как да ми каже ти не излизай.Едва ли му е много приятно да стой сам с детето вкъщи. Ако е 1-2 пъти в месеца е едно, ама като стане често - поне на мен не ми е хубаво.

# 51
  • София
  • Мнения: 38 431
А колко често си излиза така този твоя мъж?

# 52
  • Мнения: 103
не знам за твоя случай и никой не искам да обидя, но май е и до възпитание. свеки и мъжа ми също от време на време го правят същото, на което аз мн. се изненадвам. още бяхме гаджета и преспивах у тях и ставаме сутринта аз докато си направя кафе и нещо др. и гледам нея я няма, тръгнала за работа. без да каже чао, нещо даже

# 53
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не само ще ме подразни, но бих взела спешни мерки да променя поведението му. Като начало-разговор, в който кратко и ясно обяснявам, че такова поведение не ми харесва и нямам намерение да го търпя. По принцип смятам, че с мъжете не е хубаво да се говори  с ултимативен тон, защото обикновено се постига обратния ефект, но мъжът ти има нужда от яко разтърсване. След това, ако разговорът не помогне-започвам да действам по неговия начин-оставям му детето за малко и набързо изчезвам от вкъщи. Ако и това не помогне-следва изнасяне от дома и преосмисляне защо изобщо ми е подобен мъж. Независимо дали има друга жена или просто човекът се вижда с приятели, за мен подобно поведение е неприемливо.

# 54
  • Мнения: 4 068
Аз не бих изкарала и месец така пък камо ли 2 години. Не е нормално това поведение. Навява ми лоши мисли и съмнения, но....ти си знаеш. Аз обаче съм подозрителна за тази ситуация.
Колкото до това дали да излиза сам понякога-понякога да, но толкова често и без да се обади и да съгласува с мен просто няма да се получи. Ние сме семейство от 9 години и излизанията на мъж ми сам се броят на пръстите на едната ми ръка. Така ни е добре и на двамата явно и никой не се чувства под чехъл.

# 55
  • София
  • Мнения: 903
Аз на такова нещо и веднъж не бих издържала. В това отношение много държа да е ясно кой, кога, за колко.
Не ти завиждам.

 Peace

# 56
  • Мнения: 824
  Сега да не излезе, ама не искам да ми е вързан за полата, не върви пък и никъде да не излиза.Нали трябва да има авторитет пред приятелите си, иначе ще почнат да му се присмиват ,че е мъж под чехъл . Да излезе няма лошо, ама да ми каже, да ми се обади по телефона, или когато си е вкъщи да каже - разбрах се с еди кой си, ще изляза да го видя. Толкова ли много искам- НЕЗНАМ!!!
А ти как не излизаш когато ти скимне,съобразяваш се с него,кога може да гледа детето?И какво значение има, какво си мислят приятелите му,толкова са умни и те ,щом ще се присмиват на някой който има семейство и мисли за него.Бих го игнорирала напълно,няма да му готвя,пера или гладя.Няма да му казвам къде съм и с кого и т.н.Мъжът ми никога не излиза без мен ,освен като е на лов,аз излизам с приятелки сама,но много рядко.И двамата обичаме да сме заедно и да ми е вързан за полата LaughingАЗ, като е на работа, постоянно му звъня,а ако е някъде без мен ами луд ще го направя по телефона Mr. Green,

# 57
  • София
  • Мнения: 17 259
И при това положение ти си сигурна, че няма друга????
Отвори си очите, недей така!

# 58
  • Мнения: 156
Всеки би се подразнил от това, излез и ти няколко пъти както прави той и после го попитай как се е чувствал.
Ами понеже той иска да излиза, няма как да ми каже ти не излизай.Едва ли му е много приятно да стой сам с детето вкъщи. Ако е 1-2 пъти в месеца е едно, ама като стане често - поне на мен не ми е хубаво.

а на теб приятно ли ти е да стоиш сама с детето вкъщи, докато той е незнайно къде.

# 59
  • Мнения: 4 068
Бърди, мисля като теб, но се сдържах, за да не вкарвам жената в допълнителни филми. Моето усещане обаче също е, че има друга и ти му осигуряваш идеално положение за такъв живот. Каквито и да са тия негови приятели все знаят, че е семеен и ако са хора на място не биха го карали да отсъства от къщи постоянно.

# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
"Подразня" е много меко казано. Но и скандала не е решение.

# 61
  • Мнения: 2 388
  Сега да не излезе, ама не искам да ми е вързан за полата, не върви пък и никъде да не излиза.Нали трябва да има авторитет пред приятелите си, иначе ще почнат да му се присмиват ,че е мъж под чехъл .

Като никой път ми се иска да цитирам Никол ( не съвсем точно, ама тя няма да е против предполагам Simple Smile ).
В такъв случай мъжът ти е под чехъла на колегите, не под твоя. А това е...

# 62
  • Мнения: 2 448
Ще го излекувам много бързо. Направо свят ще му се завие.
Като изчезна и аз така няколко пъти и той да увисне с детето и ще гледам сеир.
Ще издебна когато си е в къщи и ще звънна от тоалетната на някоя приятелка да накарам да ме набере тя и да проведа разговор пред него, както той прави, че ще излизам и се изнизвам. И няколко пъти ще се изнижа без изобщо на предполага и мисля, че ако има поне малко акъл в главата си ще се усети.
Ако не се усети, толкова по зле за него.
При положение, че принципно не съм против излизания с приятели, ама това поведение е повече от абсурдно и неуважително.
Е гати, да се изнизва по терлици без дори да каже чао!!!  ooooh!

# 63
  • Мнения: 1 054
Ако никога не се е обаждал.... явно така е свикнал. Аз от малка съм научена да казвам "излизам", "влизам да се къпя", "прибрах се" .... Приятеля ми също го прави. Но, ако един ден просто започне ей така да ме подминава и да си излиза от нас все едно си е сам... меко казано ще се подразня.. направо място няма да си намери, че и ще забрави да излезе...  #Cussing out

# 64
  • Мнения: 773
Извинявай, че ще ти го кажа, но и аз така си мислех, че знам с кого говори. А то излизе, че номера на въпроснота е записан с име припокриващо се с друго име,  към което не бих имала съмнения. та се замисли малко. newsm78

# 65
  • Варна
  • Мнения: 692
Ще го излекувам много бързо. Направо свят ще му се завие.
Като изчезна и аз така няколко пъти и той да увисне с детето и ще гледам сеир.
Ще издебна когато си е в къщи и ще звънна от тоалетната на някоя приятелка да накарам да ме набере тя и да проведа разговор пред него, както той прави, че ще излизам и се изнизвам. И няколко пъти ще се изнижа без изобщо на предполага и мисля, че ако има поне малко акъл в главата си ще се усети.
И аз щях да предложа същото, но има риск и той да се изниже по някое време без да се обади (без  да забележи, че жена му я няма) и детето да остане само. Confused

Да излезе няма лошо, ама да ми каже, да ми се обади по телефона, или когато си е вкъщи да каже - разбрах се с еди кой си, ще изляза да го видя. Толкова ли много искам- НЕЗНАМ!!!
Ето, тук си много права! Не искаш много, искаш нещо, което е съвсем в реда на нещата за двама души, които се уважават взаимно (нарочно не пиша "женени", з-то то се подразбира).

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
Би ме подразнил начинът на "изнизване", а не самият факт, че излиза без мен.

# 67
  • Мнения: 1 447
Това за мен е пълно неуважение.Нищо няма да му стане да се обади,че излиза.Ако и разговор не помага,както беше писала бих започнала да действам като него.

# 68
  • Мнения: 1 498
Това,че "КАКВО ЩЕ КАЖАТ ПРИЯТЕЛИТЕ МУ......" изобщо трябва да ти излезе от главата.
От тези думи,моята кумица е сама с две деца,щото приятелите му щели да го мислят за "мъж под чехъл"
така си отиде "къде беше"....."ааа,пред блока с еди кой си" а то кво се оказа пред блока ама друг път Close
със сервитьорката от кварталната кръчма.

 ooooh!Ох така,пощурях.... Embarassedизвинявам се,това не означава,че всички го правят но пък и ние не трябва да
вярваме на всичко.
Щях да се ядосам,подразня и още куп неща #2gunfireако моят мъж прави така.Ти много време си издържала
даже,влизала си му в "положение" явно.Но е време да спреш...
Всички имаме нужда от личен и социален живот Peace но не е това начина,на гърба на другия.
Това не е партньорство Naughty

# 69
  • Мнения: 5 468
Няма да му правя номера и да се "подразвам"... При второто му подобно излизане, без да ми се обади, прибирането му в 23 ч. от работа 3 пъти в седмицата  Joy и т.н., съм си събрала чукалата, детето и у нас. За какво се събират хората да живеят заедно? По любов, нали? Абе, няма ли любов - тръгвайте си, какво търпите... защо го търпите това унизително и носене на НЕрадост положение?!?! Thinking Защо? Защо? Никога не мога да си отговаря на този въпрос. Тъпче я, мачка, унижава... и тя търпи. Готви му, пере му посраните гащи, глади му дрехите, чака го, гледа му детето... а той - с друга - доволен и щастлив!

# 70
tititi, с  такъв господинчо  доста разговори  бих провела още при първите няколко   излизания и  прибирания .


Ама че тарикат. Дори не мога да повярвам,че съществуват такива семейства-такава търпелива съпруга и  такъв ...съквартирант.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 735
Нещата май си ги изпуснала отдавна.За съжаление освен нещо радикално да направиш,не виждам друг изход.За мен такова поведение в семейство е тотално неприемливо.Като е искал личен живот да не се е женил и правил дете.Личният му живот сте вие с детето.Пожелавам ти нещата да се променят!  bouquet

# 72
  • Мнения: 34
Не се изнасяй! Много радикално, чак до там не е нужно. Всъщност не знам какъв съвет да ти дам, семейството и мъжа са си твои. Ти си го познаваш, но  отговорът на твоя въпрос е : Да, дразнещо държание от негова стана. За мен си е неуважение.

+1

# 73
  • Мнения: 125
Аз мисля, че винаги има дупки при едно по дълго съвместно съжителство- ако човек не прибързва- правилното решение ще си дойде само. Това да си тръгнеш веднага и на момента не е най- доброто решение. Но не е изключено, ако твърде дълго се чувстваш самотен. Това дали има друга или няма - не е толкова от значение. Можеш да имаш друг/а и пак да се държиш добре с човека до тебе. На някой хора им липсва емоционалната интелигентност- не разбират, че с постъпките си нараняват близките или пък го правят нарочно.(знам ли)
                    Като спре да ми пука за този човек - тогава ще ми е все тая прибрал ли се е , излязъл ли е, вкъщи ли е, не е ли, имал ли личен живот ,нямал ли, говори ли ми , не ми ли говори - нали така. На някой от форума да му дреме за моя мъж - НЕ нали.....и аз мога да стана част от общото мнение.
         
                     

# 74
  • Мнения: 54
  Сега да не излезе, ама не искам да ми е вързан за полата, не върви пък и никъде да не излиза.  Да излезе няма лошо, ама да ми каже, да ми се обади по телефона, или когато си е вкъщи да каже - разбрах се с еди кой си, ще изляза да го видя. Толкова ли много искам- НЕЗНАМ!!!

  Ясно е какво искаш. Просто възпитанието му куца.

Това наистина е проблем на не много искащите жени. Хората са го казали: ,,Искай повече, за да получиш достатъчно!" Naughty

# 75
  • Мнения: 78
Трудно ми е да ти дам съвет, защото си познаваш мъжа, но според мен трябва да направиш нещо , а не да го оставяш да си мисли, че нямаш нищо против. Разговор или скандал, изнасяне или спретване на номер просто не стой безучастна и страдаща самотно. И за детенцето ти е добре да има спокойна и щастлива мама.
Успех  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 11 692
Да ще се подразня и това е меко казано.
В никакъв случай не искам да ти пускам мухи,но понеже и други момичета преди мен са го споменали...Не ти ли минава през главата мисълта за наличието на друга жена?Мога и да греша и дано е така,но нещо мислите ми са ориентирани в тази насока.А приятелите му...какво по-добро оправдание от тях,а и алиби винаги ще му осигурят.

# 77
  • Мнения: 125
Да ще се подразня и това е меко казано.
В никакъв случай не искам да ти пускам мухи,но понеже и други момичета преди мен са го споменали...Не ти ли минава през главата мисълта за наличието на друга жена?Мога и да греша и дано е така,но нещо мислите ми са ориентирани в тази насока.А приятелите му...какво по-добро оправдание от тях,а и алиби винаги ще му осигурят.

   Друга жена като по- сериозна връзка -НЕ,  а със сигурност е имал забежки, но според мен са еднократни.Все си мисля , ако  има някоя за по- дълго време няма как да не разбера - детектив съм си по характер.  Всъщност не знам - не ми се дебне, не ми се занимава в тази насока. А защо толкова смятате, че е заради жена?

# 78
  • София
  • Мнения: 17 259
Някои от нас смятаме така, защото сме го преживели.
Макар че колкото и да е излизал без мен и да е закъснявал и каквото и да е с приятели (после се разбра кои са тези приятели де ...), никога не си е позволявал да се държи толкова брутално като твоя мъж - да излиза без да каже дума или без да се обади.

# 79
  • Мнения: 2 448
В случая дори няма значение дали е заради жена или не. Това е супер неуважение към теб и изобщо като семейството като цяло.

# 80
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
   Всъщност не знам - не ми се дебне, не ми се занимава в тази насока. А защо толкова смятате, че е заради жена?

Защото само тогава семеен човек има нужда да заяви необходимост от "личната си свобода" и от свободата си по принцип и да се изсули от къщи по терлици без да го види никой. Иначе никой не го връзва в къщи ако каже - отивам при Пешо /примерно/ да пием по бира, никой няма да го спре и той много добре го знае. Всички ние имаме нужда от лично време - за приятелите си, за почивка, за хобито и т.н. Ама за такива неща никой не се покрива и не се измъква тайно. Любима приказка ми е когато съпругата попита някой такъв дали има друга жена и той да казва - аа, не, ама искам малко да остана сам. Сам, ама друг път, не сега. В 100% от случаите мацката вече е в наличност, само да се провери и ще стане ясно рано или късно. И така  - проверката е майка на доверието.
С най-добри чувства и продиктувано от богат жизнен опит  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 1 252
Извинявай tititi, но подобен темерут не бих търпяла и месец. Ти каква му се явяваш? Слугиня? Общ работник? Детегледачка? Не е нормално да не се чувства съпричастен в отглеждането на детето. Щом живеете заедно, щом сте семейство то вие с детето трябва да сте му с най-висок приоритет, а не бираджийската ергенска компания.
Ако има кой да гледа детето си спретни няколко поредни вечери с приятели до посред малките часове като си забравяш да си включиш телефона. Няма начин да не го изкара извън нерви. Покажи му как се чувстваш.
Дано наистина не е замесена жена, че както я е подкарал... натам клонят подозренията.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ако ми прави тези номера, да се каже че ще се подразня би било много крайно недостатъчно  Naughty

# 83
  • Мнения: 46
Поздрав за авторката:
Да обърне внимание на текста
http://www.youtube.com/watch?v=3WkXPPLiZOY&feature=related
[/q                                                                                                                                                                                                                                                                                               uote]    Настръхнах....Нямам думи просто                                                                                                                                                                                                       

# 84
  • Мнения: 280
И мен ми бе издразнило такова нещо  Peace
Наистина не е достойно поведение за семеен мъж с детенце.
Дано да успее да се промени  Tired

# 85
Мисля си че има друга жена.По-добре да се вземе предвид и такъв вариант. Защото ако само се отрича,а има такъв проблем,нали знаеш че нещата няма да се оправят като си заровиш главата в пясъка.Преди 2 години на моя приятелка мъжа точно така пощръкля.Все излизаше,срещи с приятели и през почивните дни,купончета...И все без нея.Жена му все твърдеше че няма любовница щото познавала всичките му приятели и техните жени,че мъжа й бил стабилен и свестен човек...Щяла да разбере ако има нещо.По едно време дори го попитала дали има странична връзка,той отрекъл най-убедително.(сякаш някой би си признал!!!)А след 8 месеца какво се оказа!?Човека си забърсал гадже,дори се изнесе от дома си за да живее с другата.Та моя съвет е никога да не казваш че това е невъзможно.Защото никой не е застрахован че може да му се случи такова нещо.По-добре имай едно наум за всеки случай.

# 86
  • София
  • Мнения: 161

   Друга жена като по- сериозна връзка -НЕ,  а със сигурност е имал забежки, но според мен са еднократни.

Ти наистина ли си готова да се примириш с това?   Shocked Sick Може да ме оплюете че съм старомодна, но не ми го побира главата как една жена може да е спокойна и щастлива при положение, че е наясно че мъжа й кръшка??? Извинявай за откровението, но щом си готова да се примириш с това какво уважение очакваш от него? Никой не уважава човек, който сам не уважава себе си! Отдавна е трябвало да го "стегнеш" и да поискаш от него да се държи като семеен мъж, но по-добре късно отколкото никога. Не оставяй нещата да продължават така!

Общи условия

Активация на акаунт