дрешки с марката Me too - къде мога да намеря в София???

  • 3 322
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз съм си вземала техен каталог от Бебемаркет,ама честно казано ми идват твърде цветни

# 16
  • Мнения: 248
Здравейте,
Дадахо ми каталог на същата фирма в едно ново детско магазинче в ж.к. люлин, Силвър център.
Имаше и тяхни неща, но от минали колекции. Аз лично не ги харесах особено - доста са кичозни. Някоя блузка може би, ама да си облечеш толкова цветно детето, на мен лично не ми харесва.

# 17
посетих магазина на ME TOO в Перник страхотен магазин направен с много вкус купих уникални дрехи на детето си такива цветове и BENETTON не може да направи омръзна ми във всички магазини да предлагат черно сиво и кафяво за момчета; дрехите на ME TOO МНОГО МИ ДОПАДАТ И ПО ВАЖНОТО Е ЧЕ НА ДЕТЕТО МИ МУ ДОПАДАТ.ЗАПОЧВАМ ДА ОБЛИЧАМ ДЕТЕТО СИ САМО С ТАЗИ МАРКА.

# 18
  • Мнения: 1 298
Хехе, това горното си е направо реклама.

Иначе и аз разгледах сайта и да, дрехите са доста яки. Напомнят ми на холандската марка Oilily.
Жалко, че тук не съм ги виждала по магазините. Единствено не ми стана ясно на какви цени са...

# 19
много са яки дрехите на ME TOO нияма ли някой да се сети да ги продава в интернет не ми се ходи до перник

# 20
  • София / Перник
  • Мнения: 584
А, някой би ли могъл да каже къде точно е този магазин в Перник - адрес?   bouquet

# 21
  • Мнения: 140
Ето го адреса в Перник http://eurofamilykids.com/Shops.html Laughing
Няма ли кой да каже нещо и за цените?Добре ли е зареден магазина в Перник?
Нека майката която е ходила да напише отзиви освен факта че дрешките са хубави  Praynig

# 22
[quote author anelia lozanova link=topic=367043.msg10392068#msg10392068 date=1236196274]
посетих магазина на ME TOO в Перник страхотен магазин направен с много вкус купих уникални дрехи на детето си такива цветове и BENETTON не може да направи омръзна ми във всички магазини да предлагат черно сиво и кафяво за момчета; дрехите на ME TOO МНОГО МИ ДОПАДАТ И ПО ВАЖНОТО Е ЧЕ НА ДЕТЕТО МИ МУ ДОПАДАТ.ЗАПОЧВАМ ДА ОБЛИЧАМ ДЕТЕТО СИ САМО С ТАЗИ МАРКА.
[/quote]

# 23
цените на дрешките в магазина в перник мисля че са приемливи аз по принцип купих пролетно яке за три годишно момче-57,00лв.,и купих дънки за 5 год. момиченце за 45,00лв. блузките с дълъг ръкав са около 37,00лв.

# 24
  • Мнения: 109
много са готини и цветни дрешките, ама са си скъпички... Под 20 лв. няма нищо...
Може би, ако имат някой ден намаление, ще е по-приемливо да се купуват от всички...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 391
Аз съм купила джинси на детето от тази марка. Много са красиви, но не съм доволна от качеството. А никак не са евтини. Около 40-45 лв бяха. За две изпирания (на ръка, хладка вода), цвета избледня, а единия конец на декоративен шев започна да се разплита - точно отпред, много грозно. (Много специфичен цвят, както и да се опитам да го поправя - личи си  Cry)

# 26
знае ли някой  къде в Интернет мога да разгледам и да си купя дрехи на me too

# 27
  • Мнения: 419
Май на ул.Дойран са отворили в Сф такъв магазин, не съм 100% сигурна, но утре ще ви кажа с точност. Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 8 275
4 госта 2 бр. Лозанови - някаква семейна реклама ще да е това ...а аз относно "омръзна ми във всички магазини да предлагат черно сиво и кафяво за момчета" аз се разрових в гардероба на синът ми но намерих само 2 бр. кафяви панталони (и то са 2 тъй като се продаваха lot), другите цветове не ги открих пък не пазаруван от рекламираната тук марка

# 29
За мен лично това е чиста реклама, след като собственик на магазина е именно въпросната Бенина Лозанова. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт